Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Cesta domů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 10:20 am

Ryu

Už ste vyšli ze Země Větru a před pár minutami ste se vešli na území Země Ohně. Dal povel k zastavení a sednul si na kámen u cesty. Navrhuju pauzu. Vůbec sme nespali a do Konohy to je ještě daleko. Dám prostor k diskuzi. Zajímá mě, jestli třeba zrovna něco trénujete, nebo jestli nechcete třeba něco naučit.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 3:47 pm

Tatsujin

S vděkem jsem si kecnul do trávy. No... chvilku jsem popadal dech. Už jsem vám ukazoval techniku předevčírem, snažím se udělat tak tenkou bariéru, aby fungovala jako břit a pomocí fuutonu se ji snažím poslat co nejdál. Bohužel nebyl ještě čas pořádně trénovat, protože bylo mnoho povinností. A rád bych zpevnil Gekitai. Když jste použil tu ohnivou kouli, málem pukla a to se mi moc nelíbí. Čekal jsem od ní trochu víc.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:36 pm

Fumetsu

Já sem si připravil dvě těla na Edo Tensei, ale to radši řikat nebudu. Taky se posadim a po chvilce se zapojim do debaty. Já bych byl vděčný, kdyby ste mě naučil nějakou zemní techniku, nebo taijutsu. Jednou ste mi říkal o těch osmi branách. To by mi pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:09 pm

Ryu

Tatsujine, co se týče tý větrný bariéry, tak musíš hlavně zvolit správný pečetě, aby se ti v ní dobře držel vítr a dělal to co má. Co se týče Gekitai, tak musíš hlavně potrénovat zhušťování chakry v tý bariéře.
Fumetsu, se zemní technikou můžeme začít hned, ale na otevření chakrových bran musíš mít tvrdý a dlouhý tréning taijutsu, jinak by tělo ten nápor nevydrželo a mohl by si utrpět poškození např. páteře a míchy a předpokládám, že tvoje kekkei genkai nedostane z míchy drobounké úlomky kostí, že?
(pokud Ryu neví o Fumetsuově kekkei genkai, tak to kdyžtak upravim)
Jestli chcete a máte dost energie, můžeme něco zkusit hned.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 6:48 pm

Fumetsu

Možná že jo a možná že ne. Ale tvrdej trénink taijutsu mám, učil sem se taijutsu zvučné, takže sem zvyklej. Ale můžem klidně začít s těma zemníma technikama.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 6:56 pm

Tatsujin

Pokud to budou útočné techniky, rád proti nim nasadím Gekitai. A jestli to bude něco obranného, můžu alespoň vyzkoušet průraznost té nové techniky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 11:47 am

Ryu

Vytvořil jednoho klona a ten došel s Tatsujinem stranou.
Pak se otočil na Fumetsua. Dobrá, takže nějakou doton techniku, o branách si promluvíme jindy... Jakou by sis asi tak představoval? Sou doton techniky na posílení těla, na posílení úderu, na uvěznění nepřítele, na velkou nebo střední vzdálenost a podobně.
Až si vybereš a naučíš se tu techniku, tak budeš trénovat s Tatsujinem, proti jeho bariéře.


Ryu-klon

Došel s Tatsujinem dál od pravého Ryua a Fumetsua. Takže na co se mi dva vrhneme? Na Gekitai a nebo na tu větrnou žiletku?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 6:17 pm

Tatsujin

Rozhodování mi trvalo asi půl vteřiny: Gekitai... řekl jsem. Tentokrát do toho dám opravdu všechno.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 4:51 pm

Fumetsu

Mojí slabinou je boj na velkou vzdálenost, takže asi nějakou techniku na dálku. Řeknu zamyšleně a čekám na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 8:49 pm

Fumetsu

Dobře, jutsu na dálku sou ale složitější, takže sem myslel, že by sis mohl pro začátek zkusit něco jednoduššího, ale užitečnýho. Vzal svitek, něco do něj napsal a pak ti ho hodil.
Nejdřiv si to zkus sám a pak ti k tomu něco řeknu.

Svitek:
Spoiler:

Tatsujin

Rychle sáhl do pouzdra na kunaie a hodil po Tatsujinovi kunai. Pokud stihl vztyčit bariéru, tak začala házet další kunaie, do kterých přidával i chakru+fuuton, takže to mělo i dobrý nárazový účinek. Postupně se k Tatsujinovi přibližoval, a když byl už u něj, tak začal do bariéry mlátit pěstma a kopat, což bylo ještě účinější než kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:51 pm

Tatsujin

Když vytáhl kunai, rozšířily se mi zorničky. Dohajzlu...
Rychle jsem udělal pečeť. Tetsu! zakřičel jsem a přesto stihl jeden kunai proletět a zabodl se mi do ramene.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 9:35 am

Fumetsu

Nejdřív sem chtěl namítnout, že sem chtěl nějakou tu techniku na dálku, ale když sem si přečet svitek, tak sem si to rozmyslel. Dobře. Nejdřív si zkusim nanečisto pečetě a na druhej pokus k tomu přidám i chakru.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:23 pm

Tatsujin

Když si zastavil kunaie, tak sice spadli na zem, ale větrná chakra, která byla na nich letěla dál, takže Tatsujinovu posekala oblečení a když si zablokoval údery, tak tě ožehl oheň z pěstí a kopů.
Ryu se nad ničim nepozastavoval, odskočil zpátky, složil pečetě a z úst mu vyletěl proud ohně, mířící na Tatsujina.

Fumetsu

Nic se nedělo. (zkus to trochu víc rozepsat, třeba že soustředil podstatu do celýho těla a že se mu nohy začali nořit do země atd.)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 2:39 pm

Tatsujin

Tohle bude maso. Přesunul jsem se o deset kroků dál a složil jsem pečetě: Gekitai! tohle už snad takový problém nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 5:18 pm

Fumetsu

Taky mi k tomu moh říct něco víc. Nemám s tim zrovna moc zkušeností. Začnu se znova soustředit, ale při skládání pečetí se zaseknu, protože si na něco vzpomenu. Mělo by to jít podobně jako zemní klon, taky tam využívám doton.
Začnu dávat velkej pozor a začnu dělat zemní klon, kterej udělám bez problému. Tak a teď nějak podobně. Zksusíme to oba. Dodám klonu, kterej se už stejně připravoval. Tentokrát mám trochu představu, jak na to a tak se začnu soustředit na chakru v celým těle a jak se přeměňuje na doton a přitom udělám pečetě. Oba se pomalu začnem sunout do země, ale po chvilce se to zastaví a zadrží nám to tam nohy, já se pomocí hrubé síly začnu osvobozovat, ale klon se začne přeměňovat na bláto. Sotva se z toho dostanu, tak si uvědomim, že mám zkušenosti i toho klonu a vytvořim další tři a znova začnem s tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 7:12 pm

Fumetsu

Když si to zkusil udělat asi po čtvrtý, tak tě Ryu gestem ruky zarazil. Když budeš používat tuhle formu tréningu, tak ti brzo dojde chakra. Tohle se hodí pro někoho, kdo má extrémně velkou zásobu chakry. Jeto chytrý, ale náročný.

Tatsujin

Tvoji bariéru obklopil oheň, ty si ucítil velký tlak, který povolil ve chvíli, kdy oheň zmizel. Ze zkušeností s ostatními technikami si usuzoval, že se jednalo zhruba o B-rank techniku, takže si to s přehledem zvládl.
Potom složil další pečetě vystřelil po tobě kouli ztlačeného vzduchu. Rána tě posunula asi o dva metry dozadu a na bariéře se objevil "pavouk"(praskliny).
Ryu na ni nečekal, složil další pečetě a vypálil po tobě několik ohnivých koulí.(Katon: Hosenka no Jutsu-C-rank)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 8:19 pm

Tatsujin

Už jsem začínal těžce oddychovat. Uskočil jsem tomuhle útoku a šetřil jsem síly na další. Díval jsem se na senseie a nespouštěl ho z očí.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:38 pm

Fumetsu

Ikdyž vim, že má pravdu, protože de únava trochu znát, tak se stejně trochu urazim. Když je tohle špatnej způsob, tak proč mi pořádně neporadil? Místo dokončení pečetí na klony, se začnu zase soustředit na tu zemní techniku. Tentokrát to vypadá ta, že se ponořim po kolena do země, kde se na chvilku kousnu, ale nakonec pokračuju až po pás a zase ven a takhle to zkoušim dál, dokuď mi to nepřestane dělat problémy.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 5:59 pm

Tatsujin

Ryu složil pečetě a vyslal proti tobě dávku ohnivejch kuliček, potom tě oběhnul a vyslal proti tobě další salvu, potom další a další, dokud tě úplně nevyčerpal a tvoji bariéru neprorazil.

Fumetsu

Po nějaký době, ses byl už schopnej celej skrejt do kamene, ale pořád tam byl vidět tvůj obrys a moc dlouho si tam nevydržel. Působil na tebe silnej tlak, takže si musel po chvilce vylést.

Ryu

Klon zmizel a stál tam jenom jeden Ryu. Dobře chlapy, pro dnešek s plácáním chakry končíme. Tréningy novejch technik sou na chakru dycky náročný, tak to de ze začátku pomalu. Dáme pauzu a pak vyrazíme zpátky do vesnice ne?
Řekl, dřepl si na kámen a začal jíst svoji svačinu. Z těch technik který použil na Tatsujina byl taky dost vyčerpanej.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 6:10 pm

Fumetsu

Už to celkem de, ještě chvilku tréninku a bude to dobrý. Začnu znova dělat pečetě, ale vyruší mě zmizení klonu a pak Uchiha. Dobře. Sbalim si těch pár věcí, co mám s sebou a čekám, než budem moct vyrazit. Moh bych z někoho vysát trochu chakry a v listový pokračovat, možná by to šlo i s klonama.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 7:56 pm

Tatsujin

Zdrceně jsem se posadil na kámen. Když jsem ale viděl, že senseiovi stéká kapka potu po tváři a vypadá zadýchaně, v duchu jsem se usmál. Skvěle, jen tak dál...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:28 pm

Nějakou dobu sme tam seděli a nic nedělali, prostě odpočívali, když v tom se Ryuovi pod nohama objevila nějaká černá skvrna. Přesněji to byli brouci z klanu aburame, kteří se začali formovat do japonských znaků.

Ryu

Když brouci dokončili zprávu, vytřeštil oči. Máme problém... Konoha je v obležení, Feudální pánové prý někomu předali svoji funkci a armáda země ohně teď obléhá konohu, která se odmítla podrobit. My máme za úkol jít zpátky do Suny a vyzvědět, jak sou na tom oni... Dotazy můžete řikat při cestě ,vyrážíme! Řekl a vyrazil rychlým tempem směr Suna.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 11:09 am

Fumetsu

Armáda země ohně zaútočila na Konohu? To nezní moc dobře, radši bych se podíval, jak to vypadá, ale co. Rychle vstanu a následuju senseie. Sensei proč by se feudální pánové vzdali svojí pozice? Nikdy dřív sem o něčem takovém neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta domů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta domů   Cesta domů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta domů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Země uprchlíků-cesta do hadí sluje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: