Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vyžeňte bandity-mise týmu Itami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 7:39 pm

Ray

Když sem se osprchoval, tak sem vlez do nějakýho nemocničního pokoje, slíknul sem se, skočil sem do postele a usnul jako dřevo.

Ráno sem se probudil brzo, umyl sem se, oblíkl a vlezl sem do jídelny, sebral tam nějaký pečivo a vydal sem se na místo srazu a po cestě sem snídal.
Uviděl sem tam už Itamiho a Erosu. Zdravim. Řekl sem opřel sem se zády o nedaleký strom a pokračoval sem ve snídání.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 10:07 pm

Saori


Po sledování jsem si šla lehnout.Zamkla jsem si pokoj aby mě někdo v noci neznásilnil.Po probuzení a hygieně, jsem se vidala do krámu co stál vedle Hostelu.Dobré ránko.Pozdravila jsem zřele a koupila si bagetu s kávou.Po zaplacení jsem opustila krám.Hend před krámem do mě bageta vklouzla jako by to byl drobek.Pomalím krokem jsem si to štrádovala k místu srazu popíjejíc kafíčko.Ránko.Pozdravila jsem všechny když jsem dorazila jako poslední člen týmu na místo.Nejrychlejší chodí poslední.Ale to o mě nevíte.Pochlebovala jsem se v duchu.Když jsem zaregistrovala přítomnost Ryae s Itamim pomalu jsem došla k Erose popíjejíc kávu a tlačila jsem se na ni abych je moc neviděla.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:18 am

Itami


Tak můžeme vyrazit??Musíme je chytit...Dneska bude pilný den...Máte hlad nebo něco potřebujete???.
..zeptal jsem se jich...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:30 am

Ray

Zrovna sem dojedl, když se Itami zeptal, jestli něco nepotřebujeme. Kartáček a pasta by se šikli. Řekl sem se smíchem, pochyboval sem, že tu něco takovýho teď na rychlo seženu, navíc sem neměl prachy. Vyrazíme hned ne?
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:45 am

Erosa

Pozrela som na Saori a s úsmevom na perách som jej potichu povedala Neboj sa, oni ta nezjedia.
Nikdy ráno nejedávam. Už som tak proste naučená. Zavrtela som hlavou, že nič nechcem.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:47 am

Itami


Táák,můžeme vyrazit...
řekl jsem ale pak jsem viděl zaraženě ukrývající Saori..Podíval jsem se na ní a řekl...Si v pořádku?Nestalo se nic?....zeptal jsem se ji....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:51 am

Saori


Já trpím Androfobií.Podotkla jsem a dál popíjela kfíčko za Erosinými zády.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 12:26 pm

Itami


Androfobie?He?Mě se nemůsíš bát nikdy bych ti neublížil.
..řekl jsem a vduchu jsem si odechl...Tak radši vyrazíme je hledat....řekl jsem a už odcházel z vesnice pryč....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 12:42 pm

Ray

Kývnul sem a šel sem za Itamim.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 1:47 pm

Saori


Následovala jsem Itamiho a zbytek týmu v hledání banditů.To se ti lehko řekne.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:25 pm

Hodiny se nic nedělo už se prozkoumali skoro cele okoli a nikde nic...

Itami


Ach jo nikde nikdo jen my...Taková otrava je hledat pff... víte co počkejte tady hned se vrátím...
řekl jsem a někam odešel pryč....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:37 pm

Saori


Ty chlapi sou tááák divný.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:40 pm

Když Itami odešel tak po nějakých pár minut najednou šli dva muži kolem...Vypadali jako banditi,které jste napadli....Oni si vás nevšimli a šli dál asi vyloupit další dům...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 3:14 pm

Ray

Když Saori něco řekla tak sem jenom protočil oči v sloup. Naštěstí šli kolem ty dva budižkničemové tak sem vyndal ze ZVN dva shurikeny a hodil sem jim je z úkrytu do krku, tak abych jim přesekl tepnu a oni mohli ještě chvilku mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:24 pm

Bandita

Co to?...krvácím ale né.
...ani to nedořekl a hned umřel...


Vůdce bandit (třetí)


Ihned jsem zabil svoje muže...Obrátil jsem se na ně kdo to je?Hm nepřátele......Katon: Goukakyuu no Jutsu!...řítila se na ně obří ohnivá koule....Ihned jsem udělal dalši pečetě..Katon: Housenka no Jutsu!...vyplvl jsem na ně několik malych ohnivých koulí do stran a navrh kdyby chtěli uniknout....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:36 pm

Saori


Horlivče.Děláš potíže.Křikla jsem na Raye.Poté jsem se jako by nic oběvila za tím třetím banditou.Haha moc vtipný.Sekla jsem po něm katanou.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:41 pm

Bandita


Ohlédnu se a uvidím...To se ti povedlo haha!..řekl a najednou bandita vybuchl...Takže je dost možný že Saori odletěla několik metrů...Najednou se objevil hlas...Katon:bushin no jutsu děvenko...!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:53 pm

Saori

Odhodilo mě to.Ale bojovat proti holce jeden na jednoho nedokážeš viď.Řekla jsem a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:02 pm

Erosa

Uvidela som ako zomrel jeden bandita a potom ako ten tretí zabil vlastného druha. Potom zaútočil. Raigushido no jutsu okolo mňa sa vytvoril štít, ktorý zabránil zásahu z útokov. Štít som natiahla až k Rayovi.
Musím sa dostať k tým dvom banditom. Možno s tým prvým je Amen, ale ten druhý by sa ešte dal na chvíľku zachrániť a mohli by sme získať informácie ak by ten tretí znova ušiel. Ale nedávam tomu veľkú nádej. povedala som potichu, skôr pre seba a rozbehla som sa k, možno, mŕtvym mužom.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:19 pm

Ray

Skočil sem blíž k Erose a přikrčil sem se, aby kdyžtak mohla zmenšit štít. Sorry, nevšiml sem si ho. Řekl sem omluvně, když mi Saori začala nadávat. Dobře, budeme ty dva krýt, když budeš potřebovat, budu jim moc dát krev.
Řekl sem a když oheň ustal, vyběhl sem na chlápka a šlehl sem po něm bičem.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:03 am

Bandita



Další po mě šel rychle jsem se vyhnul a ve skoku hodil 7 kunaú se silným prováskem... ty by měli obmotat Raye....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:03 pm

Ray

Šlehnul sem bičem a kunaie sem odrazil. Sáhl sem do kapsy a hodil sem po něm kunai. Saori, vem jednoho z těch banditů, nemusíš se na něj koukat, stáhneme se! Řekl sem a jen co sem to dořekl, tak kunai letící na obličej toho chlápka bouchl a objevila se záře(oslňující bombička na kunai).
Doběhl sem k jednomu z banditů, vzal sem si ho na záda, počkal sem až jednoho vezme i Saori, složil sem pečetě a plácl sem rukou o zem. Objevil se rudý kouř, který skryl naši přítomnost.
Saori, Eroso, utíkejte směrem, kde zmizel sensei. Řekl sem a s banditou na zádech sem se tím směrem rozeběhl.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:00 pm

Už byla noc a zanedlouho už další den....Unikly jste ale sesei nikde...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:21 pm

Saori


Běžela jsem dál a dál sač mi nohy stačili.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 9:28 pm

Erosa

Utekala som za nimi, keď v tom som sa zastavila Už ho nevidím, ušli sme.
Dobre položte ich tu. povedala som, ukazujúc na rovné miesto. Kde je ten senisei? On si odíde niekde na flám a my aby sme tu ... prebehlo mysľou, keď som sa pozrela na tých úbožiakov na zemi.
Nuž Ray, choď si zobrať "niekde" lopatu a môžeš ich pochovať, aspoň zo slušnosti. Oni sa už pražia v pekle. povedala som ironickým tónom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyžeňte bandity-mise týmu Itami
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu
» Tatsujin Itami- Phatův char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: