Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 6:25 pm

Sakebi

Hej. hej, klid! Nekřič na mě... zvolnil jsem tempo. Chci, abys nám pomohl oslabit ohnivého démona výměnou za to, že už tě nebude nikdy otravovat...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 8:09 pm

Kappa

Cha cha chaaa. Skrčku, to já sem ten, kdo drží toho čokla na uzdě. Tahle hora byla dřív celá jeho, já sem se tu usadil a začal sem krotit jeho běsnění. Zasvětil sem svůj život boji s ním a můj jediný cíl je ho zničit. Boje jsou ale remíza za remízou... Co by ste proti němu zmohli vy dva skrčci? Řekl hromovým hlasem a začal sem smát, z čehož vám začalo brnět tělo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 12:54 pm

Kae


Co bychom zmohli??? To se uvidí. Víš, pokud je slabý proti vodě, tak jsi právě získal výhodu. Jako demonstraci se proměním v něj akorát že bez meče.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:28 pm

Kappa

Zabodl do vody meč a z vodního elementála začala téct voda a začal se zmenšovat. Když voda téct přestala, stál tam v podobě Kaeho.
A co zmůžeš proti ohnivému démonovi s tim, že umíš měnit tvary?
Přeměnil se zpátky do své podoby, vytáhl meč z vody a několikrát s ním otočil ve vzduchu. Kolem něj se zvedl ohromný sloup vody a tryskal vysoko do vzduchu. Pak proud ustál.
Takhle to je hračka, ale v místě bojiště tolik vody není.... Bojujeme na neutrální půdě, kde je sem tam nějakej potok vody a lávy.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 1:41 pm

Kae


Proměním se zase zpátky. A co kdyby to někdo změnil??? Co kdyby někdo ty potoky lávy prostě zchladil až by byly k ničemu??? Vytvořil bych vám daleko lepší podmínky pro boj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 2:04 pm

Kappa

O lávu nejde, de o to že mám málo vody k tomu, abych ho mohl oddělat. Stačí mi to jen na krytí a slabé protiútoky. On nepoužívá lávu, on prostě chrlí oheň. Červený a modrý plamen se snést dá, ale bílí plamen udělá padrť i ze skály okolo.... Proč se o ohnivýho psa tak zajímáte?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 3:06 pm

Kae


Já ti vodu přidám. Umim jí vytvořit dost na zaplavení skryté vesnice. Jeho otázku na důvody ignoruju.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 02, 2011 3:52 pm

Sakebi

Chvilku jsem poslouchal jejich machrování a pak jsem řekl: Chce ho naše vůdkyně a my ji nezklameme. Jestli ty dokážeš odrazit jeho útok, pak my tři jsme schopni ho oslabit natolik, aby ti už nebyl nebezpečný. Pokud je inteligentní a uvažije sám, vzá se dřív, než ho zničíme a přijme naše podmínky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:13 pm

Kappa

Hmm... Já vodu tvořit nedokážu, ale pokud vy jo, tak by sme mohli uspět. Jestli ho chce vaše vůdkyně, prosim, je mi jedno co s nim uděláte, hlavně ať už nikoho neterorizuje... Ale ještě jedno mi odpovězte, než pudete. Co je vaše vůdkyně zač, když chce jako mazlíčka zrovna Jigoku Ryoukena?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 3:19 pm

Kae


No... naše vůdkyně je roztomilá slečna s masochistickými sklony, takže tenhle pejsák je pro ní ideální. Jen tak letmo se rozhlédnu kolem... na co ještě čekáme??? Jdem na něj ne???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:01 pm

Sakebi

Jen jsem přikyvoval. Naše vůdkyně je velmi silný ninja, který si takovéhohle mazlíčka zaslouží.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:21 pm

Kappa

Hmm... no nic, tak se připravte, protože vyrážíme! Řekl vodní démon natěšeně a vyrazili ste po kluzkém povrchu směrem k velké kamenné zdi, pravděpodobně uprostřed jeskyně. Čím blíž ste byli u zdi, tím míň tam bylo vody a když ste došlápli na suchou zem, tak se začala nepatrně chvět země a ozvalo se chrčení.
Ve zdi ste z dálky viděli velký průchod. Když ste prošli tím průchodem, objevili ste se v ohromné jeskyni. Nebylo tam zhola nic, jen pár potůčků vody a lávy.
Chvění se změnilo v otřesy a dunění a pak se ve velkém průchodu naproti, objevila ohnivá hlava pekelného psa.

Jigoku Ryuuken

Musel sis přivést posili, vodníčku? Dneska vás zabiju všechny. Zahřměl temným hlasem a rozeběhl se na vás. Každý jeho skok duněl a otřásal zemí. Velikostí ho bylo možno přirovnat k dvoupatrovému rodinnému domu.
Když už byl skoro u vás, vyskočil do vzduchu, začal se točit obrovskou rychlostí, až vytvořil jakýsi vrták a mířil rovnou na vás.(přesně jako Garouga, akorát ohnivá verze)

Kappa proti němu namířil meč a z okolních potůčků na ohnivý vrták začala stříkat voda a ochlazovat ho. Taky ste si mohli všimnout, že se mu zpomaluje rotace.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 4:25 pm

Kae


Odskočím kousek stranou a složím pečetě. Suiton: Bakusui Shouha. Z úst začnu chrlit ohromné množství vody a posílat jí ve vlnách proti vrtáku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 5:12 pm

Sasorimaru

Když na nás pes vyštěkl, zůstal jsem ohromeně stát. Ta síla, ten žár, to odhodlání...mít tak takovou sílu. Nikdo by nestál v cestě mým cílům. A ten, kdo by stál, by brzy poznal nevídanou bolest... Pak jsem se otřepal a zakřičel jsem: Itai Shoshin: Suiton, Suryuudan no jutsu! a poslal jsem to ne na psa, ale na Kappu, protože si myslím, že on z vody vykouzlí poněkud lepší věci, než já.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:32 pm

//Já ti dám Sasorimara Very Happy

Kappa otočil mečem dvakrát nahlavou a všechny vaše vodní techniky se spojili v jeden ohromný gejzír, kterej nejen že zastavil rotaci, ale zatlačil ohnivýho psa dozadu a kolem se objevila pára. Ten se postavil za zadní a když dopadl zpátky na přední tlapy, tak jeho pohasínající plamínek na chvilku utichnul a pak nastala exploze plamene, která dosáhla až k vám.
Když se trochu pára rozestoupila, rozletěl se na vás modrý plamen a v zádu stál Jigoku Ryuuken s dvojnásobným plamenem než předtím.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:40 pm

Sakebi (No jo, stejný vlastnosti, stejná povaha, tak sem se splet, no :-D )

Dop*dele! zaklel jsem. Umí mluvit, umímyslet. Měl by být náchylný na nějakou tu iluzi.
Rozeběhnu se a i přes tu bolest proběhnu plamenem. Z tváře se mi seškvaří trocha masa a na rukou mi ohoří kabátec. Doběhnu až k němu a postavím se přímo před něj. Přidej se k nám! snažím se nejevit žádnou bolest, ale uvnitř ječím v agonii. Přidej se k nám a má paní ti bude vděčná! Zahrne tě vším, co si jen budeš přát! Stojím tu před tebou a tobě stačí jediný pohyb, abys mě zabil. Když to ale neuděláš, nebude už nikdo, kdo by tě omezoval! ukázal jsem na Kappu. Zkoušel jsem ho nalákat tak, aby na chvíli zapomněl na boj a zkoušel jsem vyjednávat. Seškvařené maso se mi trhalo z tváře a oblečení se mi lepilo k tělu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 03, 2011 7:49 pm

Kae


Rychle šeptnu směrem k Elementálovi... teď máme šanci. Začnu si připravovat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 1:52 pm

Jigoku Ryuuken jen vyplivl takový jazyk plamene z pusy a plamenou packou poslal Sakebiho ke zdi, celkem slušnou ranou.
Kappa si jen olíznul ret a kývnul na Kaeho. Zvednul meč do vzduchu a pára, která zbyla z vody po střetu s psem se začala seskupovat kolem meče a měnit se zptáky ve vodu. Z toho mála co vytvořil, udělal takový vodní bič a začal s tím psa šlehat. Ten se trochu přikrčil, začal uskakovat a držel se trochu zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 2:25 pm

Sakebi

Dostal jsem po ksichtě plamenem a kůže mi z jedné poloviny obličeje zčernala. Doletěl jsem ke stěně. Nechceš? Nechtěj...ale budeš litovat. řekl jsem. Suiton: Suryuudan no jutsu! Vyslal jsem psovi na hlavu proudy vody.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 4:03 pm

Kae


Doskládám pečetě a zamířím před sebe. Suiton: Daibakufu no Jutsu. Psa by to mělo pěkně zhasit a pěkně pomlátit. Tu máš čokle.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:09 pm

Mezi tím co Kappa držel psa v šachu, tak vy ste zaútočili vodníma technikama. Když se na něj ale rozletěli, tak se pes zarazil, zhluboka se nadechl a z tlamy mu vytryskl bílí plamen, který kompletně vypařil všechny techniky a řítil se rovnou na Kappu. Ten přestal s bičováním a vyslal proti plamenu proud vody. To mu bylo ale houby platný, protože se proud ihned vypařil a Kappa musel před ohněm uskočit do strany a tam se proměnil v louži(meč tam zůstal ležet). Zeď za ním se rozlomila pod náporem bílého plamene.
Jigoku Ryuuken to chvilku rozdejchával a pak po vás začal metat ohnivé koule. Asi pět jich letělo na Sakebiho a pět na Kaeho. Všimli ste si, že jedna "zbloudilá" koule, letí i na kaluž.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08, 2011 6:09 pm

Kae


Rozběhnu se přímo k meči, čímž uhnu koulím. Seberu meč a zkusím ho použít pro kontrolu vody. Ze dvou směrů zkusím vzít dva velké prameny a pořádně čokla osprchovat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 12, 2011 12:34 pm

Sakebi

Narovnám se tak, aby na mě letěla jedna koule a dám katanu před sebe. Au, au au au au au au! Zapřu se nohama tak, aby mě neodhodila a ušklíbl jsem se. Z části bolestí, z části smíchem. Byl jsem připraven na zásah plamenem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 11:12 am

Kaemu se sice povedlo sebrat meč, ale zasáhla ho koule, která letěla na kaluž.
Sakebi dostal taky slušnou pecku od koule, ale ustál to.
Žár koulí byl opravdu ohromný. Koule byli velice rychlé, takže se vás oheň dotkl jen na necelou vteřinu, ale i za tu chvilku ste chytli popáleniny třetího stupně(nervová vlákna jsou zničena, takže bolest ste cítili jen první vteřinu) na dvaceti procentech těla, převážně od pasu nahoru.
Jigoku Ryuuken chvilku nechápavě stál a koukal na vás jak na blázny.
Potom se ale přikrčil k zemi a zhluboka se nadechnul. Pak se ozvalo mohutné vrčení a vás obklopil závan teplého vzduchu, který vyfukoval z plic.
Najednou se jeho oheň divoce roztančil a začal sílit. Vy ste po chvilce začali pociťovat, jak vás opouští chakra.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 6:54 pm

Sakebi

Ty čokle zatracená! Zařval jsem a rozeběhl se k němu. Doběhl jsem přímo před něj a hlava se mi žárem točila. Cítil jsem, jak jsem durch, ale i tak jsem se mu podíval do očí a začal jsem: Genkaku Katon: Zukokku! Genkaku Suiton: Suiryuudan no Jutsu! Genkaku Hyouton: Haryuu Mouko! Genkaku Doton Doryuudan! Genkaku Fuuton: Tatsu No Oshigoto! Gen.... dál už jsem nedořekl, protože jsem viděl, jak se mi klepou ruce a věděl jsem, že jestli nepřestanu, vysaje ze mě s mou pomocí veškerou chakru. Doufal jsem ale, že ho ty iluze přimějí k tomu, aby se stáhl, případně pokoušel bránit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sakebi no Shinkan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Koš-
Přejdi na: