Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 dost již skrývání-akce Shirenu!

Goto down 
+2
Mister_zx
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 7:04 pm

Houki


Otočila jsem se za zorem a on nikde.Vrátila jsem se tedy do místnosti a na zemi byl ležící zoro a vedle něj plyn.Fuuton:Větrná vlna!Nastavila jsem ruku a vlna odfoukla plyn dírou ve stropě kde jsem pustila meteorit.Běžela jsem pro zora a odnesla ho co nejrychleji z místnosti ze zadrženým dechem.Poté jsem ho položila na zem na chodbě a profackovala.Vstávej!Můj hlas zně ze začátku ustaraně ale pak ztvrdnul a byl pevný jako skála.Nesmím bít na ně měká!Znělo by v hlavě přičemž sem dál fackovala zora.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:01 pm

Zoro

Zoro ležel a vypadalo to, jako že nedýchá, ale srdce mu pomalu tlouklo. Začali mu ale černat konečky prstů.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:05 pm

Kanto

Už bych to měl ukončit. řeknu a odskočim.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:10 pm

Houki

Zaco!?Podívám se na zora a dojdu k němu.Shiki Seppun!Políbím ho doufajíc že mu dodám trochu životní energie aby byl v pořádku.Kéž by tu byla Kaname-Chan.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:14 pm

Kanto

Dívka se zahyhňala. Můj parťák právě oddělal vašeho kámoše... Nebo spíš mu zbejvá tak deset minut života. Moje parťačka se zase připravuje oddělat tu slečinku. Vypadá to pro vás špatně. Celkem ste nás podcenili. Feudální pán už je dávno pryč.
Řekla se smíchem a mrkla na tebe. Potom ti šlehla bičem po nohách. (Kanto z předešlých útoků už ví, že šlehnutí bičem nadělá stejnou paseku jako seknutí katanou)

Houki

Zoro nereagoval a když si ho políbila, černota se začala rychle šířit směrem k jeho ústům.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 4:19 pm

Kantou

Kusa! vykřikl jsem a mohl jsem ji ovládat

Mě není lehké dostat a myslíš si,že jsem tak slabej? zeptám se nemohla se ani pohnout
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 5:07 pm

Houki

Rychle sem se odtrhla.Kuchiyose Pandora!Vyvolala jsem padnoru která začala automaticky po pohledu na zora odsávat jed.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 5:52 pm

Kantou

Cítil si ohromný tlak. Očividně se snažila tvoji techniku prolomit a už pomalu začala roztahovat ruce.

Houki

Pandora vysála všechnu černotu ze Zora a pak taky upadla na zem a chvilku tam jen tak ležela. Její jed v těle ale pravděpodobně porazil jed nepřítele a Pandora byla po chvilce v pohodě. Zoro se probral.

Zoro

Probral sem se a zděšeně sem se díval na Houki. Nemůžu se hýbat. Necítím ruce ani nohy. Řekl sem a všimnul sem si, že v ruce křečovitě svírám meč, ale vůbec sem to necítil a s rukou sem nemohl hnout.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 6:08 pm

Kantou

Kso! musim si pospíšit. řeknu pořád jsem držel tu techniku a pomalu ji přitahoval k sobě pak jsem vytáhl kunai a podřízl jsem ji krk
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 7:25 pm

Kantou

Měla velice omezený pohyb a bez potíží si jí přitáhl, ale když se sekl kunaiem, cukla hlavou a kunai chytla mezi zubama, kunai si nemohl vytáhnout, ani s nim nijak hnout, ale ona se taky těžko hýbala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 21, 2011 9:35 pm

Houki


Si dobrej?Zeptám se drze když najednou začne zamrzat chodba.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 6:08 am

Kantou



Fujeeku udělal jsem přičemž jsem ji pustil z techniky oběvila se mi katana v ruce a velikou rychlostí jsem ji probodl to nemohla ani stihnout
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:12 am

Zoro

Jak mam bejt sakra dobrej, když se nemůžu hejbat?! A RADŠI SE KURVA KOUKNI KOLEM!! Řekl sem podrážděně, když sem uviděl led kolem.

Kantou

Tvoje katana se zastavila o její kůži. Usmála se, chytla tě pod krkem a zvedla tě do vzduchu. Začalo se ti stmívat před očima a nemohl ses nadechnout.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:19 am

Kantou



Doprdele!


Sumi! na tý holce na ruku spadnou 2 listy a vybuchne to takže ji vybuchla ruka a mě to odrazilo jen o něco daleko.Pak jsem to udělal ještě jednou a spadlo na ní 10 listů a vybuchlo to takže by mě vybuchnout mělo to účinek jako lepší vybuchující lístek.

Konec! řeknu
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:28 am

Kantou

Z prachu který vytvořili lístky, se na tebe vyřítil bič a šlehnul ti po pravé ruce. Technika týhle úrovně mě nezabije. Řekla dívka a když prach ustoupil, měla jen poškrábanou kůži, sem tam jí tekla odněkud krev, ale jen z povrchových zranění.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:40 am

Kantou

Takže použiju něco co jsem udělal jen jednou. řeknu a ukážu obouma rukama na ní.

Kawimi! Dal jsem do toho míň chakry než vždy a nasměroval to na ní.
Začala celá křupat začali ji křupat kosti a proti tomuhle se prostě nedalo nic udělat začali ji křupat kosti vše ji bolelo a po chvilce ji to začalo zasahovat břicho.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 9:59 am

Kantou

Dívka svraštila obličej do opravdu bolestivého úšklebku. Dupla patou do země a podlaha pod ní se rozdrtila, takže spadla o patro níž a ztratila se ti z dohledu. Její bič zůstal nahoře.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:01 am

Kantou


Ten bič jsem si vzal a dal si ho k sobě běžel jsem hledat ostatní.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:15 am

Kantou

Když si vyšel ze dveří, uviděl si dole u schodů nějakej pohyb a pak se před tebou objevila ta holka a kopla tě pravou nohou do hlavy. Kop tě prohodil zdí za tebou. Ruce jí bezvládně vyseli podél těla, jako by byli z gumy, ale ona se furt usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:20 am

Kantou



Kso to bolelo.


Inabi! mam veliké svaly a praštim do ní což odletěla.
Příště použiju hodně chakry do toho. řeknu a svaly mi zmizí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:39 pm

Houki


Já za to nemůžu.Podívala sem se na něj jak na idiota.Mám zavolat Kaname?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:42 pm

Kantou

Po chvilce jsem začal znovu hledat ty dva.Našel jsem je



Konečně jsem vás našel. řeknu udejchaně
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:19 pm

Kantou

Když si dal té holce pěstí, tak se ani nehla a bolelo to, jako bys normální rukou narazil do stěny. Podceňuješ moje Taijutsu. Řekla dívka a z otočky tě kopla do hlavy.

Zoro

Nebuď blbá, ještě tu je jedna ženská. Najdi Katoua a vypadněte. Feudální pán už určitě stejnak dávno zdrhnul.
Řekl sem jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:21 pm

Kantou


Kso! To je nesmrtelná?Počkat mam nápad. řeknu

Začnu se nahlas smát.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2011 1:34 pm

Houki


Dobře čekam na tebe venku za pět minut.Vyběhnu za smíchem od kanta.Když přiběhnu do místnosti vidím dívku proti kantovi.Rengoku!Okolo dívky se zjeví zlatý kruh a dívce se začnou drtit kosti.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dost již skrývání-akce Shirenu!   dost již skrývání-akce Shirenu! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dost již skrývání-akce Shirenu!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš-
Přejdi na: