Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:04 pm

Zoro

Chytit se? To si děláš prd... Chjo.. Řekl sem naštvaně a sednul sem si před něj a čapnul sme ho za ruce a začal sem meditovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:21 pm

Eistee

Po chvilce jsme se oběvili v oblacích.(Vize při meditaci)Ó mocný budho prosím poraď mu.Zanedlouho se před námi oběvil Budha.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 9:57 pm

Zoro

Budha? Zdravim. Menuju se Zoro a potřebuju poradit s pár svejma problémama, protože se nevyznám ve vlastních pocitech.
Sem ctižádostivej a mám svoji hrdost. Neustále si potřebuju dokazovat, že sem nejlepší... Problém je ten, že tu je jedna dívka, která je zároveň i moje nadřízená... Někdy je fakt roztomilá, mám ji rád... dokonce bych mohl s klidem říct, že jí miluju, ale někdy mě dokáže fakt vytočit... Má neuvěřitelně proměnlivou povahu... sice ne tak moc jako já, ale to je jedno. Nejvíc mě dokáže naštvat, když si mě furt hlídá, jako psa. Taky mě nedávno naštvalo, když řekla jedný její přítelkyni, že jí věří nejvíc na světě... Nebo když trýzní bezmocný chudáky... láme jim kosti a tak dále... to mě taky štve... Nebo když se předvádí... Jenže sem na ni byl teďka dost nepříjemnej a mrzí mě to. Potřebuju nějakou radu, jak mám překonat ty věci, kterejma mě štve.

Řekl sem Budhovi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:07 pm

Budha


Jedna z mích odpovědí je že ten kdo nežárlí nemiluje.Další by byla ta že se ti nelíbý že není až tak roztomilá jak by jsi chtěl.Jenže.Láska je o kompromisech to by jsi jako dospělí muž mohl vědět.Jakožto tvoje nadřízená a milovaná by to mohlo mít tvé výhody,mohla by ti nadržovat.Pokud máš jakýkoliv pocit co k někomu cítíš musíš ho říct opravdu upřímě.I kdyby to mělo být něco sprostého zakončeno ranou pěstí.Sice jsem zastánce klidu a míru ale srdci neporučíš,i když má víra vyžaduje Celibát.Zněl velmi zvučný několika hlasný tón nořící se ze světla ve kterém byl zahalen Budha.Možná že když si s ní otevřeně o všem promluvíš,můžete to vyřešit.Ale pokud ráda láme lidem kosti,možná zemřeš.Tak tu bych nechtěl by mě zabila za to že ji ignoruji při meditaci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:21 pm

Zoro

Očividně je budha taky jenom člověk a já sem měl s těma bohama pravdu... Ale vypadá chytře, tak je to cajk.
Jo, to já taky žárlim, ale většinou si to nechávám pro sebe a nikoho tim neobtěžuju... Ne, kecám, žárlil sem na Pandoru a obtěžoval sem svoji hroznou náladou všechny okolo...
Dobře, to bych chápal. Roztomilá je až až, je to to nejrostomilejší co chodí po zemi... Teda dokud se nanaštve...
O výhody nestojim. Nikdy sem nebyl typ co by se snažil využívat nějakých vijímek.
K nikomu jinýmu nic extra necítim... K Esiteemu cejtim spíš velkou rivalitu a ostatní mi sou u zadnice... Možná Minami nemám rád kuli tomu jak všechno hned nabonzuje Houki a leze mi do soukromejch věcí v hlavě...
A nechci si s ní promlouvat, to je k*revsky ponižující!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:36 pm

Budha


Ano ponižující.Ale je to důležitá část života.Popravdě znám od Eisteeho vyprávění vás všechny.Tvá mluva o tom že nejsem bůh mi nevadí,a o tom že bohové neexistujou taky ne.Ale uvědom si že pokud si s ní nepromluvíš,zdrhne ti nebo se bude trápit.I když bude sebesilnější a to že je silná,může se utrápit k smrti nebo udělá hloupost a zemře.Potom tě bude zžírat to že jsi jí to neřekl.Pokud se zraní a bude trvale postižená,bude už pozdě na vše.Pokud se něco z toho stane,bude tě to pronásledova a zžírat.Tím pádem se ona stane tvím bohem.Vnést světlo do lidí je občas těžké.A proto radím.Udělej to co máš na srdci ať je to sebe víc trapný.

Eistee

Ryval jo...Vsadím se o cokoliv že ikdyž nejsem Minami tak si dokážu tipnout že si bude myslet že sem Budhu nějak překecal aby z něj nakonec udělal trotla.Pak to odnesu já.Ale Budha mi vždy pomohl,proč by nemohl pomoct jemu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:47 pm

Zoro

Hele zase neblbni jo? Nemyslim si že to je tak vážný, aby se kuli tomu někdo sužoval nebo tak něco! Řekl sem rychle. Hele kámo, díky za pokec, ale já musim trénovat, abych nezakrněl. Takže zatím na shledanou.
Řekl sem, mírně sem sklonil hlavu na znamení pozdravu a přerušil sem meditaci. Díky Eistee, ale něco ještě musim udělat.
Řekl sem rychle a vyběhl sem z místnosti, opět ven před organizaci. Dal sem si dva prsty k ústům a dlouze a pronikavě sem hvízdnul. Po chvilce se mi dostala odpověď a já sem zahvízdal jakousi melodii.
Potom sem vyrazil do svýho pokoje. Nechci aby se jí kuli mě něco stalo.... ten Budha mě pěkně nasral... Zbytečně mě tu stresuje...
Pomyslel sem si naštvaně. Nicméně sem si vzal pěnu na holení, břitvu a začal sem si holit obličej. Potom sem hodil sprchu, vzal sem si na sebe čistý oblečení a vyšel sem před organizaci. Tam už na mě čekal jestřáb s kyticí modro-fialových růží, což byla barva Houkiných očí. Čapnul sem kytku, schoval sem jí za záda. Nejdřiv mě napadlo se zeptat Minami kde Houki je, ale nějak sem neměl náladu na to se s ní bavit, tak sem se vydal hledat Houki sám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:52 pm

Eistee

Děkuji ó mocný Budho.Myslím že jsi zvládl otevřít jeho srdce.Zbohem.Přerušil jsem meditaci a šel do svého pokoje.

Houki

Zaco?!Všichni se tu chovaj jak děti!A Minami zase někde určitě chlastá když s ní chci pokecat.Proč já!!!!!????!!Ječela jsem přez celej Shiren až se ozvalo eisteeho "NERUŠ MEDITUJU! SI HLUČNÁ JAK MALEJ FRACEK!"z druhé strany organizace,
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 10:56 pm

Zoro

Ehm... a já ti na pokec nestačim? Zeptal sem se trochu nervózně, když sem našel Houkinu pozici, pomocí jejího "krásného a tichého" hlasu.
Ehm.. víš... já... chtěl bych se ti omluvit za to, jak se sem choval. Žárlil sem na Pandoru, protože si řekla, že jí věříš nejvíc na světě a pak sem se zbytečně rozčílil jen kuli tomu, že si chtěla vědět kde sem byl. Mrzí mě to.
Řekl sem a podal sem jí kytici modro-fialových růží.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 1:09 pm

Houki


Nemusí tě to mrzet.Věřím jí nejvíc na světě ale z žen.Kytici jsem přijala a přičichla si.Ty jsou krásné děkuji.Trochu jsem zčervenala.Já se zase omlouvám za to jak jsem byla přísná a zlá na tebe.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 1:52 pm

Zoro

Ne, s tim si vůbec nedělej hlavu, to ani nestojí za řeč... Protože...
Co to ten špekoun řikal o těch kompromisech... K*rva sem to zapomněl...
Protože tě hrozně moc miluju a chci aby si byla šťastná, to je pro mě na prvním místě, proto mě mrzí to jak sem se choval... Nooo a chtěla sis s někym povídat ne? Tak můžeš, sem jedno velký ucho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 1:54 pm

Houki


Úplně jsem se zasekla nad tím co řekl.Je íplně jinej.Celá jsem zrudla a neměla slov.Etoo......Jediný co ze mě vypadlo.To je z toho jak se praštil do hlavy?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:10 pm

Zoro

Co sem sakra posral... Ten k*revskej Budha, todle je jeho vina!!! Předtim se to dalo sášet, ale teď se se mnou ani nebude bavit! Až ho zase uvidim, tak mu udělám liposukci!!!
Pomyslel sem si naštvaně. Ehm... tak asi nic, no, já radši pudu, budu v... asi v tréningovejch prostorách, kdybys něco potřebovala.
Řekl sem a zamířil sem do tréningovejch prostor.
Vzal sem si nějakej pytel a začal sem do něj házet spadaný listí ze stromů, jesi tam žádný nebylo, tak sem ty stromy oškubal. Když sem měl plnej pytel, tak sem svolal svoji pětici jestřábů.
Vyletěl sem s nima vysoko do vzduchu a tam sem pytel vysypal. Potom sem skákal z jednoho jestřába na druhýho, který různě uhejbali a manévrovali ve vzduchu a sekal sem lístky na půlku, než dopadli na zem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:23 pm

Houki


Nechoď.Špitla jsem.Ale stejně odešel.Tak jsem ho šla pozorovat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:31 pm

Zoro

Když sem prosekal na půlku všechny lístky bez toho, aniž by jeden jedinej spadl v celku na zem, měl sem takovej pocit uspokojení a zadostiučinění. Jestřáby sem nechal trénoval letecký manévry a ninjutsu komba a sám sem se vydal za Houki, který sem si všimnul teprve před chvílí.
Copak, chceš se přidat? Řekl sem s úsměvem, ale myslel sem to spíš jako vtip, protože Houki se mnou nikdy netrénovala, maximálně si na mě zkoušela nový techniky.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:33 pm

Houki


Veď mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:56 pm

Zoro

Kurva neee... že já radši nedržel hubu...
Kousnul sem se do prstu a přivolal sem jestřába většího než těch pět, který kroužili kolem. Pomohl sem Houki vyšplhat jestřábovi na záda, usadil sem jí jestřábovi mezi lopatky, sednul sem si za ní, zazadu sem jí objal a potom jestřáb vzlítnul a těch pět menších kroužilo kolem nás... Občas nám teda kolem hlavy proletěl plamen, blesk, kámen, vodní koule nebo silnej vítr, ale člověk hold nemůže mít všechno.
Letěli sme vysoko těsně pod mraky a pod náma se rozléhal les, ze kterého vyčnívaly skály, z těch vytékali vodopády a tvořili se tam jezera. Kolem prolétalo hodně ptáků co hnízdili ve skalách.
Nějak sem stratil chuť trénovat. Řekl sem s úsměvem a užíval sem si té chvilky klidu a odpočinku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 2:58 pm

Houki


Tady je to krásné.A nevaí mu ýe nás nese?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 4:06 pm

Zoro

Sem na Zorovu váhu zvyklej a tebe na zádech ani necejtim. Řekl jestřáb a já sem se usmál. Co je to za tu novou ženskou u nás v organizaci? Ty nováčci se sem slejzaj jako šváby na pivo... Nechápu, jak nás najdou...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 4:33 pm

Houki


To já taky nechápu.Myslim že Katouovi mrtvoli smrděj až někam na druhou stranu světa.Zahyhňala sem se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 4:53 pm

Zoro

Zasmál sem se. Sem rád že nevim kde to skladuje, ale doufám že naše zásoba masa není ze stejnýho místa... Jak postupuješ s tou novou technikou, co si mi minule ukazovala?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 5:01 pm

Houki


Asi hotová.Ale asi není nic co by mě donutilo to použít.Zamyslela jsem se o mase.Co by sis dal k večeři?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 6:56 pm

Zoro

Chvilku sem přemejšlel. ...Maso. Řekl sem s úsměvem. A co by sis dala ty po večeři? Řekl sem trochu provokativně, ale zle sem to nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 7:24 pm

Houki


Vepřovou kýtu.Zaculila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 7:59 pm

Zoro

Když se rozdělíš proč ne, ale já myslel spíš na vířivku a něco dobrýho k pití. Řekl sem a pak sem si vzpomněl, že sem kýtu dal Yatovi.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
Začal sem přemejšlet, jak ho o kýtu oloupit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová hra Shiren
» Vstup na území organizace
» Kanto (Shiren [S])
» Info o Shiren
» Vedení Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: