Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sunagakure

Goto down 
+3
Phate69
Joker
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:43 pm

Saori


Tak šermovat umím to je pravda.Ale nemám důvod.Sice se bojím mužů ale převážně když je vidím.A ty co umíš?Pokračovala jsem bezstarostnou chůzí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 2:23 pm

Ray

Já? Moc toho neumim. Sem převážně samouk, takže hledám mistra, kterej by mi s trénováním pomohl...
Řekl jsem a pak jsem se zastavil. Hele, abych pravdu řekl, na tu misi se mi moc nechce... Určitě tam přídeme a už budou mít hotovo... navíc se mi nechce je nikde hledat.
Takže se zatim měj, určitě se ještě uvidíme.

Řekl jsem, mávl jsem jí a potom jsem se otočil a začal kráčet na druhou stranu než ona.
Mlsně jsem prošel kolem stánku s bagetami, ale prodavač na mě podivně zahlížel, tak jsem radši na krádež rychle zapomněl a šel jsem si zase po svých.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 3:42 pm

Saori


Vyběhla jsem za ním.Bez problémů jsem ho stihla a potom jsem zavřela oči a chytla ho za ruku.Pojď.Třeba je sensei vůl a eště se nevypakoval.Stále jsem měla zavřené oči a snažila se na něj nedívat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 3:47 pm

Ray

To vypadám tak hrozně?... Řekl sem zmateně, když jsem viděl, že se na mě odmítá podívat. Celkem bych tomu i věřil, protože sem dneska ještě neviděl zrcadlo.
No dobře, tak dem... Řekl jsem znuděně a pak sem se podíval na její ruku, ketá držela tu moji. Já se tě dotknout nesmim, ale ty mě můžeš? To je pěkně pokrytecký. Zasmál jsem se. Tu jedovatou poznámku jsem si zkrátka odpustit nemohl.
Ale veď mě, ať už tam jsme coby dup. Řekl jsem a šel jsem za ní.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:13 pm

Ryu

Ryu a tým sme dorazili před bránu Sunagakure. Došel ke strážím a podal jim svitek. Sme tu jako poslové z Konohy, prosím sjednejte nám schůzku s Kazekagem-sama.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 6:26 pm

Strážný


Začal si šeptat z jiným strážným...Oni jsou s konohy..poté jim řekl....Konoha?Kazekage vás čeká radčte dále...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 7:17 pm

Tatsujin

Rozhlédl jsem se po okolí a dohnal senseie. Sensei, je tu vlhký vzduch na to, že je to písečné město...

A nádherné město. Tady bych chtěl bydlet, nebýt toho písku všude okolo.
...a nelíbí se mi, jak se na nás podívali a že nás čeká Kazekage.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 9:14 pm

Ryu

Kývl na strážné a vešel průchodem mezi hradbami dovnitř. Je to tu jako po dešti... Řekl a pak se vydal rovnou k budově Kage. Došel s týmem až ke kanceláři Kazekageho a zaklepal.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 4:58 am

Gaara


Dále!...křikl jsem na ně...Vedle mě stála stále Temari...Kdo může být?....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 9:43 am

Tatsujin

Vešel jsem jako první a postavil jsem se nalevo od dveří. Uklonil jsem se, ale pak už jsem jen sledoval se spojenýma rukama, kdyby byla potřeba chránit senseie barierou.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 12:19 pm

Gaara


Vy jste z listové?Jestli ano tak nám máte co vysvětlovat...Dneska v poledne byla naše vesnice napadena....Máme doměňky že to byli 2 ninjové z listové...hend jsem tímhle zavalil....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 1:28 pm

Tatsujin

Cože? zhrozil jsem se a podíval se na senseie. Nechal jsem ho mluvit, ale očima jsme kontroloval místnost, kde jsou schovaný ANBU. Byl jsme připraven zavřít senseie do bariéry, aby se mu nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 1:48 pm

Fumetsu

Do místnosti sem vlez až po Uchihovi a postavil se stranou, stejně jako Tatsujin. Když Kazekage řek to o tom útoku, tak sem zpozorněl a byl sem připravenej zasáhnout, kdyby něco.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:10 pm

Ryu

Zamračil se. Proč se domníváte, že to byli zrovna ninjové z Listové? Ujišťuji vás, že Hokage nemá v úmyslu nějak narušit alianci Konohy a Suny. Jinak by jsme tu nebyli, přinášíme znepokojující zprávy, ale nejdříve prosím dořešme tuto záležitost.
Řekl a tázavě se podíval po Tatsujinovi a Fumetsuovi a hledal u nich nějakou odpověď, či nápovědu.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 3:16 pm

Gaara


Temari...Ukaž jim to...
řekl jsem a temaari jim ukázal čelenku (neboco to bylo) s listovou vesnicí...Nevíme jestli to byla past nebo upravdu útok z listové...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 4:57 pm

Tatsujin

Sensei se na mě trochu tázavě podíval. No...sensei, čekal jsem, že to vyřešíš.
Vystoupil jsem před kage a uklonil jsem se: Tatsujin z vesnice Konoha. Máme pro vás zprávu týkající se Shirenu. Jejich vůdkyně začíná být trochu moc roztahovačná. Možná je to léčka někoho z nich. Konec konců jejich ninjové zaútočili na Feudálního pána a pak i na naši vesnici přímo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 5:43 pm

Ryu

Abych vysvětlil situaci... Dostali jsme zprávu, že na Feudálního pána někdo zaútočil a tak jsme ihned vyrazili na jeho podporu. Když jsme dorazili, zjistili jsme, že za útokem stojí organizace zvaná Shiren. Byli dost oslabení po boji se speciálními jednotkami Feudálního pána, takže se nám podařilo jednoho zajmout a ostatní unikli.
Po výslechu jsme zjistili, že to je velice mocná organizace, která prozatím jen sbírá artefakty, mocná jutsu, zbraně a kekkei genkai.
Vězeň nám však těsně před naším odchodem k Vám unikl a udělal uprostřed vesnice propast, která rozdělila vesnici na půlku. Výslechový tým, včetně mě se domnívá, že to ten muž udělal sekem meče. Je ze Sunagakure, byl v ní ale dřív, než ste se stal Kazekagem. Jmenuje se Zoro Buredo a prý je z nějaké místní šermířské rodiny. Vlastní meč, který dokáže pohlcovat elementy.
Celou organizaci tvoří shinobi třídy S. To že zaútočili na feudálního pána z nich dělá nepřátele ohnivé země.
Hokage se obává, že by mohli zkusit zaútočit i na Sunu, nebo jiné země, protože neměli žádný konkrétní důvod, útočit zrovna na našeho Feudála. Konkrétní záměry té organizace nám jsou zatím skryty.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:09 pm

Gaara


Netrpělive jsem posulouchal toho ninju z listové...Tím pádem bysme měli shromáždit co nejvíce informací a pokusis se je zničit...Je to tu zase minule akatsuki a teď zas nějaký shiren...Nevím ale mohli zaútočit už i na jiné vesnice...Je to opět podobné jako akatsuki bůh ví co zamýšlí...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:30 pm

Tatsujin

Pane, nechci mluvit za senseie, ale možná by nebylo špatně někam izolovat Feudální pány, dokud se situace neuklidní. Vyslal bych rozvětky do vesnic a zkusil bych najít zdroj těchto problémů. Nicméně myslím si, že je tu ještě jedna organizace, která o sobě ještě nedala vědět...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:37 pm

Gaara


Máš pravdu hochu...Mám teď volnou jenom jeden tým ostatní týmy nemůžou...Nevím co teď i když jsem kazekage...Potřebuje to pořádný nápad jak je zahnat do kouta...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:56 pm

Ryu

Víme kde mají skrýš. Hokage počítala s tím, že se pokusí utéct a tak na něj byla nasazena samička brouka a tým Shino po něm už pátrá... A víte jaký to je s Feudály... sice si zvýšili ochranku, ale svého pohodlí se nevzdaj, dokud nebude jistý, že jdou přímo po feudálech...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 7:57 pm

Tatsujin

Rozhodně bychom měli upozornit ostatní Kazekage... řekl jsem a pak jsem se uklonil senseiovi. Gomenasai, sensei... stáhl jsme se zpět do kouta.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:01 pm

Gaara

Ano to je pravda....Kam máte teď namířeno jestli se můžu zeptat?...řekl jsem jim...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:39 pm

Ryu

V pohodě Tatsujine... Řekl a pak se zamyslel. Myslím že ostatní vesnice stačí informovat leteckou poštou. Jak se zachovají, to už je na nich. Hokage chtěl, aby jste to měli z první ruky se všemi našimi informacemi, kuli posílení důvěry v naší alianci. Trápí mě ale ten útok na vaši vesnici... Možná to na nás chtěl hodit Shiren... Byl někdo zraněn? Zatím všude kde byli, nechali hodně zraněných a obětí... Tatsujine, naznačoval si, že je ještě nějaká organizace, která o sobě nedala vědět... Koho tím myslíš?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:59 pm

Tatsujin

Víte, sensei, dlouho jsem žil v poušti, ale když jsem do ní odcházel, existovaly ještě známky po dávné organizaci Akatsuki. Pochybuji, že by organizace s takovou slávou jen tak zanikla a nepokusila se o obnovu. Ovšem je to jen můj názor.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunagakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: