Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
+8
Kashike
Kiss
Phate69
Hysterio
Tokugawa
Geraltwolf
Dreefi
SteamTiger
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorZpráva
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 8:39 am

Fumetsu

Celou dobu sem nic neřikal, jen poslouchal a sledoval. Když ten cizí kluk předváděl to svoje jutsu, tak sem nechápal, proč Uchiha nepoužil sharingan. Když už ho má, tak ať ho pořádně využívá ne?! Ale na druhou stranu aspoň nebude kopírovat moje techniky.
Já umim základní techniky, ze kterých se maturuje na akademii a pár jutsu s hadama. To musim všechno řikat i tomu klukovi? Né, ten je cizí jako já, ale vypadá to, že mu nelezli do hlavy. To mi nepřijde moc fér.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 8:55 am

Kinomaru Aburame



Ani jsem se neusmál nic půlku tváře jsem měl v oblečení a viděl jsem mravence na jeho rameni vzal jsem ho a dal si ho na prst.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 2:48 pm

Tatsujin

Aha...a co teď, sensei? optal jsem se, protože jsem nějak nevěděl, co na to mám říct.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 6:55 pm

Ryu

Teď si vy dva dejte cvičnej souboj. Předveďte toho co nejvíc, ale nechci vidět smrtící techniky. řeknu s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 7:16 pm

Tatsujin

No, to toho moc neuvidíte... ušklíbnu se, ale pod šátkem to stejně neni vidět. Postavil jsem se před... Tvoje jméno? zeptal jsem se ještě.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 7:31 pm

Fumetsu

Fumetsu Seimei. Ale mě se to nezdá moc rozumné. Nebylo by lepší, kdybychom bojovali my dva proti vám? Vy jste Uchiha, určitě jste zkopíroval mnoho jutsu. Sensei Dodám poslední slovo a čekám na rozhodnutí.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 8:57 pm

Uzumaki Araki

Poslouchal mě vůbec?... Pomyslel jsem si,když mi sundaval mravence z ramena.Co si takhle dát souboj? Vy dva,proti mě,alespoň uvidím,jak jste schopní spolupráce.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 9:13 pm

Ryu

Ano jsem Uchiha. Možná bych vám měl říct, co jsem skutečně zač. řeknu a kývnu jim aby se posadily. Nejsem pokrevně zpřízněný s Uchiha clanem. Jeho někdejší vůdce, mě našel jako batole v jednom chrámu na okraji země Ohně a adoptoval mě. Není to moje pokrevní rodina. Ale je jediná kterou mám. řeknu ve zkratce.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 9:24 pm

Fumetsu

Tak proto o něm Orochimaru nevěděl, nebo proto, že mu byl k ničemu. Takže nemáte ani sharingan. To o tom sharinganu řeknu trochu zklamaně, protože sem chtěl vidět jeho využití v boji a ne jen to co se říkalo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:29 pm

Kashike


Ležel jsem tak po treninku v lese a poslouchal zvuky přírody když jsem zaslechl z dálky cizí hlasy. Byakugan! Aha, tak copak to tu máme??? Jeden Jounin a zbytek čert ví čeho. Dobrý způsob treninku. Velice opatrně se vydám za skupinkou a kousek od nich se ukryju, aby mě měl ten Jounin za zády a tudíž by mě neměl nikdo odhalit.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 8:10 am

Kinomaru Aburame


Mě je to jedno klidně. řeknu a odskočim saltem dozadu


Naposledy upravil Kinomaru Aburame dne Fri Aug 12, 2011 8:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 8:30 am

Kashike


Chvilku jsem tam jen ležel pod jedním křovím ale kdoví jaká zábava to nebyla, tak jsem se stáhl a normálně jsem vyšel na palouk. Samozřejmě s vypnutým Byakuganem. Přeji všem dobré ráno.... ehm... copak se tu děje???
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 8:58 am

Kinomaru Aburame



Mistře začneme? zeptal jsem se mistra


Naposledy upravil Kinomaru Aburame dne Fri Aug 12, 2011 9:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:04 am

Tatsujin

Z křoví U NÁS se vynořil muž (Kashike). Zatímco se ti dva dohadovali, otočil jsem se k němu. Doufám, že taky viděl mojí bariéru, abych se neměl čím chlubit.
Ahoj. Ty jsi taky něčí sensei? Tady se to totiž jima jen hemží... řekl jsem trošku nasraně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:06 am

Kashike


Podívám se na toho týpka a přeměřím si ho pohledem. Ne, já nejsem sensei. Jsem zatím jenom chunnin. Ale snažím se aby to tak nezůstalo. Vy jste jeden tým???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:09 am

Tatsujin

Hm...asi ano. pokrčil jsem rameny. Ale moc týmově jsme se ještě nechovali. Tamhleto je náš sensei. Tak ho hezky pozdrav. ukázal jsem na Rua.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:12 am

Kashike


Otočím se a podívám se na toho Jonina. Mírně se mu ukloním a usměju se na něj. Zdravím Ryua -sama. Pak se znovu rozhlédnu a něco důležitého mi dojde. Hele, jestli jste tým, nechybí vám člen??? Jste jen tři.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 11:13 am

Katashi Hatake

Eh.. nie som úplne.. vo .. forme ale.. keď inak nedáte.. zamumlala som potichu po čom som si len povzdychla.. bojovať s ním? sme úplne protiklady, navzájom sa pri útokoch môžeme zasiahnúť.. prebeho mi hlavou pri čom som sa zapozerala na toho Aburameho..
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 11:15 am

Kinomaru Aburame


Kikaichuu no jutsu. Konohagakure - Stránka 7 Shino04 všude okolo mě se objevovali brouci.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 3:21 pm

Ryu

Ahoj. Levandulové oči. Člen klanu Hyuga ? usměju se. No popravdě, jeden člen nám ještě chybí. Spíš se divím, že ty jako Chunin tu nejsi se svým týmem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 3:30 pm

Fumetsu

Na tu poznámku o sharinganu nereagoval, tak sem si řek, že o tom nechce mluvit a dál sem se o to nezajímal, protože mě upoutal nově příchozí. Hyuga jo? Nad jejich těly Orochimaru taky přemýšlel, ale myslim, že si to rozmyslel kvůli nějaký pečeti. Poslouchal sem, ale do rozhovoru sem se nezapojoval, protože nemám vůbec tušení, jak maj vypadat týmy a ani se nevyznám v hodnostech.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 3:41 pm

Uzumaki Araki

Tak,uvidíme jak na tom jsme. Projde mi hlavou,pak pouskočím o několik metrů od nich.Jste na tahu. Řeknu jim poklidným hlasem a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 4:09 pm

Mushikame no jutsu Konohagakure - Stránka 7 Mushikamenojutsu okolo mistra se udělala koule z brouku a začala být čimdál menší takže se zmenšovala.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 4:11 pm

Katashi Hatake

Len som z púzdra vytiahla jeden kunai a čakala som ako sensei zareaguje na tú kupolu, nevedela som síce na čo ju vytvoril ale pravdepodobne ju bude chcieť sensei rozbiť po čom by som zaútočila ja..
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 4:13 pm

Nijak jsem nereagoval a věděl jsem,že tu kopuli zníčí.

Z těla mi začali vycházet brouci což bylo docela nechutné.
Konohagakure - Stránka 7 Shino01
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure   Konohagakure - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 7 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: