Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 12:54 pm

Saori

Aha.Takže máte schopnosti celého Shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 1:27 pm

Kashike


To ne. Některé schopnosti se nedají převzít. A navíc... nikdy bych přátele neokradl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 1:59 pm

Saori

Dobře. Podívala jsem se na svůj meč.
Spoiler:
Já taky ne.Já ho zdědila.Hodila jsem meč po Kashikem.[b]Jen nevím proč ho nosil kluk.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 2:05 pm

Kashike


Chytím meč a prohlédnu si ho. Je to krásná práce ale jak už jsem řekl, pro mě nemá katana význam. Hodím jí meč zpátky a přejdu k poličce na které leží můj opasek s mečem. Vytasím schiavonu, vezmu jí za čepel a z diskrétní vzdálenosti jí Saori nabídnu.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 2:22 pm

Saori

Nekoukej na mě takhle!Vyjekla jsem.A odsunula se pryč.Zamířila jsem strachem pohled na meč.Krásný.A zavřela oči.Ať mi nic nedělá.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 2:24 pm

Kashike


Je. A rychlý. Bez Jintonu mu nemůže konkurovat žádná katana. Proto ho mám tak rád. Vrátím meč zpátky a znovu se posadím.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 2:26 pm

Saori

Můžu si tu někde lehnout?Už se schylovalo k 5té ráno.Byla jsem unavená a koláč už k jídlu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 3:38 pm

Kashike


Moje postel je vedle v místnosti. Já spát nejdu takže si tam klidně vlez. Pokynu jí rukou, vezmu z poličky knihu a usadím se zpět do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 3:45 pm

Saori

Šla jsem si lehnout a za nedlouho hodiny ukázali 5h.ráno.S hlasitým cvaknutím v tiché místnosti u Kashikeho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 3:55 pm

Uzumaki Araki

Když už se blížil večer, šel jsem domů se vyspat. ... Schylovalo se k 5áté ráno, vstal jsem a vykonal ranní hygienu. Potom jsem si namazal chleba máslem jako rychlou snídani. Oblékl jsem se a vyrazil k bráně. Trochu jsem se protáhl a čekal,...
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 4:39 pm

Ryu

Noc jsem strávil na hlavě jednoho z Hokagů kde jsem shlížel na vesnici. Odpočatej jsem a hlad taky nemám. Když nastalo ráno pomalu jsem se rozešel k místu setkání. Kývnutím jsem tam pozdravil Arakiho a opřes se o stěnu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 5:48 pm

Sachiko a Yato

Došli jsme až k bráně vesnice,zamířili jme na domluvené místo před budovu.Takhle poránu to je strašný.Stěžoval si Yato než jsme došli.Vy musíte být .... naši parťáci.Optala se Sachiko Arakiho a Ryua.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 5:52 pm

Kashike


Když byl tak akorát čas, vyšel jsem z domu, potichu abych nevzbudil návštěvu, a několika skoky jsem se přenesl na místo odkud tým vyrážel na misi. Zůstanu sedět na jednom ze stromů a pozoruji sešlost. Zvláště pak jednu osobu.
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 5:53 pm

Uzumaki Araki

Viděl jsem dvě blížící se postavy. To budou asi oni. Pomyslel jsem si. Jo, to budeme nejspíše my, a vy jste...? Odpověděl jsem a zaroveň jsem se jich zeptal.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 5:53 pm

Ryu

Prohlédnu si dva nově příchozí a mlčky na ně kývnu. Stále zachovávám ticho ale jsem ve střehu. Přeci jen, stále nevím jestli jim můžu stoprocentně věřit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:19 pm

Sachiko

Já jsem Sachiko a todle je Yato.Ukážu na něj.Měli by jsme slyšet to co umíte a pak se vydat na místa určení.Dořekla jsem.Jo a taky sháním miláčka.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:21 pm

Ryu

A přežijete to bez tý informace o tom co umíme? Jsme oba Jounini a Hokage nás na to vybrala, takže slabí asi nebudem. řeknu s klidem. Poslední větu ignoruju.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:21 pm

Kashike


Mi... mi co???!!! Smíchy se kousnu do rtu a spadnu ze stromu. Můžete slyšet žuchnutí do křoví.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:24 pm

Sachiko

Uslyším padnutí tak se otočím na křoví.byakugan!Řeknu tiše a prohlédnu si co to je.Miláček.Zajásám a pak se otočím zpět na Ruya.No dobře.Tak já to vědět nebudu a ty pudeš se špatným člověkem.Pak oba zemřeme.Přivolají nás jako Edo Tensei.Radši už jsem mlčela.A vypla Byakugan.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:31 pm

Kashike


Vyhrabu se ze křoví. Ahoj zlato.... opráším se a přidám se ke skupině.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:33 pm

Ryu

Nemám v plánu umírat. uzavřu to prostě. Nechci prozrazovat svoje schopnosti někomu koho ani neznám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:50 pm

Sachiko

Rukou jsem zadržela Yata který byl výbušné povahy.Lásko,řekl by jsi mi o nich něco?Nahodila jsem milý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:52 pm

Kashike


Něco málo. Ryu býval můj mistr a tak ti můžu říct že pokud neplánuje umřít, tak se to ani nestane. A o tom druhém bohužel nic moc nevím. Ale vím že se ubránil Tobimu, takže to nebude asi žádný troll.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:57 pm

Sachiko

Takže kterej se víc hodí k Yatovi?Prohlížím si je.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 6:59 pm

Kashike


Těžko říct. Ale asi ten druhý. Ryu by měl jít s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konohagakure  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 7 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Vesnice-
Přejdi na: