Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:36 pm

Kantou


Kso použil jsem svoji nejlepší schopnost a nic se ji skoro nestalo.Dávej si bacha nepůsobí na ni taijutsu řeknu
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 2:52 pm

Dívka se začala svíjet bolestí, ale nejdřív ste neslyšeli žádné praskání kostí. Platí na mě taijutsu, ale to by si musel umět dát aspoň pořádnou ránu. Moje tělo je jako ocel, stvrzené tvrdým taijutsu tréningem.
Pak ste uslyšeli první křupnutí, to jí praskla holeň a dívka upadla na zem a svíjela se na zemi. Potom se jí začali na těle otevírat hluboké rány a byli vidět i kosti, ale nezlomené. Dívka se po chvilce přestala hýbat. Pak jí začali napraskávat kosti.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:36 pm

Vůz feudálního pána dorazil zpátky do města a stál na hlavní ulici. Před vámi se tyčil honosný dům, který měl díru ve střeše. Před domem leželo spoustu mrtvých těl.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:38 pm

Tatsujin

Vyskočil jsem na vůz tak, abych neporušil zahrádku, složil jsem pečetě a dal jsem ruku na střechu vozu. Při první intenci hodlám zapečetit vůz.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:43 pm

Ryu

To se mi nelíbí. Říkal jste, že nepřátelé jsou jenom 3 ? To znamená, že to jsou Shinobi třídy S. Nikdo jinej by tohle nedokázal. Fu, zůstaneš tady s Tatsuem. potom se kousnu do prstu a vyvolám fénixe. Kdyby tu šlo do tuhého, okamžitě na mě použiješ obrácené přivolání a přivoláš mě sem jasné ? fénix kývl a vzlétl víš aby nic nepopálil. Já jsem potom přešel ke dveřím do vozu. Nechám tu s vámi svůj tým. A pudu se postarat o to co je vevnitř. Ve vašem zájmu nevylézejte z vozu, ať se bude dít cokoli. řeknu klidně a vydám se do domu skrze nádvoří poseté mrtvolami.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:44 pm

Katnou

Všimnu si nějakého chlápka



Houki podivej se čelenka konohy. řeknu a usměju se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:44 pm

Tatsujin

Kývl jsem na Fua a řekl jsem mu: Mám jen malou bariéru a musím se na ni soustředit- budeš muset odvracet útoky, který půjdou na mě nebo bariéra povolí... Pak jsem se zaměřil na dveře budovy a jako kamenný chrlič jsem bez hnutí vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:47 pm

Ryu prošel nádvořím do domu. Hned u zápraží bylo asi sedm těl, dost posekaných, ale žili. Pak byli schody nahoru. Na levo od schodů(nahoře v 2. patře) otevřené dveře.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:48 pm

Ryu

Tiše se kradu po schodech nahoru, připraven odklánět případný útok. Tiše nakouknu do dveří a opatrně vejdu dovnitř. Předtím samozřejmě zkontroluju, jak jsou na tom posekané stráže.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:50 pm

Kantou



Vezmu tu čelenku konohy a odkopnu ji pryč.




Ach jo tady je nuda měli by jsme vzít Zora rači pryč. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:52 pm

Houki


pěkný.Řekla jsem když ke mě dorazila pandora celá pobitá.Shikei Seppun!Vysála jsem z pandory zbitek její chakry a ona se rozplinula v dýmu.Aspoň že dívku neotrávíš.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:53 pm

Fumetsu

Hai sensei. Zůstanu stát u vozu a Tatsujinovi to taky odkejvu. Příde mi to jako hodně špatnej plán, aby tam šel sám, ale máme svýho mistra poslouchat. Postavim se vedle Tatsujina a sleduju okolí.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:54 pm

Kantou


Neměli by jsme jít?? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 5:58 pm

Ryu vešel do místnosti, kde stála Houki, Kanto na zemi ležela nějaká dívka s roztrhaným masem na těle a s rozdrcenými kostmi a na zemi ležel muž se zelenými vlasy, svírající meč a něco řikal(zoro).

Zoro

Do hajzlu! Posily, rychle vypadněte dementi! Řekl sem naštvaně, to dementi mi vyklouzlo.
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:00 pm

Ryu

Okamžitě přejdu do bojového postavení. Nemají pláště s mraky. Nejsou to Akatsuki. Co jste zač ? Proč jste zaútočily na feudálního pána ? řeknu klidně. Nedávám na sobě znát absolutně nic.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:01 pm

Kantou



Měli by jsme vypadnout kdo je pro? zeptám se a podivám se na toho chlápka
Jak se jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:06 pm

Houki


My jsem přišli zachránit Feudála před Akatsuki.Řekla jsem a chytla zora.Ale moc se nám to nepovedlo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:07 pm

Kantou

Začínám se trochu obávat řeknu
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:09 pm

Ryu

Ale no ták. Stráže feudálního pána nám popsali útočníky. O Akatsuki nepadlo ani slovo. Co se mě týče...nemám žádnej zájem řikat vám svoje jméno. Nic by se tím nezměnilo. řeknu s klidem a prokřupu si prsty. Zaútočily jste na představitele ohnivé země, nenechám vás odejít. dodám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:13 pm

Houki


Mám v úmyslu vzít život někomu jinému.Odejdi.Postavím se na nohy a začnu čerpat zbitky chakry.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:16 pm

Kantou



Ale necháš nás odejít a ber to po dobrym nebo po zlym. řeknu a usměju se
Návrat nahoru Goto down
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:19 pm

Ryu

Bezpředmětné. povzdechnu si a hodím 5 shurikenů směrem mezi Houki a Kantoua. Předpokládám, že uhnou od sebe a já se Shunshinem dostanu za Kantoua a ranou do hlavy se ho pokusím dostat do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:21 pm

Kantou


Když mě chtěl uděřit tak jsem ho kopl a on mohl letěl do stěny.



Ach jo.Mam ho zabít? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:23 pm

Houki

Uskočila jsem shurikenům a sledovala jak kanto padl na zem po ráně zezadu.

Pokud nemáš Sharingan tak si ho neviděl a už vůbec né ve tvim stavu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:25 pm

Kantou



Když mě praštil pouze jsem spadl na zem,ale hned jsem vztal





Ty šmejde! zařval jsem na něj a odskočil jsem od něj pak jsem se rozeběhl proti němu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: