Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 2:36 pm

Lizzy

Ehm.. potrebujem niekoho takého? spýtala som sa trocha.. ublížením hlasom. Pozorne som si pri tom pomocou kekkei genkai "premerala" všetkých na ktorých ukázala.. Nemala som však tušenie ktorý z nich by sa ku mne hodil, nech už by to bol ktokoľvek. Len som sa znova pohmírila a tvárou som sa otočila k stolu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 11:12 pm

Houki


Promiň.Ale nováček to má povinné.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:04 pm

Lizzy

Ehm.. nemôžeš mi niekoho vybrať ty ?.. netuším ako sú na tom ostatný a kto by bol pre mňa najlepší. Odpovedala som jej a znova som sa poškrabala vo vlasoch.. som baka.. prebehlo mi hlavou a tvár som obrátila k prítomným.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:07 pm

Eistee


Kdybi jsem tě viděl,možná bych ti poradil.Řekl jsem trochu ironicky.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:40 pm

Lizzy

Ehm.. tak to sme dvaja.. povedala som pri čom mi nad hlavou začalo poletovať niekoľko anime bodiek. Rozmýšľala som nad tým či si dať z očí dole pásku no nakoniec som od toho odstúpila. Nemienila som len tak niekomu ukazovať moje oči, na tom som si lipla už dávnejšie.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:41 pm

Houki

Dobře.Tak chceš si vybrat podle toho co umí,nebo podle toho jestli tě dokáže porazit?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:50 pm

Lizzy

Myslíš si.. že by niekto okrem teba zniesol "tú" techniku? spýtala som sa Houki a len som pokrčila ramenami. Popravde mi je to.. jedno. Dodala som a znova som si povzdychla.. začala som si myslieť že moc vymýšľam ale.. naozaj som nevedela koho z nich si mám vybrať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:23 pm

Houki


Ano.Zoro a Eistee.Jelikož Zoro už mentor je,přiřazuju tě k Eisteemu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:35 pm

Lizzy

Okej.. zamumlala som som pri čom som stále nevedela kto to ten Eistee je, počula som zvuky, vedela som ich perfektne zaradiť k osobám no z Eisteem som nemala ako spojiť nejaký zvuk, jeho hlas alebo podobu. Nevedela som ktorý z nich to je.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:05 pm

Eistee


No budiš.Zasupěl jsem a dál se ládoval.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 12:16 pm

Lizzy

Ahm.. tak.. to je Eistee.. prebehlo mi hlavou a len som sa k nemu obrátila.. on.. je slepý ? alebo niečo v tom štýle ?... rozmýšľala som a usadila som na ňom taký.. skúmavý pohľad.. aj keď mi pochopiteľne nebolo vidieť do očí kvôli páske ktorú som okolo nich mala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 1:35 pm

Minami


No není tak úplně slepý.Ale v jistém smyslu ano.Pousmála jsem se.A ano.Čtu myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 1:42 pm

Lizzy

Heeh.. desivé.. zaškerila som sa a nakoniec som si len poškrabala hlavu .. uhm.. a ako ti mám hovoriť ? spýtala som sa pri čom bola tá otázka smerovaná na Eisteeho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 1:57 pm

Eistee


Tak nějak to zkus,pokud se mi to nebude líbit upozorním tě,a pokud mě to bude urážet,zjištíš to velmi dobře.Dál jsem pojídal své jídlo s neutrálním výrazem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 1:14 pm

Hem.. tak okej... Eistee-san? pousmiala som sa a následne som len začala šrotovať jedlo predo mnou. Proste som ho do seba hádzala ako nejaká drtička odpadu !
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 4:12 pm

Eistee


Povídej,co máš na srdci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 8:54 am

Lizzy

Ja?.. uuhm.. nemám nič na srdci, len som sa chcela uistiť či ťa tak môžem volať. Pousmiala som sa a znova som začala ládovať jedlo na stole, predsa len už to bol nejaký ten piatok čo som nejedla a.. nejak to trebalo dohnať !
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 10:12 pm

Eistee


Tak,co chceš pak dělat?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: