Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 10:30 pm

Kashike


Vykroužíme kolečko nad Konohou a já zapnu Byakugan. Najdu Sachiko.
Návrat nahoru Goto down
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:33 am

Účinek techniky musel být slabší než očekával.
Přece jen chakru rotující ještě ve společnosti větru a ohně jen tak něco klidně nepřemůže. Dokonce i Susano by s tím mělo velký problém a to v jakkoli vylepšené verzi.
V kostích mi i přesto nepříjemně zapraskalo, ale udržela jsem se na nohou.
Mé lékařské techniky byly téměř na Tsunadině úrovni.
U kolen se mi motalo několik mých vran, tentokrát však tvořených smaragdovou, lékařskou chakrou. Prudce jsem se nadechla, když mnou projela vlna bolesti, ale nezastavila jsem roztočený vír. Nikdo by dvěma elementům a chakře roztočené na nejvyšší možnou rychlost, že jsem ji sama sotva postřehla, nemohl odolat dlouho. Alespoň jsem si to myslela a s rychlostí točení jsem si byla jistá, že znovu mou obranou ani trochu nepronikne.
Nicméně má chakra na tom při tak náročné technice nebyla dobře. Navíc oheň, jelikož nebyl z mé podstaty, začínal slábnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:54 am

Houki

Jen jsem sledovala jak padla na zem.Shijin ucítila neskutečnou bolest od prstů na nohou až po pánev.Vše bylo na prach.Mou obranou ale stále nic neproniklo.Doporučuju se nehýbat.Odvětila jsem a začala skládat pečeťě.

Kashike

Spúozoroval jsi Houki ale ta tě tak nezajímala asi jako dvojčata která šli do Ramen baru.Taky jsi viděl Yata jak obnovuje hradby vesnice.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:57 am

Kashike


Nechám vílu zmizet a doskočím o jednu ulici dál od baru. Pak v klidu dojdu k baru, pozdravím holky letmým ahoj a dál si hledím svého.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:27 am

Sachiko a Minami

Ahoj.Pozdravíme naráz a Sachiko hodí překrásný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:31 am

Kashike


Jak jste se měly??
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 12:51 pm

Sachiko

Fajn.Když mi dědula přinese jídlo odměním ho úsměvem a otočím se jna Kashikeho.A ty?Už je lépe?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 1:03 pm

Kashike


Jo, už jsem v pohodě... akorát jsem měl divný sen... hodně divný.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 1:17 pm

Minami

Trochu jsem zachrochtala a snažila se zakrýt smích.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 2:40 pm

Kashike


Nejsem ani blbej ani hluchej takže se podívám Minami do očí. Bavíš se tím že mi posíláš sny o nevěře tvé sestry? Dost ubohé. Pokud proti mě něco máš, řekni mi to do očí.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 4:21 pm

Uzumaki Araki

Došel jsem na ošetřovnu, kde jsem požádal o menší ošetření... Po použití Rasen Shurikenu jsem měl ruku totálně v háji a nejspíš bude potřebovat speciální péči, ale počkal jsem si na názor od ošetřujícího.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 4:38 pm

Sestříčka


Na příjem přišel nějáký shinobi s totálně rozlámanou rukou. Nebylo to poprvé co jsem tohle zranění vyděla, tak jsem ho odvedla na pokoj. Je mi líto že to říkám.. ale tu ruku budeme muset uříznout.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 5:43 pm

Uzumaki Araki

Šel jsem se sestřičkou na pokoj... Musí existovat nějaké řešení, tohle zranění nemám prvně. Řeknu s nadějí a zamyslím se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 5:45 pm

Sestříčka


Jistě že je, jen jsem žertovala. Přikleknu k němu (takže mi může vidět do výstřihu pokud má zájem) a začnu mu ruku léčit pomocí léčitelské techniky.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 6:02 pm

Uzumaki Araki

Trochu jsem se pousmál a nechal se léčit. Naskytl se mi pěkný pohled na sestřičtin výstřih, jedním očkem jsem tam pokukoval, ale aby si toho nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 6:16 pm

Sestřička


Aniž bych vzhlédla od jeho ruky, na kterou teď přidělávám dlahu, tak řeknu... líbí se vám?? I takovýhle pohled může léčit... a je na mě poznat že se usmívám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 1:17 pm

Minami

Jo.Trochu se tí bavím.Vyplázla jsem na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 1:19 pm

Kashike


Tak si najdi jinej terč. Nemám na to ani chuť, ani náladu a ani čas.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 2:34 pm

Minami

Zapomeň!Řekla jsem velmi zlým tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 3:18 pm

Kashike


Vystřelím od stolu. O co ti jde?! Chceš nám zničit vztah? Závidíš že si tvoje sestra našla chlapa a ty jsi zůstala sama? Myslíš si že pro ni nejsem dost dobrej? Tak co ti sakra vadí?!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 3:36 pm

Minami

Že si nahradil Zora tak jednoduše.Sykla jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 3:43 pm

Kashike


A myslíš že jsem si to místo vybral?! Chceš ho? Vem si ho, mě na něm nezáleží. Houki mi dala rozkaz a já ho splnil ale ta pozice je mi ukradená. Záleží mi jen na jedné věci. Při té poslední větě sklouznu pohledem k Sachiko. Ne na dlouho, jen na pár vteřin a pak opět přenesu pohled na Minami.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:28 pm

Minami

O to mi nejde.Podívala jsem se na něj opravdu zlým pohledem.Chci vědět co je na tobě tak úžasného že chodíš s mou sestrou a Houki si tě vybrala jako zástupce.Nedokážu to z tebe přečíst.Co je na tobě tak úžasnýho?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:31 pm

Kashike


Copak já vím? Možná jen vidím svět jinak. Možná je to proto že nejsem tak silný jako vy a stejně před nikým necouvnu. Možná je to proto že ve mě vidí víc než vidím já sám. Nebo mám prostě jen hezký oči. Na tohle se neptej mě... ale tvé sestry nebo Houki.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:37 pm

Minami

První test jsi uspěl.Řekla jsem tiše a usmála se na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure  - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 14 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Vesnice-
Přejdi na: