Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 8:53 pm

Kashike


Odstoupil jsem kousek od Zora a během toho, co mluvil, jsem dělal něco, co na první pohled mohlo vypadat jako solo tance ale v reálu se jednalo o nejlepší způsob protažení, jaký jsem kdy poznal. Když mi řekl co mám dělat, jen kývnu, zalehnu a začnu cvičit. Začnu z lehka, serie deseti kliků, dvaceti sedlehů a dvaceti dřepů. Tak jak se mi postupně zahřívají a protahují svaly, začnu si přidávat po dvou od každého. Jednou za hodinu si udělám deseti minutovou pauzu abych se napil a protřepal svaly.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 9:19 am

Zoro

Asi za dvě a půl hodinky sem otevřel oči. Kashike zrovna pil.
Tak co, hotovo?
Řekl sem a vstal sem z tureckého sedu. V hlavě se mi při meditaci zrodil dokonalý tréningový plán, takže teď to akorát chce odpočinek, něco k snědku a můžeme se na to vrhnout.
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 2:08 pm

Wuka

Dobehla som na územie Shírenu. Zamierila som si to priamo na meditačné priestory. Bola som unavená, ale keď som uvidela Eisteeho, pristúpila som k nemu. Podala som mu nepoškodený kvet.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 2:11 pm

Eistee


Děkuji.Přijal jsem květ.A pořádně si ho prohlédl.Poté sem jí ho podal na zpět.Jdi za Kaname že jí ho posílám a nech se ošetřit.Od teď tě beru jako právoplatného člena.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 4:31 pm

Wuka

Usmiala som sa. Potom som sa otočila a zamierila som za Kaname.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 8:38 pm

Kashike


Když jsem měl hotovo, šel jsem si doplnit tekutiny. Zoro se za mnou ozval, tak jsem se otočil a usmál se. Ještě ne. Zalehnu, udělám jeden symbolický klik a znovu se postavím. Až teď.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:21 pm

Všichni jíst ozvalo se shirenem a všichni (npc) se vydali do sídla dop jídelny.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 1:32 pm

Zoro

Z kapsy sem vytáhl jeden svitek, rozbalil sem ho na zem, kousl sem se do prstu a krev sem otřel na pečeť, která byla na svitku.
Objevilo se tam několik menších svitků. Mám tu katany, iaito, wakizashi, tanto, dao, jian, kordy, různé šavle a spoustu dalšího. Podívej se na svitky, sou na nich nakreslené miniatury těch zbraní. Něco si vyber a zkus, jak ti ta zbraň sedne do ruky. Hned jak jí chytíš, musíš cítit, že se ti dobře drží, jinak nebude mít cenu, se s ní učit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 4:52 pm

Kashike


Chvilku se v tom štrachám a zkouším všechno možné. Pak mi padne do oka něco co se úplně vymyká zdejšímu stylu ale je to kus nádhery.

Spoiler:

Když se vyvolá ze svitku, ještě za letu Schiavonu chytnu a trochu s ní zacvičím v ruce. Tohle je láska na první pohled.... je skvělá.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:05 pm

Zoro

Práskl sem rukama o sebe a všechny ostatní zbraně zmizeli v kouři. Dobře, důležitý bude držení zbraně, postoj a rychlost jak v rukou, tak v nohou... Zatím to schovej, ať si ten meč nezničíš dřív než se s nim naučíš. Řekl sem a hodil sem mu do ruky rovný, tenký klacek. Moje katany sou unikátní zbraně, kuli kterým sem si musel projít peklem, abych si zasloužil s nimi zacházet. Kdybych chtěl zkusit s tvým mečem rozseknout třeba kámen, tak z té čepele nic nezbude, takže si na něj dávej pozor.... Ale teď k tréningu. Kuli tomu že na to nemáš správnou zbraň tě nebudu učit drtivýmu stylu boje s mečem, ale stylu, kterej se zakládá na technice. Dáme si sparing s klackama. Oba budeme útočit, klacek se bere jako čepel, když mě nebo tebe hne dřevo, bere se to jako zranění. Půjdu na tebe přiměřeně k tvejm schopnostem... Aktivuj Byakugan.
Řekl sem a dvěma dlouhými kroky sem se přisunul ke Kashikemu a bodl sem mu po pravém stehnu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:11 pm

Kashike


Aktivuji Byakugan a vyčkám na útok. Proti bodu jen změní gard, váhu přenesu na levou nohu a pravou uhnu stranou. Zároveň s tím se mi pootočí celé tělo a dostane se blíž k Zorovi. Klackem provedu sek na vnitřní stranu předloktí, kterým bodal.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:31 pm

Zoro

Udělám menší krok v zad a stáhnu zápěstí víc k sobě, abych vykryl sek a pak mu sjedu po "čepely" a zaútočim sekem na podpaží.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:36 pm

Kashike


Když začne sjíždět po čepeli, odskokem se odpoutám a stavím se znovu do střehu pro praváka.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 8:11 pm

Zoro


Rychle k němu přiskočím a fláknu seknu mu klackem velkou silou do "čepele" tak, abych mu ji odklonil do strany(do pravé, pokud drží meč v pravé ruce) a jen co se moje "čepel" srazí s tou jeho, tak seknu zpátky na krk.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 8:40 pm

Kashike


Zareaguji na pohyb vpřed a provedu odsun, čímž se vyhnu již prvnímu střetu. Pokud i přesto pokračuje na krk, nastavím kryt, chytnu levačkou místo kontaktu čepelí a pravačkou ho přes páku udeřím do tváře. Pokud to vyjde, i pokud to nevyjde, následně odskakuji o dva metry vzad.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 6:31 pm

Zoro

Úder sem vykryl druhou rukou a pak sem ho nechal odskočit. Je to takový nemastný a neslaný... Chyběj tomu grády. Musí to nějak vypadat, musí to mít efekt...
Začal sem pružit na špičkách, potom sem začal poskakovat z jedný nohy na druhou a pak sem se na Kashikeho rozeběhl, klacek držíc obouruč. Když už sem byl u něj, tak sem mu sekl na levou klíční kost, pak sem udělal otočku(rychlou otočku) a seknul sem mu na pravou klíční kost. Potom sem bodl po žaludku, pokud uskočí, nebo vykryje, plynule pokračuju sekem zespoda na bradu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 6:38 pm

Kashike


Zanalizuju útok jako velmi nebezpečný a tak si držím odstup. Nekryju, jen uskakuju a čekám na vhodnou příležitost. Když bodne na žaludek a pak sekne odspodu na bradu, počkám až promáchne. Když promáchne, vedu prudký sek na oblast hrudníku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 7:32 pm

Zoro

Když promáchnu tak sklopim čepel hrotem k zemi(aby byla svisle) a opřu si čepel a rameno a bok(což mohlo vypadat, jako bych si ruku vykloubil). Tím vykryju sek a odskočím dozadu. Postavím se znovu do střehu a čekám na další Kashikeho útok. Zjistil sem že místo krytí raději uhýbá, což bylo asi moudré, vzhledem k výběru jeho zbraně. Teď sem se chtěl mrknout, jakým způsobem bude zahajovat útok.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 7:42 pm

Kashike


Ustoupil?? Fajn. Namířím klacek ,,hrotem,, proti Zorovi a pomalu vykročím vpřed. Když se dostanu na vzdálenost asi dvou a půl metru, vyrazím prudce vpřed tak, že napnu levou (zadní) nohu a pravou použiji jako oporu. To mi umožní se přes zbylou vzdálenost dostat značně rychle a tělo se mi dostane pod osu Zorovi zbraně. Zároveň s tím provedu svou zbraní malý kroužek, aby nemohl odhadnout kam bodnu. Nakonec bod vedu do oblasti jater.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 9:07 pm

Zoro

Výpad?... Počkám si na vhodný okamžik a potom ukročím do strany, ale svůj "meč" nechám tam kde je, takže blokuju ten Kashikeho. Máš talent, skoro bych řekl, že máš s šermem nějaké zkušenosti... Jako ukázka schopností mi to stačí. Vybral sis dobrou zbraň vzhledem k stylu tvého boje. Teď dáme pauzu. Radim ti se najíst.
Řekl sem, klacek sem hodil na zem a šel sem se omejt do řeky.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 8:34 am

Kashike


Děkuji. Klacek položím, dojdu k řece, napiju se, opláchnu si obličej a pak si sednu na břeh. Chvilku si řeknu prohlížím Bakuganem, pak najednou rukou vstartuju do vody. Když ruku vytáhnu, držím v ní rybu. Hm... lehké jídlo... ideální stav. Odeberu se k lesu, nasbírám nějáké dřevo, rozdělám si oheň a než se otevřený oheň promění v gril tak rybu vykuchám. Pak už dám jenom opéct.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 12:50 pm

Zoro

Seděl sem na hladině uprostřed řeky, nabíral sem do dlaní vodu a myl sem se. V tom se z poza skály zvedla velká silueta ptáka, který roztáhl křídla a snesl se k řece. Ještě za letu ponořil pařáty do vody a když zase nabral výšku, tak v pařátech svíral velikou rybu. Byla velká asi jako kůň, ale jestřáb jí zbodl jako malinu. Přistál na břehu, tak aby viděl na mě viděl.

Leer

Zoro, budou problémy. Byl sem se proletět tady po okolí a na něco sem narazil. Kolem Konohy je ležení. Odhaduju to na víc jak tisícovku lidí. Staví stany a palisády, zapalují ohně a jsou všichni ozbrojení. Konoha je v pohotovosti. Připravují se na obléhání.

Leer mluvil dost nahlas, takže ho mohl slyšet i Kashike. Já sem se jen tázavě podíval na Kashikeho. Je na tobě co teď uděláme. Klidně tě naložíme a poletíme se tam mrknout, ať se na to můžeš podívat z blízka... Na tréning bude ještě času dost. Řekl sem a došel sem k Leerovi na břeh.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 1:14 pm

Kashike


Jen tázavě povytáhnu obočí. Takže Konoha je obležená??? Někdo páchá dobrovolnou sebevraždu, když leze babce Tsunade pod ruce. Jistě že bych se tam rád vydal. Ale ne hned. Konoha pár dní vydrží a já můžu za pár dní nabrat dost sil. A navíc... nepohrnu se do něčeho, o čem vím jen málo. Můžeš prosím poslat své jestřáby aby posbírali víc informací???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 6:03 pm

Zoro

Nenas*r se, ale Konoha není moje věc. S tvým Byakuganem a mým jestřábem se můžeme dostat tak vysoko, že si nás nevšimne ani žádnej senzibil z Konohy, natož někdo z nepřátelskejch linií... Vrátíme se ale k tréningu. Důležitá je harmonie a klid v duši, což se naučíš meditací. Aby ses ale naučil pořádně meditovat, musíš projít testem pěti jestřábů.
Řekl sem a otočil sem se na Leera. Zavolej prosím "Pět živlů".
Řekl sem a Leer odletěl.
Asi po dvaceti minutách nám nad hlavami začalo kroužit pět siluet, které se pak snesli k nám na zem. Bylo to pět jestřábů o něco málo vyšších než člověk. Každý z nich měl na zádech odlišný znak. "Voda, Oheň, Blesk, Vítr, Země"
Jeden z nich tě vynese do vzduchu a ty pak budeš skákat z jednoho na druhýho a musíte se takhle co nejdýl udržet ve vzduchu. Ten na kterém budeš zrovna stát, bude klesat, ostatní začnou stoupat. Účel tréningu je tréning soustředění a rychlého, správného rozhodování. Pokud uděláš nějakou chybu, špatně skočíš, nebo něco podobného, tak se zabiješ. Ještě nějaký dotazy? Pokud ne, můžeš začít.

// Bude to vypadat tak, že budou lítat v kruhu a ty budeš muset skákat z jednoho na druhýho. Oni se ti v tom samozřejmě budou snažit zabránit, takže ti budou uhýbat, ale nebudou od sebe zase tak daleko, aby si na ně nedoskočil. Budou dělat různé letecké manévry, ve kterých se určitě vyžiješ a budou se tě snažit všelijak sundat, takže od tebe očekávám dlouhý post plný krásných leteckých manévrů a nebezpečných situací.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 7:07 pm

Kashike


Žádné otázky. Jdem na to. Zapnu Byakugan, nashromáždím chakru do chodidel a radši i dlaní, a vyrazím k prvnímu ptákovi. Vyberu si Raiton, protože je mé duší blízký. Když si bezpečně stoupnu na jestřábova záda, roztáhne křídla a i s ostatními se vznese. Na chvilku mě dost překvapil nestandartní pohyb ale pak si tak něják zvyknu. Neni těžké se na jestřábovi udržet, v tom mi pomáhá chakra, ale jak bude těžký se na jestřába přichytit???

Když jsme dostatečně nastoupali, Raiton přirazil křídla k tělu a začal prudce klesat. Instinktivně jsem se odrazil a skočil přímo do cesty Dotonu. Tak něják jsme se spíš srazili ve vzduchu. Chytnu ptáka kolem krku, aby ho moje kynetická energie otočila na záda. Doton se přetočil a po spirále začal klesat. To jsem se už ale opět odrážel a mířil do cesty dalšímu z jestřábů. Ten musel být nějáký podrážděný, protože když jsem se ho chytl kolem kotníků tak po mě nervozně klofnul. A já zareagoval špatně. Při zcvaknutí jsem se totiž pustil. Kruci. Rychle složím pečeť a vytvořím několikrát Kage Bunshin. Ti mě čapnou a hodí mnou vzhůru. Za letu minu jestřáby, ztratím rychlost tak 30 stop nad nimi a přejdu do pádu. Vyhlédnu si jestřába který se zdá nejvýš a zkusím k němu zamířit. Dopadnu mu na hřbet a můj dopad způsobil ptákův značný propad. Okamžitě se znovu připravím a ještě když jestřáb získává stabilitu, tak se odrážím a skáču na sousedního ptáka. Na toho dopadnu zezadu a on plynule přejde do sestupného výkrutu. Celý svět se mi roztočil a trvalo mi mnoho drahocených vteřin než jsem získal přehled. A málem bylo pozdě. Jako již několikrát se odrážím od jestřába a mířím k jinému ptákovi ketý je zhruba na stejné úrovni a stoupá. Ještě než si stihl zasažený kolibřík uvědomit že má klesat, už se odrážím a mířím skoro kolmo vzhůru. Tak jo, teď máš čas tak klid. Rozhlédnu se a naplánuju si několik dalších skoků dopředu. Pak je všechny proměním v praxi. Žádný netrval déle než dvě vteřiny a každý třetí skok vedl opět vzhůru nad skupinu. Po asi pěti minutách tohohle kolotoče jsem uslyšel zezdola hvízdnutí a jestřáb, na kterém jsem zrovna byl ustálil let a přidal se k ostatním. Otočil ke mě hlavu a optal se mě: Tak co??? Jak se ti líbila jízda??? Nejdřív jsem jen nechápavě koukal a pak se začal smát. Vy jste mi povedená banda.. teď už mě sundejte na zem prosím. Na to se jestřáb otočil a střemhlavým letem se vydal k zemi. Tam z něj seskočím a prakticky okamžitě se mi podlomí kolena. V žaludku mám strašný pocit na zvracení ale něják to ustojím. Teda... neustojím a hodím šavli do nejbližšího křoví.

Když se zkulturním, vrátím se k Zorovi. Netušil jsem, že ten trenink bude takové rodeo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: