Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorZpráva
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:35 pm

Katashi Hatake

Uhm.. aj tak stále nechápem ako to že ste Uzumaki.. vôbec nevyzeráte ako Uzumaki.. Uzumaki klan .. to boli leadri vírovej dediny a boli pre nich špecifické hlavne červené vlasy a dlhovekosť.. povedala som pri čom som si ho tak podozrievavo prezrela.. nakoniec som však len mykla ramenami.. teší ma.. zamumlala som potichu..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:45 pm

Tatsujin

Procházel jsem se ulicemi Konohy a zkoumal tamnější lidi, jestli v nich nepoznám svého sourozence nebo své rodiče. Přeci jen se za těch několik let asi změnili.


Naposledy upravil Phate69 dne Tue Aug 09, 2011 2:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:50 pm

Uzumaki Araki

Můj otec měl blonďaté vlasy,ale příjmení mám po matce,sice nevím proč,ale nevadí mi to.A jinak,potěšení je na mé straně.No,už se tu dost nudím,pojďme si tedy dát malý souboj... Řekl jsem přátelsky,potom jsem vstal,a odkráčel asi 100m od památníku na malou louku,tam jsem se postavil a už jenom čekal.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:36 pm

Katashi Hatake

Eh.. tak okej.. zamumlala som potichu po čom som ho len následovala.. ruka mi poskakovala na čepeli bieleho tesáka .. keď sme sa dostali na tú lúku tak som si len povzdychla a v momente som sa po senseiovi rozbehla.. kúsok pred ním som len vytiahla tesák (meno meća, uhm je to vlastne to čo mal Kakashi v Kakashi Gaiden) a snažila som sa ho zasiahnuť takým šikmým sekom odhora dole..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:44 pm

Tatsujin

Ucítil jsem poryv chakry a vydal jsem se tím směrem. Došel jsem až na louku, kde jsem viděl dva bojující.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:34 pm

Uzumaki Araki

Tak,a jde se na to,ale musím se krotit... Pomyslel jsem si těsně před začátkem boje.Hned se na mě vyřítila,těsně předemnou mě chtěla seknout nějakou čepelí,ale s tím jsem neměl problém,pouskočil jsem dozadu,hned potom jsem opět pouskočil kus dozadu,vytáhl jsem si 3 shurikeny a hodil je na ní,jeden mířil na hlavu,druhý na pravé stehno,a třetí na levou ruku.Pak jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:52 pm

Katashi Hatake

Bola som dosť malá takže dráha shurikenov bola dosť blízko seba, mne len stačilo trocha sa posunúť do strany aby ma minul shuriken ktorý mi mieril na nohu a jedným presným sekom tesákom som odrazila zvyšné dva shurikeny.. po tom som sa znova len rozbehla po ňom a voľnou rukou som spravila jednoduché znamenie, v momente ma obklopilo hrozne veľa lístkou pomocou ktorých som sa prebleskla až k senseiovi, znova som po ňom začala sekať s tesákom....
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:11 pm

Uzumaki Araki

Shurikeny vyrazila,potom se opět vyřítila na mě,já jsem si připravil do ruky kunai,byl jsem připraven na její další seknutí,které přišlo,a také jsem ho pomocí kunaie vyblokoval.Na 5 let to není zase tak špatný... Řekl jsem a opět trochu rychle pouskočil.Znamení které udělala na jedné ruce jsem si všiml,no čekal jsem co se z toho vyvine.Furt jsem si opakoval v hlavě,ať se krotím,ale musel jsem si jí otestovat.Udělal jsem jednoduché pečeťe,pak jsem se nadechnul a z ústmi vyletěl proud vody,který mířil přímo na Katashi.Suiton: Mizu rappa!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 6:11 pm

Tatsujin

Chm... uchechtnul jsem se nad vodní vlnou a otočil jsem se k odchodu. Ve městě jsem hledal další větší hladinu chakry, abych zjistil něco o místních bojovnících.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 7:42 pm

Ryu

Zaplatím to co si vybere a vyjdem ven. Takže ... ted si zajdeš hodit věci do domu. řeknu a běžím k Uchiha čtvrti. Dávám pozor jestli jde za mnou. Projdeme liduprázdnou ulicí a spatříme jeden udržovaný dům. Vejdu dovnitř a ukážu mu to tu. Jeho pokoj je v prvním patře. Počkám dole, dej si tam věci a sejdem se před domem. řeknu a vylezu před dům.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 7:46 pm

Tatsujin

Došel jsem až před dům, ze kterého vyšel mladík. Změřil jsem si ho od hlavy k patě. Ty taky umíš jen vodní vlnu jako tamten? Nebo jsi stejně dobrý jako ta pětiletá holka? ukázal jsem za sebe kamsi do dáli. Nehodlám s tebou měřit síly, jen chci zjistit, jak je na tom tahle vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 9:10 pm

Ryu

Vodní vlny neumim a ani nevím o kom to mluvíš. Každopádně jsem Jounin, tady ve skryté Listové. Ty jsi kdo ? podívám se na nově příchozího.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 9:32 pm

Tatsujin

A jéje, Jounin, problém... Nedal jsem na sobě nic znát. Jsem Tatsujin, chuunin z pouště.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 9:38 pm

Ryu

Byl jsi se ohlásit u Hokage ? optám se klidně. Z pouště jo ... Ninja ze Země větru, to nám Kazekage posílá dárek ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:38 pm

Tatsujin

U koho? Ne, netušil jsem, že se mám hlásit... pokrčil jsem rameny.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 9:53 am

Fumetsu

Cestou do mého pokoje, sem si pořádně prohlížel dům a než sem uložil nové věci, tak sem si pořádně prohlídnul pokoj a teprve potom šel dolů.
Zdravím prohodim k nově příchozímu a otočim se na Uchihu. Už se cítím lépe, co je na programu teď, sensei?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:58 am

Katashi Hatake

Bežala som znova jeho smerom no v tom po mne vypálil mizurappu, vedela som že by som nestihla uhnúť a tak som len tesák v rýchlosti zabodla do zeme pri čom som sa ho oboma rukami chytila aby ma tá vlna nestrhla dole na zem.. keď som ju ako tak ustála tak som len v rýchlosti poskladala tri pečate a v ruke sa mi začali objavovať bleskové výboje až som v ňom vytvorila také mini raikiri.. toto bol tak rank C.. aj s ním som však vedela napáchať dosť nepekné zranenia, teraz som sa v dosť veľkej rýchlosti.. teda najväčšej čo som vedela vyvinúť vrhla na Senseia a snažila som sa ho s raikiri zasiahnuť..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:29 pm

Uzumaki Araki

A je to tady,raikiri... Pomyslel jsem si,když se jí Raikiri objevilo v ruce,ale... Fuuton je silnější než Raiton,můžu toho využít. Poskládal jsem rychlé pečetě.Fuuton:
Reppushou!
Hned jak jsem to dořekl,začal se formovat vítr do podoby víru,nebyl moc velký,byl o něco větší než Katashi,a mířil na ni.Pokud se tomu nějak zázračně nevyhnula,Raikiri to smetlo,a vír jí eště odhodil pryč.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:33 pm

Kinomaru Aburame


Jdu po ulici a jen tak se procházim.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:37 pm

Kinomaru Aburame

Doběhl k tobě nějaký shinobi. Kinomaru, Hokage-sama tě přidělila k Arakiho týmu. S tvými schopnostmi nebude problém ho najít, měl by být někde u památníku mrtvých a čekat na své studenty. Řekni mu prosím, že si poslední a budete pracovat v trojčlenném týmu a zítra můžete očekávat misi. Řekl shinobi a zase zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:42 pm

Kinomaru Aburame

Hai řeknu než zmizel a běžel jsem tam kde by měl být brouci vycítili docela hodně množství chakry po chvilce jsem ho díky tomu našel,ale asi neměl čas tak jsem pouze na něj zakřičel.


Araki senseii prej jsem u vás v trojčlenném týmu vzkazuje vám to Hokage-sama


Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:44 pm

Katashi Hatake

Bola som už príliš blízko na to aby som sa stihla uhnúť.. chcela som do neho Raikiri praštiť no keď som zaregistrovala techniku bolo už neskoro.. trafila ma priamo, raikiri mi z ruky zmizlo a ja som sa preletela do zadu.. keď som dopadla na zem tak mi chvíľu trvalo kým som sa znova pozviechala.. postavila som sa na nohy po čom som si len pretrela tvár a zapozerala som sa na Arakiho, rozmýšľala som čo teraz..
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:10 pm

Uzumaki Araki

Zaslechl jsem křík,tak jsem se podíval na toho ninju který zavolal.No konečně,..Katashi,dáme si pauzu. Zamumlal jsem aby to Katashi slyšela,pak jsem na toho ninju zavolal.Tak pojď za námi,a rovnou se můžeš představit.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:13 pm

Kinomaru Aburame


Příjdu k nim

Jmenuji se Kinomaru Aburame. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:19 pm

Uzumaki Araki

Hmm...klan Aburame,ovládáš tedy brouky že? Jaké ovládáš techniky? Řeknu a čekám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 4 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: