Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sunagakure

Goto down 
+3
Phate69
Joker
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 12:35 pm

Ray

Jen sem chladně odvrátil od Saori pohled. Zase si tak nefandi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 2:07 pm

Saori


Až potom co se naučích chovat k ženám.Kvíkla sem u fňukání a dál máčela Erose rameno.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 8:37 pm

Erosa

Jemne som poťapkala Saori po hlave, keď mi plakala na ramene. Upokoj sa. povedala som jej a snažila som si ju odtlačiť od ramena. Za chvíľku by som z neho mohla žmýkať jej slzy. Upokojte sa obaja! Ako sa dostaneme do Suny? To by ma zaujímalo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 9:17 pm

Saori


Ray tam vyběhne a využije svého "Super Hentai Módu a vybije to.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:24 pm

Ray

Já žádnou super proměnu nemám ty blbko. A radši už zmlkni. (hentai=úchyl/proměna a ještě to má další významy)

// Diaby postni za Gaaru.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 11:32 am

Gaara


Když přišel ke mě nějaký ANBU a vyvalil že je venku ve vesnici nějaká "vzpoura" vyletěl jsem ze židle a řekl... COŽE?! Jak je to možné? Okamžitě chci přehodnotit situaci a chci veškeré informace co se děje...Okamžitě musíme sklidnit situaci... Když mi potom řekli o nějakém muži co říkal ty nesmysli o novém světě okamžitě jsem zareagoval... Kdo je ten muž? Okamžitě chci s ním mluvit...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 7:45 pm

Všechno co věděli ti už řekli, takže k tobě nechali přivést toho zahaleného muže, který čekal před bránou.

Zahalený muž

Dobrý den, Gaaro. Feudální páni podepsali rezignaci. Odteď patří pět velkých národů našemu vůdci... Tedy až na skryté vesnice, které nespadají pod absolutní kontrolu feudálů.
Všechny obchody mezi velkými národy a skrytými vesnicemi byli ukončeny.
Když dosadíte na titul Kage naše lidi, tak budou vaše vesnice zachráněny. Pokud tak neučiníte, vyhladovíme vás. Do vaší vesnice z venčí už nic nepronikne a s tím co máte vydržíte jen pár měsíců.

Řekl zahalený muž, takovým podivným, až medově sladkým hlasem. Když na tebe mluvil, připadal sis, jako by tě něco nutilo si od něj všechno vyslechnout a dávat pozor jen na to, co říká.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 10:11 pm

Gaara


Velice jsem se zamyslel když to ten muž na mě vyklopil chvíli jsem se rozmýšlel...To není možné...Jaktože feudální pánové mohli podepsat možné takovouhle ohavnost? A kdyby ano určitě by nám to řekli nebo nějak informali...Ale kdyby to byla pravda to co jste teď řekli není možné že by jste nám mohli odříznout zásobování jídel.,,řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 12:39 pm

Zahalený muž

Feudální páni nebyli nic jinýho než rozmazlená smetánka s velkým majetkem a mocí. Stačilo jen pár výhružek a papír byl podepsanej. A proč by vás měli o něčem informovat? Povinnost, čest, vděčnost, nic takovýho oni neznaj. Utekli jen aby si zachránili svoje krky.
A zásobování? Teď nám patří úplně všechno v tomhle světě, až na skryté vesnice... tedy zatím. A i kdyby existovala nějaká společnost, která by jednala proti naší vůli a pokusila by se vm dodat nějaké potraviny nebo zbraně, tak by sme zabili kohokoliv, kdo by se k vesnici jen přiblížil... Vím že jste mladý Gaaro, ale zkuste trochu přemýšlet.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 11:00 am

Gaara


Tohle je vyloučené...Kdo sakra jste že si takhle můžete diktovat podmínky...Radši běžte..
..řekl jsem tomu muži....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 3:04 pm

Zahalený muž

Jaký to malý namyšlený spratek... Momentálně jste Vy ten, kdo si podmínky diktovat nemůže... Vlastně nemůžete už vůbec nic. Netěšilo mne, s bohem.
Řekl muž s takovým tichým smíchem a odešel z kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunagakure - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: