Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chrámová skrýš

Goto down 
+2
Phate69
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:48 pm

Sakebi

Když jsme dorazili do jeskyně, museli mě oba podpírat. Před Ami jsme z posledních sil vykouzlil úsměv a se slovy: Byla to hračka... jsem se sesunul k zemi. Vnímal jsem, ale už jsem mi nikam nechtělo. Sedl jsem si tak, abych se opřal o zeď a slyše, co říkají.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 5:47 pm

Kae


Dojdu k Ami a předám jí krabičku s čoklem. Zdravím. Všechno proběhlo úspěšně. Abych to shrnul... já mám novou hračku, ty máš nového mazlíčka a Sakebi má nový facelift. Co víc si může Akatsuki přát???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:32 pm

šla jsem rovnou za Ami připravená na misi a zaneprázdněna svýma myšlenkama
vešla jsem za ní
"Slyšela jsem Ami, že jdeme na misi tak kdy vyrážíme?" zeptala jsem se chladně ovšem se zájmem v hlase
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:52 pm

Ami

Ami seděla v hlavním sále na svém trůnu. Našli moji rádcové, našli? Řeknu s úsměvem, který opadne hned jak uvidím Sakebiho tvář.
Au... S tim něco uděláme...
Potom Kae vyndá krabičku. Kolem krabičky se objeví temnota, která krabičku pohltí a temnota zmizela. Díky kluci. Sem ráda, že tady mám lidi, který nasaděj pro úspěch mise i svoji chloubu... obličej.
Sakebi, ty si musíš odpočinout, co nejvíc! Kae, pro tebe mám další misi. Budeš v týmu s naší novou členkou Ansellou. Vyrážíme do Iwi na podporu Tsuchikagemu, sou tam prej dost velký problémy... Nechám je sem svolat a pak vyrazíme. Je mi líto, na pauzu není čas.


Takže v hlavní síni se nám po chvilce všichni sešli. Ami, Kae+Ansella, Tomomi+Yukio a Chiko+Juro. Taky tam byl Sakebi a Zetsu, ale ty se mise neúčastnili.

Všichni kteří maj jít na misi, za mnou! Zavelela a vyrazila ze sídla, směr Iwagakure no sato.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:55 pm

"To zas bude." dala jsem si lesk na rty a odešla za ní (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:57 pm

Kae


Jo, rád. Minule jsem si moc neužil. Zajdu se jenom trochu zkulturnit a po chvíli už klušu vedle Ami.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 7:09 pm

Sakebi

Hej, Kae! zavolal jsem ho ještě před misí. Když přišel, pošeptal jsem mu: Natrhni jim p*del i za mě. Ale stylově, jasné? pak jsem usnul v sedě.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:16 pm

Přišel jsem za leaderem a říkám mu tak dnes je ten den kdy už mě konečně zařadíš to týmu.a poklekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:30 pm

Tsuyoshi

Ami tu není... Ozval se za Narinuem mrtvolný hlas. Když se otočil, mohl tam uvidět Tsuyoshiho. Co seš zač skrčku? Ještě tě neznám... No, když už se ptám, tak bych se mohl taky sám představit že? Sem Tsuyoshi. Místní likvidátor.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 9:38 pm

Já jsem Narinu.Stoupl jsem si před Toho týpka co na mě mluvil a řekl mu jsi sice větší ale na tom nezáleží
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 11:24 pm

//Prosím, když tvoje postava něco říká, tak to zvýrazni tučně (to béčko v bílém čtverci a nebo BB-cod [b*]text[/*b] bez hvězdičky), když si bude tvoje postava něco myslet, zvýrazni to kurzívou (íčko v bílém čtverci, nebo BB-cod [i*]text[/*i])

Tsuyoshi

Na čem nezáleží? Měl by ses naučit vážit slova, když si tu novej. Řekl sem a rukou sem ho odtlačil dál od sebe. Seš moc blízko kámo...
No, abych přešel rovnou k věci. Každej ti tady řekne, že nejsem moc příjemnej člověk, ale když budeš chtít pomoct třeba s tréningem, dycky ti rád nakopu zadek. Pro tréning si ale radši vyber nějaký milejší lidi tady z organizace, který tě nebudou chtít zabít.
Řekl sem a zákeřně se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 8:27 am

Radši jsem poodstoupil od něj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 12:31 pm

Tsuyoshi

Vidim že nejseš hloupej, to se mi líbí. Znám spoustu magorů, co by se na mě hned vrhla, kdyby sem do nich strčil, ale ty si to neudělal, přesně takový lidi tady potřebujem.
Řekl sem uznale.
Chvilku tady vydrž, někoho ti pošlu... Řekl sem a zmizel.

Po chvilce Narinu uslyšel kroky a celkem úspěšně mohl odhadnout, že se jedná o nějakou dvojici lidí. Po chvilce z uličky vylezla středně vysoká dívka(Katana, podívej se do Info. o Akatsuki, jak vypadá), s dlouhými, tmavě hnědými vlnitými vlasy, která měla dva meče a středně vysoký muž(Kenji, obrázek najdeš také v Info. o Akatsuki) s delšími světle hnědými vlasy.

Katana

Ahoj. Mávla na tebe když tě uviděli a namířili si to rovnou k tobě. Já sem Katana. Tebe sem tu ještě neměla možnost potkat, seš tady novej? Řekla s úsměvem.

Kenji

Čau, já sem Kenji. Řekl, když kráčel vedle Katany a taky ti mávl na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 12:41 pm

Ahoj Oba ano jsem tu novej.a jak se máte?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 12:47 pm

// Prosím, zvýrazňuj ten text, když tvoje postava mluví!!!

Katana a Kenji

Ale jo, ujde to. Sice nás nevzali na misi, ale aspoň máme trochu času na tréning. Řekla takovým neutrálním tónem Katana.
Mě ani zas tak moc nevadí, že sem nešel. Nemám tyhle velký akce rád... Nechceš si s náma zatrénovat? Dodal Kenji.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 12:49 pm

Beru!
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:10 pm

Katana

Tak si vyber jednoho z nás, s kým budeš trénovat jako první a vyber si způsob tréningu.. může to bejt klidně i boj, jestli si troufáš.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:32 pm

[b]no asi spíš tebe a Jestly Dovolíš Uvolnění Mé Techniky.Při mém KG Začnu z Tělaq vystřelovat Výboje. Kdyby něco tak mě vyléčíš ok?[b]
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:37 pm

Katana

Trochu mě překvapilo, že si vybral mě, ale neměla sem s tim problém. Nevyléčim tě, protože to neumim. Je to tvůj boj. Mrkla sem na něj a vytáhla sem jeden meč. Kenji mezitím odskočil stranou. Začni.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 1:41 pm

Začli ze mě Vylétávat tisíce Výbojů.ÁÁÁÁÁÁKdyž už jsem by s Chakrou téměř na nule(10min)To stačí mám noví rekord 5236 Výbojů.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 2:23 pm

Katana

Nechci být drzá, ale k čemu todle bylo dobré?
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 2:28 pm

Znám svá Maxima a také tajemství našeho klanu když vypotřebuješ chakru téměř na nulu tak se ti jí doplní více než jsi jí kdy měl takto mám stále víc a víc chakry.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 2:59 pm

Sakebi

Spal jsem v sedě, když se mi zježily vlasy na zátylku. Co? Kde? Jak! Aaaaaa! Dohajzlu, Katano! Co to tady? Kde to sem? koukal jsem se zmateně a úplně duchem nepřítomně. Po chvíli jsem se rozkoukal a uviděl nějakého dalšího adepta. Otřel jsem si zaschlou krev z krku a brady a řekl. Jo ták. Vy bojujete, tak pozor, ať mě netrefíte... řeknu a zase mi poklesne hlava.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 4:54 pm

Katana

Zasmála sem se. Tak to je pěkný nesmysl. (jelikož nic takového v charu nemáš, tak to nemáš povolené a nic takového tvoje postava neumí)
Potom se ozval Sakebi. Ty seš tu taky? Promiň, nevšimla sem si tě. Neboj, nebojujeme, ale dáme na tebe bacha.
Návrat nahoru Goto down
Narinu

Narinu


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 04. 11. 11

Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 4:56 pm

Tak jen Zkouším čeho jsem schopný.Abych na to byl v Boji připraven.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámová skrýš - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámová skrýš
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Sídlo-
Přejdi na: