Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sakebi no Shinkan

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 7:41 pm

Životopis

Jméno a Přímení : Sakebi (jméno) no Shinkan (přízvisko)


Věk : 19

Země/Vesnice : Konoha


Strach: Z toho, že se vrátí sláva Aliance a Naruto Uzumaki se opět zapojí do bojů


Hodnost : S-rank


Pohlaví : Muž

Sen : Dostat k vládě své nadřízené a ukázat jim, že pokud padne, Akatsuki přijde o mocného člena, naverbovat co nejvíce členů do klanu. A samozřejmě najít Kabutovo tělo

Klan/Rodina : Akatsuki

Kekkei Genkai : Itai Shoshin

Popis Kekkei Genkai : Za předpokladu, že spotřebuji třikrát více chakry, se mé iluze stanou reálnými.

Spoiler:

Styl boje/Specializace: Genjutsu: 80%, Ninjutsu: 20%


- Zbraň, vybavení : Jen katana, nic jiného.


Schopnosti : Ubrání se katanou, má hezkou výřečnost a když chce, umí se chovat normálně. Jinak mu nedělá problém zničit vesnici jen, aby dokázal, jak mu nikdo nesahá ani po kotníky.




Podstata : Oheň


Popis Vzhledu a oblečení :
Spoiler:

Na první pohled se dost podobá Orochimarovi.




Povaha : Šílenec...má vlastní cesty, kterým asi rozumí jen on, všem ostatním přijde jako šílenec. Rád se směje...jako hyena.


Příběh : Když začala organizace Akatsuki prohrávat, byl jsem již velmi silným členem a nehledě na válku jsem verboval nové a nové muže do naší armády. Bylo to celkem jednoduché, s mými schopnostmi. Jen několik hodin před jeho zapečetěním jsem s Orochimarem mluvil. Ano, je to tak. Sloužil jsem Orochimarovi a sloužím mu doteď, i když už je oficiálně poražen. Dostal jsem od něj rozkazy a jal jsem se je plnit.

No, lidi z Akatsuki se shromáždili rychleji, ale stejně jsem dokázal rozšířit řady a teď se aktivně zapojuji jak do náborů, tak do bojů. Samozřejmě najít tělo Kabuta je prioritou číslo jedna.


Hláška :
Přidej se k nám a MOŽNÁ tě nezabijeme...
Zdá se ti to málo skutečné? Fajn, přitvrdíme...
Zahrajeme si takovou hru: Já budu počítat do dvaceti a ty mezitím umřeš...

Techniky :

Genkaku Katon: Zukokku (S)
Genkaku Suiton: Suiryuudan no Jutsu (S)
Genkaku Raiton: Kirin (C)- velmi neoblíbené jutsu
Genkaku Hyouton: Haryuu Mouko (C)
Genkaku Doton Doryuudan (A)
Genkaku Fuuton: Tatsu No Oshigoto (A)

Všechny iluze vypadají díky mému zaměření velmi opravdově a útočí na smysly tak dokonale, že sice nepůsobí žádná zranění, ale nepřítel cítí stejnou bolest, jako kdyby ho zasáhla "pravá" technika.


Naposledy upravil Phate69 dne Tue Aug 30, 2011 9:37 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 10:00 pm

Prosil bych o dodání úrovní k technikám a podstatu máš jen katon napsanou
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 10:24 pm

Mně bylo řečeno, že nehledě na to, co ovládám, mám jen jednu podstatu, protože iluze jsou neelementární.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 10:32 pm

edited...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 10:41 pm

Přijato
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 10:43 pm

Díky. Slibuju, že nic neprovedu. Stejně nade mnou bude mít nadvládu Steamtiger...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:04 am

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sakebi no Shinkan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sakebi no Shinkan   Sakebi no Shinkan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sakebi no Shinkan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Charaktery-
Přejdi na: