Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sunagakure

Goto down 
+3
Phate69
Joker
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 7:11 pm

Sakebi

No, nejlepší by bylo hned teď to tu zaplavit, zapálit atd. Ale potřebujeme někoho, komu řekneme, že jsme z Konohy, aby pak mohl svědčit u strážných.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 7:51 pm

Kae


Jo, přesně to by to chtělo... prohlédnu si celé údolí vesnice... krásná oáza by tu byla.... plná vody.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 8:04 pm

Sakebi

Ještě počkej... řeknu a vytáhnu hadr. Vyřežu do něj znak Konohy a pak ho opálím do pěkných tvarů. Tohle vytrousíme u brány. A teď...Itai Shoshin! Suiton! Suryuudan no jutsu! Vyslal jsem proud vody mezi skály a domy. Přidej se, dřevo. zatlemil jsem se jako hyena a dál chrlil vodu. Počkal jsem, až i Kae vytvoří techniku. A teď hybaj do sídla! zakřičel jsem a začal Shunshinovat k bráně. tam jsem jakoby omylem vytrousil hadřík se znakem a shunshil dál do bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 06, 2011 8:07 pm

Kae


Když jsem viděl že Sakebi začal s pečetěmi, přidám se také. Suiton, Bakushi Shouha Začnu ze sebe chrlit jednu vlnu vody za druhou. Voda by měla bořit domy a splachovat vše v dosahu. Když se Sakebi obrátí na ústup, udělám totéž a držím s ním krok.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 07, 2011 8:58 pm

Sakebi

U brány jsem si dával opravdu pozor, abych ten hadr se znakem upustil opravdu "nerad" a zaškleil jsem se: Adieux, saláti! Shunshil jsem asi kilometr vedle, než byla naše skrýš, abych se ujistil, že mě sleduje jen Kashike. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 07, 2011 9:02 pm

Kae


Pořád se držím za Sakebim.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 5:47 pm

Dav lidí bydlející nebo poblíž brány začaly křičet a prchat do centra vesnice...Ninjové kteří byli kdyspozici rychle utíkaly před bránu a zaznamenali útok na vesnici...Hned poté jak nikoho nenašli tak rychle začali rešit problém...Po několika desítek minutách začali mít situaci víc podkontroulou...Mezi prvními ninji přišla i Temari...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 6:59 pm

//Ninjové by měli najít hadřík se znakem Konohy, vypadá to jako kus šátku konožského ninji.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 2:09 pm

Temari


Pomáhala jsem ninjům ale najednou jsem našla na zemi nějaký šátek...Byl na něm konožský znak...To není možné že by to byli ninjové s konohy?!...řekla si pro sebe a okamžitě s tím vyrazila za Gaarou...


Gaara

Najednou vtrhla do kanceláře Temari...Měla neobviklou zprávu s tím že vesnici napadli nějací ninjou asi s konohy...Nebyli si jistý ale museli s tím počítat...Okamžitě chtěl mluvit s hokage a tak přemýšlel že se vidá sám do konohy nebo vyšle nějakého ninju....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 2:31 pm

Saori

Jen tak jsem se procházela vesnicí a napadlo mě že by jsem se mohla nechat zapsat do nějakého týmu přeci jen už bych mohla být někým trénována a nedělat samostudium.Šla jsem tedy vesnicí až na místo kde sídlí Kazekage.Pomalu a opatrně jsem vešla do budovy vyhýbajíc se mužům až jsem nakonec došla k dveřím od pracovny na které jsem zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:27 pm

Gaara


Najednou někdo zaklepal na dveře a vyrušil mě s Temari v rozhovoru...Co?Dále!...křikl a čekal kdo vstoupí...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:45 pm

Saori

Zazněl mužský hlas tak jsem raději pomalu a nejistě vstoupila do místnosti.Do brý den.Nedívala jsem se na něj ale když jsem se podívala byl to muž.Sice náš Kazekage ale stále muž.Schovala jsem se tedy za Temari držíc jí oblečení.Že mě nebude ošahávat.Velmi nejistě zazněl potichu můj hlas.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:48 pm

Temari

Najednopu vešla dovnitř nějaká holka...Otočila jsem se a ona se schovávala za mnou...Kazekage tě nebude ošahávat a co cheš tady?řekla velmi výrazným hlasem...


Gaara

Zničeho nic jsem přišla nějáká holka...Schovala se za Temari a řekla nějakou stupidní větu...Co?Co chceš děvenko?řekl po rozčíleným hlasem...Víš trochu nás tu rušíš...dodalal ještě....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:54 pm

Saori

Odkašlala jsem si.No já jestli by jste neměl pro mě nějaký tým nebo tak něco.Řekla jsem smutným hlasem dále se schovávajíc za Temari.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:55 pm

Ray

Probudil sem se na lavičce uprostřed ulice. Rychle sem vstal a zaběhnul sem do lázní se umejt. Když sem byl umytej, tak sem se nejdřív vydal na tržnici, kde sem si tři jablka a to byla celá moje snídaně.
Potom sem vyrazil hned k budově zdejšího Kage. Už to byl nějakej pátek, co sem dokončil akademii, ale pořád sem návštěvu Kazekageho se žádostí o zařazení do týmu odkládal.

Vešel sem tedy do budovy a optal sem se na cestu ke kanceláři Kazekageho. Když mi ukázali cestu, tak sem se tam fofrem vidal. Uviděl sem zrovna něco černovlasého, jak to vešlo dovnitř, tak sem chvatem došel ke dveřím, strčil sem čumák do futer a ta holka mi zavřela před nosem a aby toho nebylo málo, tak mi těma dveřma práskla do obličeje. Auu... Zavrčel sem a chytil sem se za nos. Radši sem zaklepal a hned sem vešel(pořád sem se držel za nos).
Byl tam Kazekage-sama, Temari-san a nějaká holka. Měla černý vlasy, takže sem usoudil, že to ona mi dala dveřmama do hlavy.
Dobrý den, Kazekage-sama, sem Ray z červených písků a přišel sem zažádat o zařazení do týmu.
Řekl sem Gaarovi a tu černovlasou holku sem okázale ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:03 pm

Gaara


Tým?!...Dneska jste se měli schromáždit před hlavním naměstím ale asi to zruším kvůli jiné naléhavé záležitosti...Teď na to prostě nemám čas přijď prosím později děkuji za pochopení.
..řekl...Najednou pak vešel další...Tak ty taky chceš zařadit do týmu?Ach jo tak dobře zařadím vás do týmu ale pak už neotravujte...Bude v týmu Itami je tam zatím jedna holka a šli na misi teď...takže můžete na misi s něma vyrazili nedávno...řekl a šel ke stolu něco psát...Potom se vrátil a dal jim mapu kde mají jít....Tak a běžte......

(pak pište tam mise Erosa)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:08 pm

Ray

Převzal sem mapu. Děkuji, Kazekage-sama, nashledanou. Řekl sem a vyšel sem z místnosti a zavřel sem za sebou dveře.
To mám bejt v týmu s dvěma holkama? Prosím ať se sensei chlap... jinak se zbláznim.
Vyšel sem ven před budovu Kage a začal sem tam študovat mapku. Problém je, že se tu ještě vubec nevyznám...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:12 pm

Saori


Nashle.Řekla jsem zděšená proto že okolo mě bylo moc mužů.Takže jsem se bez zaváhání přesunula až před budovu velkou rychlostí.Najednou jsem stála před Rayem.Byla jsem od něj asi 40cm.ÍÍÍK!Vyjekla sem a spadla na zem.Ne!Palzila jse mse dál od něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:23 pm

Ray

Kdy se vedle mě objevila, tak sem se leknul a když spadla na zem, tak sem se na ni podíval. Ehm... seš v pohodě? Co ne? Řekl sem zmateně, ale radši sem si od ní držel odstup.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:24 pm

Saori


Ne prosím neubližuj mi!Začali mi téct slzy.Moc tě prosím!Začala jsem brečet.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:26 pm

Ray

Rychle sem zvedl ruce, dal sem je za hlavu a odstoupil sem od ní pět kroků dozadu. Já ti nic nechci udělat, klid, nebreč! Hlavně tady nedělej scény sakra! Ještě si tady budou myslet že tě chci znásilnit. Řekl sem rychle a začal sem se rozhlížet kolem a doufal sem že ji nikdo neslyší.
Teď si připadám jak nějakej úchyl...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:33 pm

Saori


ty mě chceš znásilnit?Vyjekla jsem a odplazila se dál od něj.Teda počkat nechceš.Utřela jsem slzu a s trochu hloupým výrazem.Promiň.přimčemž jsem se otáčela abych na něj neviděla.Trpím Androfobií.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:36 pm

Ray

Co to k*rva je androfobie?... Budu to asi mít dost těžký... a sensei taky...
To je v pohodě. Potřebuju pomoct. Nevyznám se tu a potřebuju se dostat na místo, který je na týhle mapě.
Řekl sem, došel sem blíž k ní, položil sem na zem mapu a zase sem šel od ní dál.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:39 pm

Saori


Zvedla jsem mapu ze země a prohlížela jsem si jí.Pojď zamnou.vyšla jsem líným krokem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 1:40 pm

Ray

A neusekneš mi hlavu? Zeptal sem se nejistě a pomalu sem se vydal za ní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunagakure   Sunagakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: