Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vyžeňte bandity-mise týmu Itami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 2:05 pm

Bandité neboli odpadlíci začínají vykrádat domky a pár menší osad...úkol je se jich zbavit...


Naposledy upravil Diaby dne Sun Sep 18, 2011 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 3:41 pm

Erosa

Keď sme vyšli z budovy, nasledovala som Itamiho.
Itami, prosím ťa, povedal by si mi trocha viac informácii o tejto misii? spýtala som sa počas cesty.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 5:27 pm

Itami


No jen to že nějací odpadlíci začali vykrádat a pustošit nějaké domy a osady...Náš úkol je vyhnat a pomoc místním...řekl jsem a pokračoval v cestě...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 07, 2011 5:01 pm

Erosa

Nič som neodpovedala, iba som prikývla na súhlas a ďalej pokračovala v ceste.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 5:48 pm

Itami


Už jsme se blíži k vykradénemu domu...Asi po pár minutách jsme tam dorazili avšak pozdě...Dům byl ve špatném stavu a na zemi ležíci muž...Rychle jsem k němu vyrazil a šel mu pomoc...Zdálo se že měl ošklivé zranění na břichu...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 6:43 pm

Erosa

Na zemi v rozpadnutom dome som uvidela zraneného muža. Itami mu hneď šiel na pomoc a ja som tiež dlho neváhala. Automaticky som k nemu prišla, kľakla som si a zmerala mu tep, či vôbec žije. Bol slabý, ale predsa nejaký. Potom som si lepšie obzrela dosť vážne zranenia na bruchu. Itami, prosím, trocha ustúp. povedala som a priložila som mužovi moje dlane nad zranenia. Začala som sústrediť chakru do svojich rúk. Začala som s Shousen no jutsu. Nebojte sa, budete v poriadku. prihovorila som sa potíšku k mužovi, aj keď ma asi nepočul. Rany sa začali pomaly zaceľovať.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 1:59 pm

Muž


Otevřel jsem oči a předem nou byla nějaká holka...Kdo jste?...Co tu děláte?...pak si všiml zanku na čelence...Vy jste ninjové se suny?...pomalu ale zřetelně řekl...


Itami


Jen jsem ustoupil a nechal dělat její práci...Zamyslel jsem se a toho muže omylem neposouchal...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 2:54 pm

Erosa

Moje meno je Erosa. Máte šťastie, že sme tu boli. odpovedala som mužovi. Potom som si poklepala po čelenke ako odpoveď na jeho otázku. Povedzte nám, ale vi čo sa tu stalo.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:30 pm

Muž

N..Napadli nás pár lidí myslím banditi...Už jsem slyšel jak vyrabovali jiné domy ale moc jsem nevěřil že příjdou sem...řekl a zakašlal....Je to nedádovno asi hodina nebo dvě co tu byli...řekl sklesle a byl vyčerpaný
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:27 pm

Erosa

Počúvala som muža a keď dopovedal pozrela som sa na Itamiho. ,,Takže asi pred dvoma hodinami. Čo urobíme?" spýtala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:31 pm

Itami



Chvíli jsem se rozmíšlel a pak řekl...Podle mě bychom mu měli sehnat pomoc v takovém stavu nemůže být sám...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:35 pm

Erosa

Tak ho odnesme do tej najbližšej dediny. Tam by sa o neho mohli postarať. odpovedala som.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:39 pm

Itami


Dobrej nápad..
.řekl jsem a vzal toho muže na záda...šel jsem pak klidným krokem a mířil do nejbliší dědiny...Když jsme měli už malou dědinu před sebou rychle jsem pospíchal a vyhledal doktora...Chvíli jsem tam zůstal a pak rekl...Tak ten chlap bude v pohodě můžeme vyrazit...po těchto slovech jsem odcházel z dědiny neznámo kam...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:51 pm

Erosa

Nasledovala som Itamiho. Celou cestou som mala hlavu zaplavenú rôznymi myšlienkami. Občas som sa pozrel na muža, či je v pohode.
Aký je ďalší plán? Ideme po stopách tých banditov, či?
Ako som kráčala, tak som si vytiahla z tašky malý hrebeň a začala som si prečesávať vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 5:57 pm

Itami


Jo asi jdeme na ty bandity nevíme kde se objeví takže to bude težší...řekl jsem a zničeho nic mi přistál svitek v ruce podíval jsem se nahoru a byl tam koružíci pták...Otevřel jsem svitek a podíval jsem na něj co v něm je četl jsem a pak se dozvěděl že mě zvolili senseiem a mám další 2 dědska na starost...Heh Erosa tak asi si našla tým jsem tvůj nový officialní sensei a ještě mám nějaké 2 dětska...Musíme se pro ně vrátit aby nezabloudily...řekl jsem....
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 6:09 pm

Erosa

Aha... odpovedala som krátkou vetou. Momentálne som sa sústredila na moje vlasy a na to, aby som pravý copík nemala vyššie ako ten druhý. No takže hádam je to v poriadku.
Takže ste môj nový sensei, vlastne teda náš. Síce neviem kto sú ty ostatný, ale asi to zistím neskôr. Nuž, teraz sa asi obraciame a vraciame sa naspäť. dopovedala som a prázdnym pohľadom som sa pozrela do zeme. No v tom, akoby udrel blesk som až vybafla na, teraz už na senseia. Ita... či vlastne sensei Itami, vedeli by ste ma naučiť nejaké lekárske jutsu?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 6:25 pm

Itami


Lékařské jutsu?Heh sice pár znám ale jsem na to levej...
řekl jsem a usmál se....po chvíli jsme byli u brány a čekal jsem nikdo nikde....
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 5:27 pm

Erosa

Aha, no ale snáď..... usmiala som sa.
Keď sme prišli pred bránu, posadila som sa na zem a čakala som na nových člnov. Premýšľala som, kto by to mohol byť. No po chvíle som prestala premýšľať a radšej som iba oddychovala so zatvorenými očami.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 2:53 pm

Itami


Stál jsem u brány a díval se jestli nikdo nejde viděl jsem jen ninji jak tam co si dělají moc jsem se nezajímal a čekal kdy příjdou.Hmmm,nějak jim to trvá nepůjdem je hledat?.zeptal jsem se erosy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 3:50 pm

Saori

Běžela jsem k bráně podle mapy.Když jsem doběhla viděla jsem dalšího chlapa.Proto jsem se radši dívala do země.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 3:54 pm

Ray

Klid Saori, já to vyřídim. Řekl jsem a došel jsem k tomu chlápkovi. Ehm... Zdravim. Posílá nás Kazekage-sama. Máme se tu sejít se senseiem a jednou parťačkou. Předpokládám, že jste to vy. Já sem Ray z Červených písků a tohle je Saori... Řekl jsem, pak jsem k němu došel a potichu řekl. ...Asi měla krušnou minulost, má fobii z chlapů, nemůže se na ně ani podívat, takže to prosim vás respektujte.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 6:15 pm

Erosa

No trvá, ale už niečo sem letí. zasmiala som sa keď som uvidela ako sem uteká nejaké dievča a za ním chlapec. Zdvihla som dlaň na pozdrav a hlavou som im kývla, no to , že sme to asi my.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:40 pm

Itami


Najednou přišel někdo a začal na mě mluvit.Poslouchal jsem a ž do té doby kdy přestal.Tak dobře.Tak prozčátek já jsem Itami a tady vedle mě stojí Erosa.Tak musíme chytit jedny bandity neboli odpadlíky.řekl jsem a začal jít od brány.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:56 pm

Ray

Jo, jo, těší mě. Řeknete nám něco podrobnějšího o misi? Řekl jsem a šel jsem vedle Itamiho a v duchu jsem děkoval za to, že je to chlap.


Naposledy upravil SteamTiger dne Sun Sep 18, 2011 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:01 pm

Itami


No Ryu,říkam to dobře?...Tak ti bandité útočí,pustoší a okrádají různé domky,mále osady atd. Naším úkolem je chytit je.Ale jak jsem viděl tak nejsou tak slabí takže si musíme dávat pozor.
řekl jsem Ryovi a také ostatním...Dál jsem pokračoval v cestě...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyžeňte bandity-mise týmu Itami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu
» Tatsujin Itami- Phatův char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: