Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sunagakure

Goto down 
+3
Phate69
Joker
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 8:49 am

Je slunečné ráno a teprve lidi chodí do svých obchodů otvírat...Na ulicích není moc rušno kvůli velkému horku.....Děti se chystají vyrazit na akedemii a Gaara nechal po poledni sjednat nezařazené geniny a volné senseie na hlavní náměstí...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 9:53 pm

Prechádzala som ulicami Suny. Keď prešiel okolo mňa niekto známi pozdravil ma. Ja som sa odzdravila a usmiala sa. Prišla som na hlavné námestie. Postavila som sa niekde do tieňa, aby na mňa silné slnko nepražilo a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 10:07 pm

...


Postavil se vedle ní a pošeptal...Ahoj tak ty tu čekáš na senseie nebo naopak?...zeptal se takovým tajemným hlasem...


(požádal bych o jméno na začátku)
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 10:16 pm

Arosa

Z hlbokých myšlienok ma vytrhol hlas. Dobrý deň. No tak ja... ja vlastne ani neviem. No som tu pre to, aby som bola užitočná, a to by bolo aj v jednom aj v druhom prípade.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 7:09 am

GM

Před hlavním náměstím ještě nikdo nebyl kromě Arosi a toho muže a pár lidí co se potulovali jen tak...Blížilo se poledne,ale nepřicházelo moc lidí...

...

Aha,takže tak...Si tu skoro první...Nikdo tu skoro není...řekl tajemně a obličej stále neukátal...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 8:26 am

Erosa

Rozhliadla som sa dookola. Skoro prvá? Podľa mňa som tu prvá. zdôraznila som posledné slovo a potom som sa na muža. A môžem sa vás spýtať, kto vlastne ste?



(ospravedlňujem sa za chybne napísané meno...)
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:58 am

...


To brzo zjist횹...Jen hledám medika...Pošeptej mi jméno a já ti řeknu to mọje...
řekl a stále se nepředstavil...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 10:12 am

Erosa

Naklonila som sa bližšie k nemu. Moje meno je Erosa Agape, ale prečo musím šeptať? zašepkala som.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 12:37 pm

...


Tak Erosa heyk0 jméno...Já jsem no zachvilku se odhalím...Já nevím proč šetáme...Asi jen tak...Tak ty si jaká hodnost?
...řekl jsem a čekal na ní co řekne...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:06 pm

Erosa

Mám hodnosť chuunina. znova som odpovedala pošepky.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:09 pm

...


Tak chunin...Hej mᚠnìco na práci?...řekl jsem jí...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:12 pm

Erosa

Popravde, okrem toho, že tu čakám na niekoho ani neviem koho a rozprávam sa s vami, tak nič. odpovedala som celkom rýchlo a nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:16 pm

...


No jo to je pochopitelné...Tak chtěla bys teď podniknout menší práci?A uchyl nejsem..
.řekl a chystal se představit...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:19 pm

Erosa

Záleží na tom, čo to bude, ale rada by som. Vždy lepšie ako tu postávať. a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:23 pm

...


Tak dobře,je to menší práce taková mise...Potřebujeme tady pomoc nedaleko vesnice nás tu terorizují nějací bandité...řekl...Tak co souhlasíš s tím půjdeš?...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 3:30 pm

Erosa

Urobím všetko čo bude v mojich silách. Pozrela som sa bližšie na neznámeho. A kto vlastne ste? Úchyl hovoríte že nieste, tak kto teda? nedalo mi to.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 1:47 pm

Itami


Jmenuju se Itami a sám kazekage Gaara mě pověřil abych sehnal nějakého volného ninju na tu misi..
.řekl a šel pak ke kazekagovi pro potvřzení...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeSat Sep 03, 2011 7:56 pm

Erosa

Teší ma. usmiala som sa a nasledovala som Itamiho.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 10:20 am

Sakebi

Došel jsem před sunu a žízní jsem už skoro šilhal. Nemáš něco k pití? zeptal jsem se Kaeho a pak jsem se škodolibě usmál. Došel jsem až ke strážím u brány. DObrej, rádi bychom se podívali po vaší vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 10:23 am

Kea


Jo, jistě že mám něco k pití. Vytáhnu čutoru a dám mu pár loků. Pak si prohlédnu opevnění vesnice... hm... tohle bude bžunda.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 5:00 pm

Gaara


Vešli ke mě nějací lidé...Byl to Itami a nějaká holka...Chvilku jsem s Itamim mluvil a pak to schválil


Itami


Tak pojď...řekl jsem a vyběhl směrem tam kde jsem měl na mířeno...U brány jsem uviděl nějaké hochy jen jsem se na ně podíval a zase rychle letěl dál...


U sakebiho

Hmmm nevím ale dobře...řekl stražný před budovou,protože měl dnes špatná den....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 5:48 pm

Sakebi

Posunkem jsem pobídl Kaeho a vešel do vesnice. Kolem mě ještě proletěl chlapík. S podivem jsem ho sledoval a pak jsem vešel dál.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 5:51 pm

Kae


Beze slova projdu se Sakebim do vesnice. Pak se k němu nakloním a pošeptám mu... oni nás sem pustili jen tak??? To je terno!!!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 6:46 pm

Sakebi

To víš, myslej si, že je Kabuto a Orochimaru pryč, tak že zavládne mír a všichni budou zpívat Kumbaya nebo já nevim... pousmál jsem se. ALe to se šeredně pletou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 6:50 pm

Kae


Vážně se nad Sakebiho výrokem zamyslím a u toho se rozhlížím kolem. Kumbayaaaaaa.... hm tak co provedem???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: