Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Konohagakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:19 pm

Houki

Přistála jsem s mohutnou září v Konoze.Takže todle je poslední místo co zbylo.Podívám se kolem a pak zahlédnu Shijin.Můžu se tě zeptat?Doběhnu k ní.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:21 pm

"Jde o to na co," odvětila jsem a zamyšleně jsem si ji prohlédla, přičemž jsem obzvláště soustředěně hledala čelenku vesnice.
Její předchozí slova, která zřejmě ani nepatřila mě, mě však zaujala nejvíc.
To, co zbylo?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:45 pm

Houki

Sháním lidi k nám.Odvětím suše.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:46 pm

Zaujala mě.
"Ah, zní to zajímavě... Proč zrovna já?"
Na víc jsem se nemusela ptát. Prozatím mi to přišlo jako nejzajímavější otázka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:48 pm

Houki

Byla jsi nejblíž.Zaculím se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:50 pm

Shijin Hyuuga

"Co by to obnášelo?" zeptala jsem se.
Ne, že bych byla tolik důvěřivá, abych hned kývla. Spíš jsem zastávala ten názor, že pod každou věcí se skrývá něco dalšího. Nějaké zajímavé ale. A to mi tady zatím scházelo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:50 pm

Houki

Záchranu světa.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:51 pm

Shijin Hyuuga

"Zkoušky žádné?" ušklíbla jsem se.
Oči jsem stále měla pod ofinkou. Ani jsem nevěděla, jestli si tak všimla jejich zvláštní, sytě bílé barvy bez zorniček.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:57 pm

Houki

Boj s členem nebo vdcem.Usmála jsem se na ni mile.Mezitím Yato začal stavět vesnici nové hradby.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:59 pm

Shijin Hyuuga

Zajímavé...
"A mám možnost si vybrat?" otázala jsem se líně.
Pravděpodobně ano, Baka no Shijin, přestaň se už ptát...
Nervózně jsem se rozesmála.
"Ale budiž. Zkusím to."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:02 pm

Houki

Tak jak chceš.Ukázala jsem na Yata.On.Já.Ukážu na sebe.Nebo někdo jiný?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:05 pm

Vlasy jsem stále nechávala na očích a skrze dlouhé, černé prameny jsem na ně hleděla.
"A co takhle..." zamyslela jsem se.
Jsi bláhová Shijin...
"A co takhle nějaký Hyuuga?" otázala jsem se.
Bylo to vskutku bláhové přání, ale zároveň by to pro mě byla dostatečná výzva.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:07 pm

Houki

Toho ti momentálně nemohu poskytnout.Má jinou práci.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:09 pm

Shijin Hyuuga

To mě zaujalo.
Takže přece jen někdo z mého klanu...
Tohle zjištění mě zaujalo víc než záchrana světa a docela ráda bych bývala zmíněného člověka poznala.
"Výborně, ráda bych ho poznala. Asi mi nezbývá jiná možnost jak toho dosáhnout než bojovat třeba s vámi, co říkáte?" jemně jsem se pousmála.
"Můžeme klidně začít hned," na ta slova jsem si odhrnula neposedné prameny z čistě bílých očí a poprvé tak ukázala Byakugan.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:12 pm

Houki

Dobře.Pokynu ať jde zamnou.Obří palouček hodně místa a bez újmu na majetku.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:14 pm

Shijin Hyuuga

Šla jsem, kam mi bylo řečeno, že mám jít.
Zastavila jsem se až na určeném místu naproti novému protivníku a jako obvykle jsem i přenechala první tah. Byla jsem zvědavá, s čím přijde.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:15 pm

Houki

Máš přednost.Mile se pousměju.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:17 pm

Shijin Hyuuga

Rozkročila jsem se, zaujala bojový postoj svého klanu a chvíli to vypadalo, že hodlám bojovat na blízko. Ovšem jen nepatrnou, drobnou chvilku.
"Chakra no Karasu," zavrněla jsem a z dlaní mi vystoupilo několik vran. Byly tvořeny čistě modrobílou chakrou. Ničím víc. Dalo by se jim říkat Juuken na dálku. A pět jich vyrazilo přímo na protivníka, zatímco dalších pět, prozatím zbytek, mi kroužilo nad hlavou v obranné pozici.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:28 pm

Houki

Hm.Okolo mě se zjevil můj ochraný obal který vše zachytil jako by nic.hmm.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:37 pm

Shijin Hyuuga

Dala jsem dlaně k sobě a kolem mě to začalo hýřit vránami.
Těmi z mé chakry. Zakrývaly výhled na mě a to zcela.
Zatím jsem do některých vložila výbušné lístky a i s normálními jsem jich tentokrát deset poslala zaútočit.
Blokuje moji chakru... Co výbuchy a kov? Nějakou slabinu zcela jistě má...
Některé vrány s výbušnými lístky jsem nechala narazit přímo na obal, jiné vybuchnout pár centimetrů před ním a jednu plynule obletět zatím nehybné tělo nového protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:42 pm

Houki

Opět se mi nic nestalo.Ani nebylo vidět že mám obranu.A budeš si hrát na písku nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 6:50 pm

Shijin Hyuuga

"Juuken nic nezmůže. Něco, co ohne i na železo nedokáže s tvým štítem nic," uvažovala jsem tiše.
"Přichází v úvahu iluze, ale jelikož mi celým tělem proudí chakra, Genjutsu by na mě účinkovalo jen těžko."
Znovu jsem se přikrčila.
"Zřejmě tedy tvůj štít mou chakru pohlcuje. Tudíž by mohl povolit, pokud bych do něj vložila příliš chakry, ale se vší skromností bych musela vydat všechnu a kdybych neměla pravdu, dopadlo by to se mnou špatně..."
Odevzdaně jsem povzdechla.
Tak tedy plošný útok...
"Tak tedy... Chakura no Nami!" Poslední tři slova jsem vykřikla.
Z natažených dlaní se rozšířila jakási prudká, rychlá vlna. Normálně by způsobila řezná poranění, díky mé podstatě a zároveň i paralýzu celého těla díky přimísení chakry. Tentokrát jsem se víc soustředila na samotnou vlnu, která měla díky tlaku chakry mít moc ho odhodit dost daleko na to, aby mi to poskytlo alespoň menší výhodu pro útok.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:01 pm

Houki

Katon:Super gokakyu!Masová ohnivá koule se střetla vlnou chakry.Buď se zruší nebo jeden z nás dvou schytá oboje.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Shijin Hyuuga

Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 23. 10. 11

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:06 pm

Shijin Hyuuga (Edited by ADMIN)


Chakra se střetla s chakrou, ovšem já měla s jeho ohnivou podstatou problém.
Má byla větrná, tedy slabší. Naštěstí se alespoň z části vyrušily a já neměla žádný problém s odblokováním konce další technikou, kterou jsem zároveň mohla využít k útoku.
"Hari no Ame," jednu ruku jsem zvedla přímo nad hlavu, druhou natáhla. A pak už jsem se jen roztočila. Tahle verze Kaitenu ale byla jiná než ty obvyklé.
Kaiten odklonil oheň, který na mě mířil a zároveň důvtipně zažehl mou chakru aniž by se dostal ke mě. Nechtěně tak bylo vytvořeno celkem slušné kombo. Z mého Kaitenu sahaly plameny vkusně až k mému soupeři. Zřejmě bylo nutné uskočit a dostat se tak ze spalujícího žáru. Mne ochlazoval vzduch proudící dovnitř, tudíž mi bylo jen trochu horko, ale k horšímu než k nedokonalé sauně se to přirovnat nedalo. Mezitím se však stalo něco horšího.
K mému Kaitenu se nečekaně připojila jeho zvláštnost. Začala se od něj oddělovat chakra. Lépe řečeno chakrové jehly, které stejně jako zbytek mé roztočené chakry hořely. A takto zapálené se rozlétly do všech směrů.[/strike][/u][/i][/b]
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 7:45 pm

Houki

Konečná.Okolo Shijin se rozmístil zlatý kruh.Rengoku!S hlasitým drcením kostí v nohou padla na zem.Mám pokračovat?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Konohagakure  - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konohagakure    Konohagakure  - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konohagakure
Návrat nahoru 
Strana 13 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Vesnice-
Přejdi na: