Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 7:24 pm

Zoro

Objevil sem se vedle Houki a měl sem na tváři takovej uraženej výraz. Důvod byl jednoduchý. Když vyvolala Pandoru, tak sem okamžitě ucítil její pronikavou vůni i přes stěny mýho pokoje a tak sem čistě ze zvědavosti vylezl a slyšel sem část "Nikomu nevěřím tolik jako jí.".
Jelikož sem nikoho neviděl, že by se chopil toho jít umejt nádobí, tak sem ho posbíral a šel sem s ním do kuchyně...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:15 pm

Sachiko


Následovala jsem kahsikeho.A bude to hodně sladké?


Houki

Dobré ráno sluníčko.Řekla jsem velmi škodolibým hlasem ale stejně sem se začala červenat,proto že jsem to křičela přez celí shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:19 pm

Kashike


No nepochybně zlato. O pár minut později se za námi zavřeli dveře. Když zavřu, otočím se k Sachiko, obejmu jí a dlouze jí políbím. Miluju tě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:28 pm

Sachiko


Dobré věddět,pokud půjdeš s Pandorou.Polibek jsem mu opětlovala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:49 pm

Kashike


Snad bys v té holčičce neviděla konkurenci. Opět jí políbím. Nesahá ti ani po kolena.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 12:58 pm

Sachiko


Ty mevíš čeho je schopná.Pandora byla stvořena bohy pro ničení světa,to si určitě slyšel v bájích.Jenže báje nejsou vždy jen pohádky.Byla vytvořena z největší krási bohů,a taky do ni předali všechny své zlé schopnosti.Říká se že ji doslova šikanovali,a pak poslali na zem proto že ji opovrhovali.Její prokletí byla spása bohů,její povaha je hodně úchylná na muže a je taky velmi brutální.Jednou ji chtěli upálit jako čarodejnici proto že otrávila a svedla mnoho mužů v nejmenované zemi,jenže ji Houki-San zachránila a Pandora ji slíbyla za to věrnost.Dá se říct že padnora je boží dítě které se vyzná v léčení,jedech a v boji s trojzubcem.Také je ona sama jedovatá a ty pravidla jak se k ní chovat jsem ti řekla.Je to jen něco málo co vím,pokud chceš opravdu vědět zeptej se buď Zora,Houki a nebo Kaname ty vědí vše o Shirenu.Možná by to věděla i sestra nebo Eistee ale ty nevím jestli ti odpoví.Odlepila jsem se od něj a mile se na něj usmála.A bude ten záskusek se šlehačkou?Nahodlila jsem kawaii psí očka.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 1:02 pm

Kashike


Vyslechnu si Sachiko s očividným zájmem. Když skončí, uchopím jí za ramena a podívám se jí do očí. A ty nevíš čeho jsem schopen já. Neexistuje nic, bůh, člověk, polobůh, nic, co by mě od tebe dokázalo navždy oddělit. A pokud se o to někdo pokusí, bude platit cenou, jakou si ani ve snu nedokáže představit. Pak se krátce usměju a mrknu na ní. Jo, bude se šlehačkou.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:06 pm

Zoro

Když sem domyl a uklidil nádobí, tak sem došel zpátky za Houki. Zavolej Pandoru, prosím. Řekl sem vážně, bez jakéhokoliv náznaku na obličeji.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:26 pm

Sachiko

A mám ho připravit?Zamířila jsem směr kuchyň.

Houki

Kuchiyose Pandora!Vyvolala jsem pandoru.Nemluv na mě.Řekla jsem jí když chtěla mlejt něco o princezně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:28 pm

Kashike


Nenenene... ty si udělej pohodlí a počkej asi tak minutku. S tím jí pustím, jedním skokem se přenesu do kuchyně a z chlaďáku vytáhnu medovník. Na talířek k němu přidám trochu šlehačky tak jak se sluší a o pár vteřin později jsem u Sachiko se dvěma talíři v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:54 pm

Wuka

Koho si mam vybrať? S Minami som už bojovala. A ďakujem pekne. Ale nie je to fér, keď si ja vyberiem protivníka sama. Vyber mi radšej ty niekoho. odpovedala som.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 7:31 pm

Zoro

Vytáhl sem katanu a přiložil sem její špičku Pandoře ke krku. Jestli se pokusíš Kashikeho svést, políbíš ho, nebo něco podobnýho, tak se vrátíš zpátky ke svým bohům, kde budeš sloužit do skonání věků. Se Sachiko se opravdu milují a jestli budeš příčinou nějakých nepříjemností mezi nima, trest tě nemine.
Řekl sem naprosto chladně a vážně a díval sem se přímo na Pandoru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:09 pm

Houki

Když chtěla pandora vystartovat a okolo ní se začala hromadit mocná fialová chakra chtytla jsem jí za rameno.Hey hey.Klídek.To už jsem jí vysvětlovalanemusíš na ni být tak zlý.Přísně jsem se podívala na Zora.

Sachiko

Chvilku jsem pozorovala talíř a pak se pustila do jídla.Itadakisamasu!Políbyla jsem Kashikeho na tvář.

Eistee

Tak si vem toho koho jsi dostala jako poručníka.Kashike a Zoro to dělají taky tak.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:25 pm

Kashike


Taky ti přeju dobrou chuť krásko. S tím se pustím do svého medovníku. Po chvilce neni po dortu ani stopy. Doufám že ti chutnalo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:33 pm

Zoro

Na Pandoru se vyřítila mocná větrá chakra, která jí začala tlačit zpátky.
Měla by si vědět, kde je tvoje místo! Jen jí nech Houki, jestli si chce něco zkusit tak jí ukážu, jak moc je namyšlená!
Zavrčel sem, zatasil a šel přímo k Pandoře. Doufám, že si mě pochopila! Procedil sem skrz zuby.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:53 pm

Pandora


Dupla jsem a pod míma nohama se oběvila fialová skvrna která sahala až k Zotovi.Ta mu ochromila nohy a jako fialové skvrny mu jela po těle přičemž dál ochromovala zbytek těla.Dávala jsem si pozor abych nezasáhla Houki.


Sachiko

Chutnalo chutnalo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:57 pm

Kashike


Vezmu si od Sachiko talíř a zmizím s ním v kuchyni. O chvilku později se vrátím. Jsem rád že ti chutnalo. Co teď???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:34 pm

Zoro

D*vko. Řekl sem chladně a když sem si klekal(z důsledku ochromení nohou) Pandoru sem z tasení bodl do ramenou a kolen. Body byli tak rychlé, že nebyli ani vidět a díky tomu že sem stál přímo před ní, se tomu bez očních technik vyhnout nemohla.
Dokud sem ještě mohl hýbat rukama sem složil několik pečetí a kolem mě se zvednul vítr. Pak sem se postavil jako by nic, došel sem k Pandoře a chytnul sem jí pod krkem a zvedl jí do vzduchu.(kolem mě silně fučel vítr). Přimáčkl sem Pandoru ke stěně, ale zase na tak, abych jí zlomil vaz.
Ptám se tě znova, kde je tvoje místo?! Zavrčel sem.

//Ta technika, díky který se může hejbat i když je ochrnutej, je Fuuton: Tobu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:48 pm

Houki


V Shirenu.Chytla jsem Zora zezadu za rameno.Víš to moc dobře,že sem ji našla jako tebe.Rameno jsem mu máčkla přičemž jsem cítila menší křupnutí.Tak jsme jedna rodina,bylo by vhodné se uklidnit.Chakra okolo mě stoupala a odpuzovala odemě vítr.


Sachiko


Teď?Teď by jsme se mohli pořádně seznámit s tou Wukou.Je tu přeci jen nová a nikoho tu pořádně nezná.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:53 pm

Kashike


Na chvilku se trochu zarazím. Jo... taky možnost. Tak jí pozvi sem jestli chceš.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:56 pm

Wuka

Tak dobre. postavila som sa. Pozrela sa na Houki. Videla som, že má teraz nejakú prácu a nie len ona. Houki? Ehm... prepáč za vyrušenie, ale vybrala som si ťa za môjho "dozorcu", tak sa teda pýtam, či by sme nemohli ísť trénovať. prihovorila som sa jej trocha väčšej vzdialenosti.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 6:38 pm

Zoro

//Pokud vim tak Houki nemá velkou sílu, takže to beru tak, že to křupnutí byli její kloubky Very Happy

Ona je tvoje služka, neberu ji jako rodinu. Můj cíl je udržet rodinu v co nejlepším stavu a ona by ten stav mohla narušit, kdyby na Kashikeho něco zkusila.
Je to můj svěřenec a mám za něj zodpovědnost. Radši by zemřel, než aby se nechal od Pandory políbit a kdyby jí vzdoroval, všichni víme, jak by dopadl. Chci se jen ujistit, že mi ho Pandora nevrátí v černým pytli(tim se myslí ten jak se do něj dávaj mrtvoly).

Řekl sem a pustil sem Pandoru lapající po dechu zpátky na zem. Potom sem se otočil na Houki.
Vítr a její chakra se přetlačovali, ale proti její chakře můj vítr moc dlouho vydržet nemohl, takže sem si kolem sebe udržoval jen takovou větrnou stěnu, aby na mě nepůsobila Houkina chakra.
Co se týče chakry, tak jí máš možná víc, ale něco ti řeknu... poslední dobou mě začínáš pěkně sr*t.
Řeknu s falešným úsměvem na tváři, rukou jen tak letmo zavadim o svoji katanu, pak se otočim a du zpátky do pokoje.
V pokoji otevřu poklop pod postelí, vlezu do něj a ze zdola poklop zase zavřu. Úzkým tunelem prolezu dolů, do rozsáhlé místnosti pod mým pokojem. Bylo tam spoustu činek a posilovacích strojů.
Vzal sem si na nohy takové vysoké boty, které na sobě měli těžké závaží.
Přešel sem k velkému boxovacímu pytli a začal sem do něj nártem kopat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 7:18 pm

Houki


Blbá doba.Odvětila jsem Zorovi.Ptom jsem nechala pandoru jít.Její výraz nebyl obviklí jako v normálních situacích kdy byla napadena nebo zraněna.Byl utrápený.Takže Wuko.To by jsme mohli.A co by si chtěla trénovat?Ninjutsu?Genjutsu?Taijutsu?Speciální bojový styl?Boj se zbraněmi?Kuchiyose?Jak si najít přátele?Jak ztratit milence?Jakvysávat z lidí život pomocí polibku nebo co?

Sachiko

Ale jen pokud chcš ty,Jen mi přišlo že tebe jsme sem vzali bez problémů tě přijali a jí zatim jen trápili.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 7:40 pm

Zoro

Po nějaké době kopání sem si sundal "boty" a vzal sem si rukavice se závažím a začal sem do pytle boxovat.
To mě na nějakou dobu zabavilo a když sem skončil, tak si rukavice zase sundal a došel sem k asi třímetrové tlusté tyči, na které byli na každé straně tři velká kovová kola.
Zvednul sem tyč, vyhodil sem ji do vzduchu, stoupnul sem si na ruce a tyč mi přistála na špíčkách nohou. Potom sem začal vzpírat.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 8:34 pm

Wuka

Uf, toho je nejako veľa. Čo si skôr vybrať. Všetko znie tak lákavo. zasmiala som sa.
Ja vlastne bojujem aj na blízko aj na diaľku. Mne je to podstate jedno. Učiť sa ninjutsu zatiaľ nepotrebujem. Ale aký špeciálny bojový štýl si myslela?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: