Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 8:51 am

Zetsu

Takžeeee, vyráááážííííímeeee za dobro... Řekl bílý Zetsu, ale černý Zetsu ho rázným "drž hubu" umlčel a vyrazili ste ven ze sídla.
Sešli ste z hory ve které bylo vaše sídlo, do hustého lesa, ze kterého ta velká hora ani nebyla vidět.

Cesta byla dlouhá, bílí Zetsu po cestě pořád žvanil a černý ho okřikoval. Nohy se vám už hýbali skoro sami, prostě jen následovali krok té zelené rostlinky před váma.
Prošli ste lesem a dostali ste se na kamennou půdu a z dálky ste už viděli velká skaliska a za nimi špičatou horu.
Tam máme namířeno. Řekl bílí Zetsu a ukázal prstem na špičku té hory, která byla těsně pod mraky.
Dorazili ste k jedné strmé skále, vysoké asi třicet metrů. Sejdeme se nahoře. Řekl černý Zetsu a zmizel v zemi i se svojí bílou půlkou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 9:22 am

Sakebi

Sejdeme se nahoře. zkřivil jsem obličej do grimasy a napodobil Zetsua. Tomu se to žvaní, když si zajede a vyklíčí, kde se mu zlíbí... Došel jsem ke skále a zkusil jsem zjistit, jestli po ní jde vyšplhat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 9:50 am

Kae


No jo... asi ho přestanu zalejvat, aby poznal co je nouze. Příjdu ke skále, zkoncentruju trošku chakry na chodidlech a vycházkovým tempem začnu stoupat vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 9:55 am

Kae si to štrádoval pěkně z lehka nahoru. Sakebi zjistil, že na skále sice je pár výstupků a škvír, ale na šplhání to rozhodně nevypadalo.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 10:01 am

Sakebi

Chm, vejtaho... řekl jsem a zkusil to, co Kae. Chttěl jsem do toho vnést trochu staromódních zvyků...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 10:04 am

Kae


Otočím se s úsměvem na tváři. No jistě... ani na chvíli jsem nepochyboval.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 10:28 am

Bez problémů ste vylezli po stěně nahoru, kde už čekal Zetsu. Naskytl se vám celkem nemilý pohled. Viděli ste před sebou několik skal a za nimi vyčnívala ta vysoká hora.
Z pravé půlky hory, vytékala z postranních tunelů láva a dole u úpatí byla řeka lávy, která se rozlévala do dalších potůčků směrem k vám. Země kolem byla vyschlá a popraskaná.
Z levé půlky hory, však vytékala z postranních tunelů voda. Dole u úpatí se z vody taktéž tvořila řeka a směrem k vám se dělila na malé potůčky. Země tam byla zarostlá travou a ,sem tam, nějakými menšími stromy a keři.
V místě kde se řeka lávy a vody střetali, se tvořilo ohromné množství páry a nebylo vidět co tam je.
Řeky byli kolem dokola celého obvodu hory. Na kraj některé z řek se dalo ale poměrně dobře dojít, podél těch potůčků.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 10:54 pm

Sakebi

Čekám stejnou větu, jako dole... řeknu směrem k Zetsuovi. A na jakou stranu půjdem?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 6:45 am

Kae


Trošku nervozně shlížím na onu lávovou řeknu. No... já bych asi zakempil nad tou roztomilou říčkou. V boji budu u ní mít výhodu. Z té lávy mi vysychá v krku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 9:19 am

Já osobně taky hlasuju pro vodu než lávu... Řekl trochu nejistě bílí Zetsu.
Pudeme s váma. Pod vodou se moc dobře cestovat nedá a lávou cestovat neumíme. Řekl černý Zetsu a vy ste se tedy vydali po travnaté pěšině.
Po cestě ste minuli několik stromů a keřů, které nesly nějaké vám neznámé plody. V místě kde kolem pěšiny tekl potůček, vám taky pěkně nateklo do bot, protože půda tam vodou doslova nasáklá.
Úspěšně ste ale bez větších potíží došli až k okraji divoce tekoucí řeky. Teď ste mohli vidět, že v místě, kde se střetá voda a láva, se vytvořil jakýsi most, který vedl do jeskyně a pára kolem vám už tolik nezakrývala výhled. Spíš vám bylo velice horko a bylo tam dusno.
Napravo, tam kde tekla řeka lávy, se čas od času nějakej kousíček z "mostu" ulomil a zmizel v lávě. Nalevo, kde tekla voda, to vypadalo o něco bytelněji. V jeskyni za "mostem" zatím byla tma a nic nešlo vidět.
Dobře, takže je asi čas říct, co vás vevnitř čeká. Todle je údolí ohnivého démona a vodního elementála. Ohnivý démon, se jmenuje Jigoku Ryouken. Ano, možná ste o něm slyšeli z nějakých pověstí. Je to ohnivý pes ze samotných pekel a Kerberos, strážce brány do podsvětí, je jen jeho pouhý poskok. Pokud sou ty pověsti pravdivé tak tohle je brána pekla.
Řekl Černý Zetsu a ukázal na pravou, ohnivou polovinu hory a hodil Sakebimu nějakou hliněnou nádobu.
Ami řekla, že když dokážete Jigoku Ryoukena oslabit, tak bys měl být schopen ho zapečetit do té lahve... prostě se ho dotkni hrdlem lahve. To je váš hlavní úkol. Zapečetit a donést ho do sídla.

Jeho soupeř, vodní elementál se jmenuje Kappa. Je to vlastně čirá kapalina, která nabyla rozumu a vnímání. Sám o sobě by se nemohl Jigoku Ryoukenovi postavit, ale pověsti říkají, že vlastní zbraň, která využívá jeho vodní tělo a s ní vytváří řeku, která teče z této hory a dokáže se měřit se sílou lávy... Další úkol je získat tu zbraň.
Řekl bílí Zetsu a ukázal na levou polovinu hory. Zbytek je na vás. Řekl bílí Zetsu se smíchem a zmizel v zemi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 10:07 am

SAkebi

Při zmínce o démonovi se mi rozsvítila očka. To by bylo požárů... pomyslel jsem si. Hele, a co takhle obrátit úkoly. Nejprv chytíme vodní dělo, pak s ním oslabíme Ryoukena a dotknem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 8:54 am

Kae


Hm... vodní elementál... Jo, souhlasím, jdem nejdřív na vodníka, třeba se s ním domluvim a bude to snadné. A kdyby ne, dáme mu po tlamě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:44 pm

Sakebi

No tak na co čekáme? zazubil jsem se a vběhl jsem dovnitř do vodní jeskyně. Hej! Hola! Je tu někdo nadpřirozený? zahalekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:56 pm

Nejdříve jste museli přejít po mostě, který tvořila ztuhlá láva. I přes boty vás z toho pálili nohy, ale celkem úspěšně jste přešli, k vchodu do jeskyně. Jak se dalo očekávat, byli tam dva vchody. Pravý, ze kterého sálalo teplo a levý, ze kterého šel příjemný chládek, akorát tam bylo trochu vlhko a ze stropu kapala voda.
Šli jste tedy doleva. Sakebi něco zahulákal, ozvala se hlasitý ozvěna, ale nikdo neodpověděl.
Tunel vás vedl dál, až jste nakonec vylezli ven. Na zemi byla tráva a před vámi byla propast. Most přes ní byl přeseknutý a na druhém konci byl nějaký vchod.
Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Water_Dungeon_Entrance_Concept_by_ANTIFAN_REAL
Najednou z vchodu vylezli dva podivní tvorové. Vypadali jako dvě velké kapky s ručičkama a nožičkama.
Co tu hledáte? Zeptal se jeden takovým dětským hláskem. Přišli jste si hrát? Řekl druhý.
Mááááme rááádi hááádanky! Řekli oba najednou, takovým zpěvavým tónem a začali se točit a tancovat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:25 pm

Sakebi

No jasně! řekl jsem jakoby nadšeně a přitom jsem prokroužil oči vsloup. Per to do mě, ať je po mně...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 6:45 pm

Kae


Tak já ti jí teda naperu, když o to tak žádáš Sake.... uchechtnu se a zaměřím svou pozornost na ty dvě bytosti. Smím vědět s kým máme tu čest??? Já se jmenuji Kae.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 7:31 pm

Kung a Pao

Já jsem Kung. Řekl první.
A já jsem Pao. Řekl druhý.
Ale my jsme se ptali první, na to, co tu pohledáváte! Jsme strážci první brány k velectěnému pánu, Kappa-sama! Mluvte, co tu chcete. Pokud bude důvod dobrý, položíme vám několik hádanek a když je zodpovíte správně, tak vás pustíme dál. Pokud bude důvod špatný, odpálíme vás až za hranice této země.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 7:43 pm

Sakebi

Podrbal jsem se na hlavě. No mě dobrý důvody moc nejdou, takže vás nebudu blbnout nějakýma historkama. Vedle v jeskyni žije démon, který se chystá sužovat naše obydlí. A my, ubozí... fuj ...slabí... dvakrát fuj ...a bezmocní do třetice fuj obyvatelé jsme přišli poprosit vašeho ctěného pána, aby toho démona umírnil.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 9:07 pm

Kung a Pao

To je lež! Řekli ti dva vesele a najednou se na tebe vyřítila voda z vodopádu a hodila tě ne zeď jeskyně. Tam tě držela přimáčklého a furt tě tlačila víc a víc. Už si začal pociťovat veliký nedostatek kyslíku, když se proud vody vrátil zpátky a utvořil za se vodopád. Podvádění nemáme rádi. Řekl Kung. Ne, to opravdu nemáme. Přitakal Pao.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 9:21 pm

Sakebi

Došel jsem ke Kaemu. Sakra...ještě před minutou jsem si myslel, že to je pravda. Proč tu vlastně jsme? řekl jsem trochu naštvaně, protože jsme opravdu chtěl pomocí vodního démona oslbit ohnivého a pak je oba zapečetit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 4:39 am

Kae



No vždyť je to pravda.... otočím se na ty dva .... on mluví pravdu, nechte nás prosím projít. Bohužel nás totiž trochu tlačí čas.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 8:00 am

Kung a Pao

Jigoku Ryouken neopustil tuhle jeskyni už přes tisíc let. Kappa-sama mu to nedovolí. Řekl Kung.
Zaměstnává ho dost na to, aby si nemohl dělat hlavu s ničím jiným než obranou a protiútokem. Řekl Pao.
Za chvíli myslím začne další kolo! Řekli oba dvojhlasně a zase se začali točit.
Ale dobrá, položíme vám hádanky a když odpovíte alespoň na dvě dobře,tak vás pustíme. Náš pán s váma pak naloží, jak uzná za vhodné. Řekli oba a přestali se točit a poněkud zvážněli.
Má to čtyři oči, čtyři uši, dvě pusy, dva nosy, šest nohou, dvě ruce a jeden ocas, co je to? Řekl Kung a najdenou nastalo úplné ticho, ani vodopád nebyl slyšet téct.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 9:50 am

Sakebi

Ty jo, to abych to tu zabalil, doufám, že ohnivej démon nebude tak upejpavej... zamručim a pak si uvědomim, že to asi bylo slyšet víc, než bych si přál. Ehm...a hádám, že pokus máme jenom jeden, co?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 12:41 pm

Pao

Každej máte jeden pokus na jednu otázku a můžete se dohromady radit, takže máte vlastně dohromady dva pokusy na jednu hádanku, ale nebudeme tu s váma ztrácet čas do večera.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 1:19 pm

Sakebi

Natočím se ke Kaemu. No...napadla mě kočka s ocasem ve vodě...jako že odraz. Ale moc tomu nevěřim...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sakebi no Shinkan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Koš-
Přejdi na: