Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 8:16 pm

Kae


Bleskově se otočím ke kaluži a nasaju z ní trochu vody na doléčení. Mezi tím co Sakebi ,,čaruje,, sesbírám veškerou vodu co můžu a naráz jí naleju na čkola. Po mé první technice by jí mělo být víc než dost.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 5:51 pm

Sakebi dokázal udělat jen tři iluze, takhle rychle za sebou a pak se zhroutil. Když si udělal ohnivou iluzi, tak se Jigoku Ryuuken jen zhluboka nadechl. Při vodní iluzi začal chrlit oheň a ještě víc hořet, ale po ledové iluzi zůstal jen tak stát na místě.

Když Kae absorboval vodu z kaluže do sebe, pocítil veliký nárůst životní energie a chakry. Pak se najednou meč ovládal snáz. Tlak vody přimáčkl psa ke stěně. Ten tam byl přimáčklý, začal pomalu pohasínat a nehýbal se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 21, 2011 6:07 pm

Kae


Stoupnu si jednou nohou do kaluže a nasaju co můžu. Pořád držím čokla pod tlakem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 11:20 am

Sakebi

Čekal jsem toho víc... řekl jsem, když mi ubyla chakra neuvěřitelnou rychlostí a já padal k zemi. Nech ho žít! zasýpal jsem ještě ke Kaemu a pak mě pohltila tma.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 12:27 pm

Kae


Jak je libo Sakebi. Trochu polevím s tlakem ale jenom tak, abych čokla nezabil.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 7:38 pm

Jigoku Ryuuken už vypadal spíš jako žhavý kámen, než jako ohnivý pes. Chrčel a krčil se u zdi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 22, 2011 7:46 pm

Kae


Přestanu psa sprchovat a dojdu k němu. Tak co pejsáčku??? Budeš ještě zlobit nebo už budeš hodnej hafík???

Kashike napsal:
Kae


Pořád ještě s mečem v ruce dojdu k Sakebimu a proplesknu ho. Hej chlape, čokla máš zkrocenýho tak vztávej.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 12:37 pm

Sakebi

Dohaj... otevřel jsem oči a v momentě, kdy jsem uslyšel o psovi, jsem hrozně ožil. Prvotní elán zmizel v momentě, kdy jsem se pohnul. Taková bolest! V matných odlescích jsem viděl v Kaově tváři odraz mojí tváře. Koukám, že mi trochu upravil fasádu. Okomentuju to a pak se s námahou zvednu. Takže vraťme se k otázce na začátku: Chce tě naše paní. Přidáš se k nám? chtěl jsem se zazubit, ale obličej mě neuvěřitelně pálil a spolu se smíchem jsem vykašlal trochu krve.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 12:41 pm

Pes už ani nevnímal, natož aby na něco odpověděl. Buďto byl tak poníženej, nebo dobitej.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:01 pm

Sakebi

Správná odpověď. řekl jsem a došel k psovi. Dotkl jsem se ho lístkem ze džbánu a pokusil jsem se ho zapečetit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:26 pm

Do nádoby se začala nejdříve zapečeťovat zbylá psova chakra. Asi po dvou minutách, se pes začal jakoby natahovat a nakonec ho ta nádoba vcucla.
Sakebi padl vysílený na kolena.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:28 pm

Sakebi

Z posledních sil jsem vzal lístek do ruky. Ježiš mně je blbě... zamumlal jsem a díval jsem se na nádobu. Zrak jsem měl rozostřený, ale snažil jsem se trefit se lístkem na nádobu, abych ji zapečetil.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:30 pm

Kae


Hbitě čapnu lístek a přilepím jím ústí nádoby. Tak čokla bychom měli. Pak se podívám na Sakebiho. Poď chlape, jdem domu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:37 pm

Sakebi

Jo, jasný, jdeme. řekl jsem a padl jsem zase do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:42 pm

Zetsu

Vynořil sem se vedle Sakebiho. Pěkně vás zřídil. Každopádně, mise je splněná. Musíte se co nejdřív vrátit do sídla. Ami má další úkoly. Řekla černá polovina.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:44 pm

Sakebi

Pořád jsem ležel ksichtem k zemi ne břiše, když se vynořil Zetsu s tím, že se máme uryhcleně vrátit. Drž hubu, chci spát! zavřeštěl jsem vztekle a ani jsem se nepohnul. Ležel jsem jak prkno na břiše a zíral jsem do podlahy.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 1:48 pm

Zetsu

Moc mluvíš na někoho, kdo je z půlky seškvařenej a nemůže se hejbat. Zavrčel Zetsu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 25, 2011 11:10 pm

Sakebi

Neser... procedil jsem skrz zuby a tajně se modlil, aby mě nedorazil.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 8:03 am

Kae


Tak poď... jdeme. Nebo tě tam mám odnést??? zasměju se.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:21 am

Sakebi

Ježiiiiiš, tady nenechaj člověka ani vyspat! pomyslel jsem si a s námahou jsem se zvedl. Ale už po mně nic nechtějte. a s mrtvolným pohledem jsem prostě vyrazil dopředu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 9:49 am

Zetsu

Tak deme a fofrem. Řekl Zetsu a i když šel pěšky před váma, tak nasadil celkem svižné tempo. (přesun Skrýš)

KONEC MISE!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae   Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sežrat, nebo být sežrán-Sakebi a Kae
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Sakebi no Shinkan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Koš-
Přejdi na: