Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sunagakure

Goto down 
+3
Phate69
Joker
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 1:58 pm

Ryu

Akatsuki byla speciální organizace. Žádná jiná jí podobná na světě nebyla a ještě dlouho nebude. Není totiž moc lidí, co by dokázalo chytat Bijuu.
Identifikovali sme všechny těla, až na Madaru, po kterým nic nezbylo.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 2:10 pm

Gaara


To je ovšem samá pravda...Musíme počítat s tím že tu akatsuki je...Avšak musíme počítat i s tím shirenem...Jinak k tomu útoku zaútočily podle našich informací suiton technikami....



Zanedlouho byl večer a hned potom už noc
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 2:28 pm

Ryu

Bylo už pozdě v noci. Omlouvám se, že sme vás takhle zdrželi, Kazekage. Pokud nic nepotřebujete a nechcete Hokage nic vzkázat, půjdeme.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:57 pm

Gaara


To nic a děkujeme za ujištějí sutuace...řekl jsem a sedl si za stůl a začal opět diskutovat s temari...


//Začal nový den
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 10:14 am

Ryu

Uklonil se a spolu se svým týmem vyrazil z kanceláře Kage zpátky do vesnice. (přesun do misích v Konoze "Cesta domů")
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 1:38 pm

Náhle se všude setmělo a nastalo hrobové ticho. Nebylo slyšet ani švitoření ptáků a nikdo na ulicích nemluvil. Všude bylo ohromné napětí, každý očekával, co se bude dít. Hlídky kolem vesnic měli „oči na stopkách“ a hledali původce toho všeho.
V dálce se po chvíli objevili malinká světla. Určitě jich bylo víc než tisíc a stále se přibližovali… Nešli však z jedné strany, světla se přibližovala kolem celé vesnice.
Po nějaké době bylo možno pomocí dalekohledu rozeznat, že to jsou lidé nesoucí pochodně. Světla pochodní občas osvětlila nějaký vůz tažený koňmi a nebo dobytkem.
Světla utvořila kolem vesnice veliký, široký kruh.
Poslední co hlídka viděla bylo to, že vesničané začali něco zapalovat a pak se kruh ohýnků ztratil v hustém kouři…

V pracovně Kazekageho se objevil ANBU, který byl velitel hlídek kolem vesnice. „Kazekage-sama, hlídkovali jsme kolem vesnice a dostali jsme informaci, že se k nám blíží nějaká světla. Když se přiblížili, zjistili jsme, že to jsou ozbrojení lidí s pochodněmi, je jich opravdu hodně, mají s sebou nějaké vozy, které táhne dobytek. Zaútočili na naše lidi, kteří byli nejdál od vesnice a donutili nás se stáhnout. Vyčkáváme na rozkazy.“
Pak se v pracovně objevil velitel hlídek na hradbách a ve věžích. „Kazekage-sama, kolem celé vesnice se utvořil kruh lidí s pochodněmi, je jich určitě víc než tisíc. Vypustili nějaké dýmovnice a skryli se v kouři. Nepohybují se dál, ale nevíme co zamýšlí.“
Potom se tam objevil jeden ze strážných u brány. "Kazekage-sama, před bránou stojí nějaký muž, prý vám přináší zprávy o "Novém světě" a ultimátum jejich vůdce."
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 5:06 pm

Erosa

Hlasujem za návrh "večera" povedala som. Vyrazili sme na a ja som kráčala po boku Saori. Čo si tak ticho? Netešíš sa domov? prihovorila som sa je. V tom som však uvidela v diaľke nejaké svetla. Čo je to?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 5:11 pm

Saori


Mam Androfobii.Odsekla jsem tiše a dál si kráčela.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 5:41 pm

Ray

Světel sem si všiml, až když se ozvala Erosa. Sensei? V Suně je nějakej večírek a my sme nebyli pozvaný? Vypadá to na nějakou událost, je tam hodně lidí.
Řekl sem zadumaně, protože i když ostatní viděli hůř, já sem v té tmě díky mému kekkei genkai bezpečně poznal lidi nesoucí pochodně a stavějící stany a palisády.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:00 pm

Saori


Bude tam hodně chlapů.Zhroutila jsem se na zem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:06 pm

Erosa

Hej viem... odpovedala som ticho. Večierok? A to len tak? Neydá sa mi. Potom som sa obrátila na Saori Pozri, hovorí sa, že najlepšia terapia je šokom.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:11 pm

Itami


Oslava a dnes?Přijde mi to divné...řekl jsem a přemýšlel co se děje...Mezitím jsem šel vedel nich....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:31 pm

Ray

Hej... Nechci malovat čerta na zeď, ale ty světla... Sou to pochodně. Lidi tam stavěj palisády s hrotama namířenýma proti vesnici, taky stavěj stany a mam dojem, že sou ozbrojení... ale na takovou dálku to nevím jistě...
Řekl sem potichu, s očima upřenýma na nepřátelské ležení. Co budeme dělat?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:32 pm

Saori


Já se bojím.Skuhrala jsem na zemi.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:35 pm

Itami


Jestli je to tak tak se vesničané proti něčemu vzobouřili,ale proti čemu?Buďte ostražití tady něco smrdí...řekl jsem a byl opatrný a šel pomoleji...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:37 pm

Saori

*ČUCH ČUCH* Rayovi nohy. Řekla jsem když jsem se k nim doplazila.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 6:55 pm

Erosa

Troška som sa musela premáhať aby som sa nezačala smiať. Nasledovala som ich tiež. Čo to znamená?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 7:49 pm

Ray

Měl sem na jazyku něco takovýho, jako "Postarám se, aby ses dostala svázaná do jednoho z těch stanů!", ale nakonec sem její jedovatou poznámku nechal bejt.
Přikrčil sem se víc k zemi a začal sem se potichu plížit kupředu. Ve tmě sem viděl líp než ostatní lidi, takže sem si dával pozor, aby mě nepřítel neviděl. Dostal sem se celkem blízko k nepřátelskému ležení. Lehl sem si za dunu písku a tiše sem naslouchal. Moc ale slyšet nebylo, tak sem čekal, jestli ostatní dojdou, nebo tam hodlaj čekat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 8:38 pm

Saori


Tiše jsem se v mdlobách doplazila k Rayovi.Nééééééééééé!Klepajíc se jsem se tiskla pod písek.Snažila jsem se chovat jako pštros ale bylo mi líto vlasů.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 8:43 pm

Ray

Za tu jedovatou poznámku předtím sem chytnul Saori kolem ramen. Pšššt.
Řekl sem schválně a užíval sem si čas své pomsty.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 9:39 pm

Saori


Vrazila jsem Rayovi pěstí a přiložila mu kunai ke krku.Zabiju tě ty jeden úchyle!Zakřičela jsem přez celou poušť a z očí mi tekli slzy.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 8:12 am

Ray

*Facepalm* To je kr*ááááva!!! Řekl sem si pro sebe potichu a její kunai u mého krku sem ignoroval. Vykoukl sem z poza duny a sledoval, jestli to někdo zaregistroval. Očividně jo. Na okraji nepřátelského ležení byl nějakej rozruch a pár lidí se vydalo naším směrem, bylo jich asi deset. Přikrčil sem se víc k duně a tiše sem tam ležel.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 11:20 am

Saori


Vidíš co děláš:!Vlepila sem mu facku a hrabala se do písku.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 12:27 pm

Ray

Nejseš pštros ty blbko! Zdrhej! Řekl sem, když sem viděl, že se k nám ty chlápci blížej a odplížil sem se zpátky k senseiovi.
Musel sem se stáhnout, ale podle toho co sem viděl je to nepřátelské ležení. Nemaj žádné čelenky, nebo jiné značení nějaké vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 12:32 pm

Saori


Oběvila jsem se vedle senseie.On je úchyl.Začala sem brečet erose na rameni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Sunagakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: