Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Meditační Prostory

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:35 pm

Zoro

Tak se mějte. Mávnul sem jim a došel sem k jezeru s vodopádem. Lehl sem si přímo pod vodopád a voda mě začala obtejkat kolem, takže sem byl absolutně suchý.
Kdybych usnul a potopil se, tak mě vytáhněte...
Řekl sem se zívnutím a pak sem zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:16 pm

Sachiko


Dorazila jsem k vodopádům a udělala si prostor pro boj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:19 pm

Kashike


Šel jsem za Sachiko a cestou si ještě dopínal nátepníky. Když jsme došli na místo, postavím se kousek od ní a přeměřím si jí pohledem. Je opravdu krásná..... a silná. Já jsem připravený lásko.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:22 pm

Sachiko


Jelikož chci aby jsi to měl co nejjednodušší,řekni tři kekei genkai , a já si jedno vyberu pro boj s tebou.Odvětila jsem mu a kontrovala svoje oblečení.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:23 pm

Kashike


Dobrá. Já bych ti taky rád prozradil nějáké triky co mám v rukávu ale .... zatřepu rukama ... rukávy mám prázdné.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:25 pm

Sachiko


Tak povídej, a doufej že je mám.Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:39 pm

Kashike


Fajn. Tak co třeba.... Hyoton, Mokuton a to nejlepší na konec.... vždycky jsem se chtěl postavit někomu kdo má Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:46 pm

Sachiko

Rozhlédnu se kolem sebe a pak zapřemýšlím.Hyoton.Řeknu vážně a čekám na útok.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:47 pm

Kashike


To zní dobře. Pomalu se rozejdu k Sachiko a pak najednou prudce vyrazím vpřed. Vedu úder na levé rameno s cílem ho vyřadit z boje.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:49 pm

Sachiko


Jedna nula pro mě.Složila jsem pečeť a Kashikemu při jeho výpadu podklouzli nohy na ledu.Rychle jsem odskočila dál od něj a začala skládat další pečetě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 7:56 pm

Kashike


Podjeli mi nohy a já jen plynule pokračoval do skluzu. Když nad svým pohybem získám kontrolu, rychle se přetočím doprava a vyskočím na nohy. Narazil jsem si zadek.... jauvajs. Rychle se dvěma skoky přenesu k Sachiko a tentokrát dbám i zvýšené opatrnosti na podlahu. Opět vedu možná až moc nápadný úder na rameno a v zákrytu pod pravou rukou jí vrazím dva prsty do žeber.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:00 pm

Sachiko


Hyourou no Jutsu!Uzavřela jsem při zásahu Kashikeho do ledového vězení.Sakra!Popostoupila jsem dozadu a rychle skládala další pečetě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:09 pm

Kashike


Já jsem ale debil, fakt že jo. Začnu uvolňovat chakru a narušovat jím led. Pak se najednou jednou otočím a rozmetám vězení na kusy. Složím rychle pečeťě a zamířím na Sachiko. Raiton: Gian
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:13 pm

Sachiko


Hyouton orioke!Vytvořila jsem ledové klony které nahé běželi an Kashikeho přičemž mu jeden skočil do rány s technikou.Ohh.kashike-Kun.Křičeli moje nahé klony.Poté jsem v zakrytí klonů složila další pečeť.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:16 pm

Kashike


Nenechám se vyvézt z míry a zkusím doznívající technikou pokosit co nejvíc klonů. Pak prudce vyrazím přímo na Sachiko. Provedu serii rychlých úderů na hrudník, ramena a kyčle.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:20 pm

Sachiko


Nechala jsem se trefit všemi údery a spadla na kolena.Přičemž jsem dál skládala pečetě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:23 pm

Kashike


Pochopil jsem její záměr a maximální možnou rychlostí vedu dva údery na lokty za účelem vyřazení z boje. Tenhle úder dodělám i v případě že bych měl schytat plnou palbu příští technikou.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:29 pm

Sachiko


A mám tě.Co úder to mu zamrzali ruce.Hyouton:Torappu.Od chvíle co jsem začala skládat pečetě se na mě tvoří ledové brnění které se aktivuje při doteku.Bohužel....Nedokončila jsem řeč ale začala kašlat krystalky ledu které byli zabarveny krví.Vlastně to byla zmrzlá krev.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:34 pm

Kashike


Zapřu se nohama, přenesu váhu dozadu a přehodím Sachiko přes sebe. V praxi bysme měli oba dopadnout na záda, akorát že ona víc zprudka. Tak jako tak ale musí vazba ledu povolit a brnění by se mělo rozpadnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:40 pm

Sachiko


Dopadli jsme oba dva na zem a já začala kašlat až moc krve.Kashike začal moc zamrzat.


Minami

Ty seš Kráva!Zastavte to!Zakřičela jsem a běžela za nima.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:47 pm

Kashike


K čert!! Co to... z celého těla najednou vypusím puls chakry, který by ze mě měl smést tu techniku. Když se tak stane, přetočím se a přilezu k Sachiko. Byakuganem jí prohlédnu a pomocí léčivé techniky začnu omezovat napájení té techniky. V praxi bych jí tím měl zadusit a zrušit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 8:56 pm

Minami


Když jsem k nim doběhla.To nezabere.Pokud je zasažen jen jeden chakrový bod při skládání pečetí tak se to nezastaví dokud nezmrzne.Tady pomůžou jen dva lidi co znám.Začali mi téct slzy.Ta blbka!Mohla se vyhnout ale neudělala to.Nikdy se nenechala zasáhnout ničím při vytváření ani od Houki, a ani od Eisteeho nebo Zora.Začala jsem zmatkovat a stratila pojem o pomoci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:01 pm

Kashike


Otočím se k Minami a zacloumám s ní. Koukej se probrat!!! Padej pro Kaname. Hned!!! Pak se otočím zpátky na Sachiko. No tak zlato... ne že mi tady umrzneš jako kvítek růže... to ať tě ani nenapadne ... mumlám si pro sebe a pro ni, když se snažim udělat cokoliv abych tu techniku aspoň přibrzdil.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:07 pm

Minami


Kaname nepomůže.Zakřičela jsem.Ale její bratr ano.Zavolala jsem znovu a Yato přišel k nám.


Yato

Obět se zazubeným výrazem jsem přišel a viděl to.Ledová past?Zeptal jsem se Minami která mi jen souhlasně pokývala hlavou.Chlape.Né že mě za to budeš nenávidět.Otočil jsem se na Kashikeho.Potom jsem se naklonil k sachiko a vypadalo to jako bych jí líbal ale nebyla to pravda.Když jsem asi po minutě skončil led ze Sachiko zmizel.Jo dobrota ten led.Řek sem pro odlechčení situace ale v tu chvíli mi Sachiko vrazila facku a křikla že jsem "prase".Vstal jsem a podíval se na ni.Brečela a já radši odkráčel pryč.Pro dobrotu na žebrotu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 9:11 pm

Kashike


Obejmu Sachiko .... promiň zlato... tohle jsem nechtěl... nechtěl jsem ti ublížit, moc mě to mrzí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Meditační Prostory - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Meditační Prostory   Meditační Prostory - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Meditační Prostory
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréningové Prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: