Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:32 pm

Tsunade


Odletím kousek stranou a dopadnu na nohy. Vím že si koleduju o malér ale fakt mi to nedá. Zkus to.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:35 pm

Ryu

Po pobytu v divočině kde jsem léčil svá zranění konečně stanu před branou Konohy. Ale to už vidím konflikt. Potichu tasím čepel a aktivuju sharingan, plížíc se oné maskované osobě do zad.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:37 pm

Uzumaki Araki

Už jsem nemohl jen tak stát a koukat, rychle jsem promyslel své možnosti.... V tom jsem spatřil blížícího se Ryua. Vytáhl jsem svou katanu a připravoval se k útoku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:39 pm

Tobi

Tři na jednoho.Zamyslím se.To není fér když jen jeden z vás dosahuje Třídy S.Patetický tón dodával mé provokaci grády.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:41 pm

Tsunade


Život neni fér. Přiskočím k Tobimu a zkusím ho natankovat ranou tak aby letěl k Ryuovi, kterého teď opravdu ráda vidím.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:48 pm

Tobi

Rána mnou opět jen projde a já se posunu o kousek dál.Notak.Snažíme se!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:50 pm

Tsunade


Proč mě to nepřekvapuje. A to si říkáš chlap. Nabiju si pěst chakrou a tentokrát mu jí na ten čumák fakt máznu až to mlaskne.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 8:51 pm

Ryu

Posunkem Tsunade a Uzumakimu naznačím, at se od zakuklence kousek vzdálí, poté co to udělají aktivuju MS. A nechám na něm vzplát Amaterasu. Pokud se rána Tsunade povede tak s radostí zakuklence znenadání nabodnu a zanechám původní plán neproveden.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=RhMiKKNcPUE
Tobi

Došel čas!Byl jsem odpálen a nabodnut.Jako Edo Tensei jsem se rozsypal a zase složil.
Vzlétl jsem do nebe.Shinra Tensei!

Yato,Eistee,Kashike

Po dlouhé debatě o tom proč zrovna my máme jít do Konohy vyjednávat Eistee prohlásil že Kashike odtamtud je a Yato je neuhlídatelnej tak ho musí Eistee hlídat.
Nad vesnicí se sneslo Shinra tensei a tlak by ji měl pohltit.Jenže v tu chvíli celé Jutsu vsál Yato jelikož už jsme byli u brány.Výborná práce.Pochválil ho Eistee když si všim že chakra mizí.
Mezitím Kashike v klidu došel k Tsunade.Tsunade sama byl jsem poslán spolu s Zástupcem vůdce a tímto Indiviudem.Přičemž se na Yata trochu zašklebí.O nabídnutí spolupráce.Jelikož Madara začal cítit rozpadání těla bez možnosti návratu stáhl se pryč.A má to.Řekl tiše Eistee a spolu s Yatem došli k Tsunade.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:05 pm

Tsunade


Podívám se na tu trojku a trochu se uklidním. Myslím že vám předně dlužím poděkování za pomoc... a záchranu vesnice. Říkáš že nám chcete nabídnout spolupráci??? To mě zajímá. Ale nebudeme to řešit zde. Dovolte abych vás přivítala v Konoze. Otočím se a provedu je branou. Je od vás hezké že nám nabízíte pomoc ale musím se ptát, co bude cenou za váš čas, síly a životy?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:07 pm

Eistee

Jakožto vůdce skupiny jsem měl hovořit já a občas Kashike.Tak,možnost toho že se pár lidí přidá do Shiren.Snažil jsem se nemít moc ustaraný výraz jako obvikle.A pokud se ostatní řádně podívalu bylo vidět že mám zavřené oči.To byl požadavek od Vůdkyně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:09 pm

Tsunade


Jsem pouhá Hokage, nikoliv bůh nebo Císař. Nemám právo bránit lidem z vesnice ve zvolení cesty. Pokud si zvolí cestu po vašem boku, tak ať. Ale tak jako jim nebudu bránit, tak je nebudu ani nutit, k tomu též nemám právo.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:09 pm

Uzumaki Araki

Co to ... Viděl jsem, že Tobiho Shinra Tensei najednou zmizelo. Potom jsem uviděl tři muže jdoucí k Tsunade. No, snad je po všem. Pomyslel jsem si a zamířil jsem k Ryuovi. Zdar Ryu, tak co, jak se vede? Řekl jsem a nahodil jsem lehký úsměv, měl jsem radost, že ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:11 pm

Ryu

Zatasím a pomalu pokračuju mlčky za Hokage. Nebudu jim skákat do řeči. Ale docela zničeně, ten čas v lese byl jako věčnost. Jsem rád, že jsem zase doma. Dělo se tu něco co jsem tu nebyl? Krom tohohle divadla. kývnu Arakimu na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:13 pm

Eistee

Tak to je mi jasné,ale bylo myšleno i vaše členství.Trochu jsem se zamyslel aby mě pochopila,přeci jen měla za sebou dost otřesné situace.Myšleno tak že by jste byla členkou.To že zůstanete Hokage by bylo jen dobře.Ale opět je to jen vaše rozhodnutí,Feudál by nemusel mít radost kdyby to zjistil.Nechci vás nutit.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:15 pm

Uzumaki Araki

Dám se do kroku spolu s Ryuem. Událo se toho celkem dost, spoustů bitev proti Akatsuki, mnoho z nich skončilo masakrem. Ve vesnici je spoustu zraněných a probíhá větší zabezpečení vesnice. Řekl jsem a pokračoval v kroku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:17 pm

Tsunade


Tuhle vaší nabídku musím zvážit. Být v jiné pozici, nejspíš bych tak neváhala, ale teď... jste si vědomi že pokud bych musela volit mezi zájmy vesnice a organizace, budu volit vesnici?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:21 pm

Eistee

Já bych udělal to samé.Otočil jsem se na Akariho a Ruya.Co si dělal?Zeptám se Arakiho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:22 pm

Ryu

Sakra. Nebýt tu zrovna když je to potřeba, to se fakt může stát jen mě. odfrknu si. No, každopádně můžu ted přispět k zabezpečení.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:25 pm

Uzumaki Araki

Ále,... známky po bojích s Akatsuki. Odvětil jsem neznámému muži příjemným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:27 pm

Eistee

Podívejte se co ste provedli se světem,vidím to i přez svou slepotu.Řeknu jen tak do prázdna a tak trochu doufám že je tím pobavím.Ano odlehčit situaci.To potřebují.A vy dva nemáte zájem o členství?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:29 pm

Ryu

Otočím se na Tsunade poté co si vyslechnu otázku od Eistee. Tsunade-sama? podívám se na ní tázavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:31 pm

Uzumaki Araki

A o co že tu jde? Zeptám se směrem k mě neznámému muži, zároveň dávám pozor, na co se chce Ryu ptát.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:35 pm

Tsunade


Jde o jejich organizaci. Shiren. Nabírají členy. Pokud k nim chcete, nebudu vám bránit. Ale mám pro lidi ze Shirenu také nabídku. Můžeme vám dát domy zde v Konoze. Můžete se stát plnohodnotnou součástí vesnice, a také se účastnit jednání o jejím chodu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:43 pm

Eistee

Toto je super nápad,jenže to už musí rozhodnout vyjdnavač a vůdce.Ušklíbl jsem se ana ni.Ikdyž nebylo by to špatné.Elisiryjské roviny jsou pro tak malou skupinku velké.

//kdo neví co to je mělo by to být někde v organizaci.Vypadá to asi jako Athény.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Vesnice-
Přejdi na: