Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:44 pm

Svitek

Typ mise: Ochrana Feudála, prozatím A-rank
Popis mise: Neznámá organizovaná skupina zaútočila na sídlo Feudálního pána. Speciální ochránci zatím drží atentátníky v sídle, Feudální pán mezitím s hrstkou mužů ze sídla unikl a pravděpodobně prchá lesem směrem ke Konoze a to přímou čarou.
Úkol: Najít Feudálního pána a zajistit jeho bezpečí. Budete feudála doprovázet, dokud vás posel z Konohy nepošle zpět. Život Feudálního pána je na prvním místě!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:06 pm

Tatsujin

Hai. Nikdy jsem nebojoval ve skupině, ale vím, že dokážu udržet bariéru, kterou jen tak někdo neprolomí. Když jí obklopím okolo nepřítele, počkám, až vyvoláte nerušeně pečetě a pak můžu pustit až váš závěrečný útok. Nepřítel se z toho nedostane a pak už nemá šanci uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:17 pm

Ryu

Přesně. Když budeme spolupracovat, tak ho uchráníme stůj co stůj. Ale měli bychom si pohnout. řeknu a přidám do tempa. Míříme přímou trasou. Pro jistotu les před námi pročesávají 2 moji fénixové.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:58 pm

Fumetsu

Všechno sem jenom odkejvával a souhlasil. Držel sem se v těsným závěsu za senseiem a přemejšlel nad jejich plánem. Pokud tam bude ten co předtím, tak tu bariéru může odstranit, doufám, že se to nestane.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:14 pm

Fénixové pročesávali okolí, ale vy ste narazili na nečekanej problém. Fénix sem tam zapálil nějakou tu větev, takže začínalo hořet a listí dost čoudilo.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:17 pm

Ryu

Bože. To mám z toho, že vyvolávám mláďata. řeknu si. Jejich plamínky nejsou nijak velký, takže lesní požár z toho nebude. Ale feudální pán by si mohl všimnout kouře...třeba ho to navede naším směrem. konstatuju po chvilce.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:20 pm

Tatsujin

Nebo si bude myslet, že organizace zapaluje okolí, aby se neměl kam schovat a naopak změní směr... poznamenal jsem a přidal do běhu.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:27 pm

Ryu

Dobrá poznámka. Fu ? Nemáš v záloze nějaký vodní plazy co by flusali vodu ? pobaveně se otočím na Fua.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:41 pm

Fumetsu

Nemám Sensei, jedině kyselinu a ta by asi nejlepší nebyla. Vy neovládáte vodní jutsu? Zeptám se překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:41 pm

Běželi jste dál.
Oblaka kouře se pojila nad lesem v jeden sloupek. Když ste se otočili, vypadalo to, jako by v lese někdo pálil dřevěné uhlí.
Po chvilce ste ale před vámi zaslechli nějaké výkřiky.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:43 pm

Ryu

Vítr a oheň. Třetí podstata se hledá těžko. ušklíbnu se. Potom uslyším výkřiky. Pohněme si. a ještě přidám do tempa.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:47 pm

Tatsujin

Přidal jsem na největší rychlost, jakou jsem mohl běžet. To budou oni...
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 3:18 pm

Fumetsu

Hai! Přidám na rychlesti a pořád se držim za Ryuuem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 3:28 pm

Doběhli jste na lesní cestu a uviděli jste ohromný vůz, velký jako pokoj v nějakém bytě. Vůz byl převrácený na boku v příkopě a asi dvacet mužů se ho pokoušelo vytlačit zpátky na cestu. Kolem bylo asi osm koní, ty měli na sobě postroj a čekali na cestě.
Přiběhl k vám jeden z mužů a když viděl Ryuovu čelenku z Konohy, očividně se mu ulevilo. Vy jste posila z Konohy že? Tříčlenný tým a všichni jste jistě Jouninové, výborně! Stala se nám nehoda, náš feudální pán při útěku nakázal koním přidat a když koně zrychlili, u vozu ulítlo jedno kolo a vůz se zřítil do příkopu. Dveře jsou bohužel na straně, kam vůz padl, takže feudální pán a dva jeho ochránci nemůžou ven. Feudální pán zakázal vůz rozbít, takže ochranka vevnitř nemůže nic udělat. Koně se nechtějí hnout a nepomůžou nám vůz převrátit, je to hrozné! Řekl zadýchaný a očividně vysílený poskok.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:02 pm

Tatsujin

Máte hák a lano? zeptal jsem se a když se na mě všichni otočili, pokračoval jsem: Můžu vztyčit bariéru, která odpuzuje fyzické útoky. Tu postavím jako zeď na zem a přes její horní okraj přehodíme lano. Pak budeme mít alespoň jednu kladku a vůz bude o polovinu lehčí... kreslil jsem svůj plánek na zem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:06 pm

Chvilku nechápavě koukali, jak chce udělat vůz o půlku lehčí(sou to jenom poskoci, který dřív dělali na polích), ale pak jen bezradně oznámili, že lano ani hák nemají.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:10 pm

Tatsujin

No, já už jsem svoje vymyslel, teď se ztrapněte vy... řekl jsem se smíchem. Pak jsem si ale všiml, že ten vůz je skoro převrácený na střechu. Dopřevrátíme ten vůz na střechu a Pán vyleze. Jen ho musíme varovat.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:17 pm

Fumetsu

Tatsujinův plán nevyšel, tak to zkusim já. Chytněte koně a pořádně je držte, aby se nezplašili. Škrábnu se do prstu, aby mi vytekla kapka krve a čekám, až podržej koně. Jakmile všechny koně držej, tak přivolám obrovskýho hada a nařídim mu opatrně narovnat vůz na silnici.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:26 pm

Ryu

Kývnu na poskoky a otočím se na Fua. A pokud to nevyjde, tak nebudeme mít jinou šanci. Než to narovnat ručně. Což by bylo krutý.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:41 pm

Ne pane, kdyby sme převrátili vůz na střechu, poškodila by se zahrádka a to pán nechce. Řekli poskoci.
Potom šli podržet koně, jak jim nařídil Fumetsu. Když Fumetsu svolal hada, tak ten čumákem strčil do vozu a ten se převrátil zpátky na kola a had vyčkával na další pokyny.
Z vozu vylezli dva vysocí chlapíci zahalení v kápii a plášti a hned za nimi feudální pán.
Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu FireLord
Nejprve si prohlédl vůz a pak nařídil zpátky zapřáhnout koně. Pak se postavil před Ryua.
Jsem Feudální pán Ohnivé země a máte můj vděk ninjové z Konohy. Teď rychle zpátky do mého sídla! Musíte zastavit ty barbary a získat zpátky můj dům! Moji lidé je tam zatím zdržují, rychle, rychle!
Řekl Feudální pán a zase rychle nastoupil do vozu. Koně vůz otočili a ten se pomalu rozjel zpátky a poskoci běželi za ním.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:48 pm

Tatsujin

Celou dobu jsem se klaněl. Připomínal mi soudce z naší vesnice a tomu se klanět muselo. Hai... vyrazil jsem za vozem.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 4:53 pm

Ryu

Co naděláme. Máme poslouchat jeho příkazy dokud nedorazí posel z Konohy. Ale také ho máme ochránit. Tatsu...budeš jeho stín rozumíš ? Při jakémkoli nebezpečí se s nim uzavři do bariéry. řeknu a běžím na jedné straně vozu. Fua pošlu na druhou a Tatsua s ním.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:02 pm

Tatsujin

Hai... zrychlil jsem tak, abych běžel mezi těmi slouhy. Kolik jich tam asi je? ptal jsem se při běhu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:32 pm

Tři. Odpověděl zděšeně chlapík, vedle kterého Tatsujin běžel.

Pak přidal vůz na rychlosti a rychle ste se blížili k vesnici. (přesun do "dost už skrývání-mise Shirenu")
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu   Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vyžeňte bandity-mise týmu Itami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: