Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 8:13 pm

Uzumaki Araki

Ach... Povzdychnul jsem si,a se skloněnou hlavu jsem odešel z místnosti.Nic jsem neříkal,šel jsem směr na tréninkovou louku,kde jsem se posadil na špalek.Je něco určitého co chcete dělat? Zeptal jsem se těch dvou. Kinomaru,tobě bych se měl asi představit že? Jmenuji se Uzumaki Araki,je mi 21 let,jsem Jounin,mám rád Rámen a nemám rád čekání,má podstata je Fuuton a Suiton,ovládám Sennin mod.A to je asi tak vše. Dodal jsem trošku znuděným hlasem,ale s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 8:21 pm

Tsunade

Hmm... Takže zabití nebo vražda?... No, do toho mi nic není. Ale to že jsi Chuunin, se mi náramně hodí. Co by si řekl tomuhle. Přidělím tě pod jednoho Jounina do týmu a ty s ním budeš plnit mise. Na základě hodnocení od tvého velícího Jounina, pak napíšu Kazekagemu-dono správu se žádostí o ukončení trestu a informacích o tvém chování a jednání na misích. Pokud to správně chápu, chceš vidět svou rodinu, že? Todle tomu pomůže. Takže co říkáš? Zeptala sem se s zamračeným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:16 pm

Tatsujin

Jistě... řekl jsem poslušně. Ano, to bych rád. Do vesnice se už vracet nechci, ale chci říci rodičům, že lituji svých činů.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:31 pm

Tsunade

Dobrá, dobrá, dohodnu to s Gaarou-dono... Dvanáct let si říkal? Aha... takže asi nevíš, že čtvrtý Kazekage zemřel a teď je Kazekage jeho syn Gaara. Je to milí člověk, mylsím, že nám vyhoví.
Řekla sem a pak sem se začala přehrabovat v papírech na stole.
Takže... tady to máme. Přidělím tě k muži jménem Ryu Uchiha. Bude velitel, vašeho tříčlenného týmu... Bohužel nemám tušení, kde by si ho mohl najít, ale když tu chvilku počkáš, pošlu pro něj.
Řekla sem, vzala sem kus papíru a začala sem na něj něco psát.
Shizune! Houkla sem směrem ke dveřím. Vyběhla z nich Shizune.
Zařiď, ať se to dostane k Uchihovi. Řekla sem a Shizune zmizela ve dveřích.
Pak sem se dál věnovala papírování.
Můžeš si zatim sednout. Řekla sem, aniž bych zvedla hlavu. U stolu byla na proti mě ještě jedna židle.

Ryu Uchiha

Zase k tobě doběhl nějaký shinobi. Ryu, mám ti předat dopis od Hokage-sama. Řekl celý zadýchaný a zase zmizel. Očividně mají fofr.
Dopis:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:09 pm

Fumetsu

Na bolest jsem zvyklej, Orochimaru používal anestetika jen výjimečně, nebo spíš vůbec. A tělo se z té největší bolesti dostane rychle. Dodám přesvědčivě. Proč zakazují takové techniky? Je každého věc, jak moc si chce zničit tělo.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:53 pm

Ryu

Naučím Tě to ale ne hned. Teď máme práci. Rychle k Hokage. řeknu klidně po přečtení dopisu. Doběhnu až k Hokage a dávám pozor aby Fu byl pořád za mnou. Zaklepu na dveře a odejdu. Tak jsem tu, Tsunade-san. pronesu milým tónem. Potom však uvidím toho kluka co jsem poslal za Hokage. Heh...tak my už se známe. Ehm, takže mám ho tu provést, ubytování mu zařídíte doufám vy. Můj barák zas tak velkej neni. podívám se po ní klidně. Připraven blokovat ránu do čumáku která určitě nastane.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:02 pm

Tsunade

Stěžuješ si snad? Myslim že se máš dobře ne? máš celou čtvrť pro sebe! Řekla sem rázně, protože sem po zničení Konohy nechala čtvrť Uchihů postavit znovu, aby se na ně nezapomnělo a možnost bydlet tam, mají jen uchihové, tedy Ryu.
Pak sem se začala přehrabovat v papírech.
Takže Tatsujine, budeš bydlet v ubytovně v hlavní ulici. To je ta(ulice) od brány až k tomuhle baráku. Ryu tě tam zavede, až skončíte se seznamováním a prohlídkou města. Měl by si vždycky na recepci nahlásit, když vynecháš třeba snídani, nebo oběd, nebo večeři, na to je majitelka háklivá.
Tady máš nějaký papíry, který odevzdáš na recepci a pokud už nic nechcete, tak už jděte, mám hromady papírů a furt mi sem někdo leze....

Řekla sem Tatsujinovi, na kraj stolu sem položila papíry jemu určené a dál sem pracovala.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:06 pm

Ryu

Víte moc dobře, že bych celou čtvrt vyměnil za jedinej dům, kde by rodina byla semnou. řeknu velice nasraným tónem a kývnu na Tatsujina ať si vezme ty papíry a rázně odejdu ven přičemž za sebou hodně hlasitě bouchnu dveřma. Nemluvím, pouze tiše pokračuju k ubytovně kde má bydlet.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:20 pm

Tatsujin

Hai! řeknu, popadnu papíry a vypadnu. Kráčím vedle Ryua a neříkám nic. V poušti jsem si zvykl na to nemluvit.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:56 pm

Ryu

Dovedu ho až k ubytovně. Přímo k recepci. Kývnu na Tatsujina ať předá papíry a sám se posadím na verandu. Počkám, až si prohlídne pokoj, zatím se snažím uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:58 pm

Tatsujin

Prohlédl jsem si pokoj, dohodl se s recepční o obědech a večeřích (zásadně nesnídám) a vyrazil jsem ven. Tam jsem našel nas*aného Ryua. Hele, jestli tě obtěžuje tu bejt, můžu se potloukat městem sám. Nechci, abys mi stál za zadkem jako nějaká chůva... řekl jsem a posadil se vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:05 am

Ryu

Omlouvám se, jenom mě naštvala Hokage. Vy s tím nemáte nic společného. Mimochodem tohle je Fumetsu Semei. Já jsem Ryu Uchiha.
řeknu už trochu klidněji a ukážu na Fua. Odedneška jsme my 3 tým jasné ? Bojujeme společně a nebo vůbec. Zapamatujte si to. Tak a ted zpátky do lesa. řeknu a dojdu zpátky k lesu. Takže, rád bych věděl co ovládáš.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:08 am

Tatsujin

Postavil jsem se pár metrů od něj. Vyšli na mě nějakou elementární techniku. řekl jsem jen a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:10 am

Ryu

Udělám pečetě tak rychle, že je pomalu ani nepostřehne a zhluboka se nadechnu. Katon: Gaoukakyu. vypustím na něj poměrně velkou plamenou kouli.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:13 am

Tatsujin

Techniku jsem postřehl jen díky zraku z pouště, ale to už na mě letěla ohnivá koule. Gekitai! stihl jsem zakřičet a udělat pečeť. Koule se rozrazila o bariéru, ale ta nevydržela a pukla. Trošku jsem se zpotil, ale ustál jsem.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:19 am

Ryu

Zvláštní technika. Kekkei Genkai ? optám se. Skvělá obrana, obsahuje tvůj styl i nějakej útok ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:20 am

Tatsujin

Víš... řekl jsem s úsměvem, protože mi pochválil mou nejsilnější věc. Mám ještě smrtící, ale nechci ji používat proti tobě. A je to Barierové Jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:23 am

Ryu

Výborně. A mimochodem, ať to aspoň trošku vypadá. Říkej mi Ryu-sensei. klukovsky se ušklíbnu. Máš nějakou elementární podstatu chakry nebo využíváš jen svoje bariérové techniky ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:26 am

Tatsujin

Uklonil jsme se. Hai, sensei. pak jsem se zamyslel. Ne, myslím si, že žádnou podstatu chakry nemám. Prakticky všechno jsem objevil v poušti, ale myslím, že to jsou jen moje bariéry, sensei.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:31 am

Ryu

Tak to zkusme. řeknu a podám mu kousek papíru.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:33 am

Tatsujin

Vzal jsem papírek do rukou. Nechápal jsem, jak a co, nikdy jsem to neviděl, ale zkusil jsem vypustit trošku chakry. Papírek se rozpůlil. Já ho neroztrhnul, přísahám... řekl jsem trošku zmateně.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:35 am

Ryu

Tenhle papír, je ze stromů speciálně živených pomocí chakry. Pomáhá nám rozeznat elementy chakry. Tvůj je vítr. Stejně jako můj. usměju se a obě poloviny si od něj vezmu a schovám je do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:39 am

Tatsujin

Aha...super. řekl jsem. Hmm, nadměrná informace, která mi je k ničemu, protože ji stejně nepoužívám... pomyslel jsem si, ale z mého poloskrytého obličeje nebylo poznat nic.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:40 am

Ryu

Naučit se ovládat větrnou chakru není lehké. Ale zesílí to tvé techniky. A můžu Tě naučit s větrem pár blbůstek. Pokud budeš mít zájem. usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 12:44 am

Tatsujin

Pokrčil jsem rameny. Děkuji, sensei.
Pak jsem se rozhlédl a zaregistroval toho kluka. Hej, a ty? Ty umíš co?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 6 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: