Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Chrámová skrýš

Goto down 
+2
Phate69
SteamTiger
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 11:30 pm

Tomomi a Yukio

Musíš dobře zvládat podstatu útoku, kterej používáš. Třeba oheň. Řekl Yukio, složil pečetě a chodbou poslal ohnivou kouli. Potom luskl prstama a na prstu se mu udělal plamínek, kterej se pak zvětšil a vytvaroval do Sakebiho šíleného obličeje při smíchu.
Nebo vítr. Řekla Tomomi, složila pečetě, namířila dlaň do chodby a chodbou se prohnal prudkej vítr. Potom luskla prsty a vítr jí začal jen tak upravovat účes.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 11:47 pm

Sakebi

Wow, takovej fešák, kdo to...aha řekl jsem s úšklebkem a pak jsem navrhl: A teď si to vyměňte. Tobě, Tomomi, ať plamen zčechrá vlasy... zazubil jsem se. Hned jsem ale zvážněl: No dobře, konec srandy. Jde se trénovat. Takže, ehm... zkusil jsem vyvolat trochu ledu na ruce, ale dopadlo to jen tak, že mě zábly prsty. Nevadí, jinej... Zavřel jsem dlaň a po otevření jsem tam měl malou kuličku, ze které chvilku co chvilku vyprskly jiskry. To nebude ono...Ah, AAAAAAAAAAAAH! Odskočil jsem a začal klepat rukou, protože mi hořel rukáv. To dva se určitě mohli potrhat smíchy. Moooc vtipný... řekl jsem uraženě a zkusil jsem znovu kuličku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 11:59 pm

Yukio

Tvoje podstata je oheň? Jestli jo, tak se ji nejlíp naučíš ovládat, když normálně zapálíš oheň a pak se budeš pokusit ovládat plameny v něm. Musíš do ohně přidat trochu, ale vážně jen trochu svojí chakry a začneš kontrolovat, jak ten plamen bube plápolat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 12:00 am

Sakebi

Super...díky...hmm, co je v týhle jeskyni zápalnýho... s těmito slovy odejdu hledat klacky na oheň.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 5:42 pm

Sakebi

V jedný místnosti si našel krb s hořícím ohněm, nikdo v ní nebyl. Přistoupil si ke krbu a začal trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:12 pm

Kae


Jen tak jsem bezcílně bloumal po sídle a přemýšlel jsem co bych spáchal, když jsem si všiml Sakebiho jak vlezl do jedné z místností. Příjdu ke dveřím a slušně zaklepám.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:20 pm

Sakebi

Dále... řekl jsem slušně a pak jsem si všimnul toho...no...jak on se...sakra...Kae! Nazdároš. Copak? Bezcílné bloumání opět nepřineslo žádné ovoce? Zazubil jsem se a oheň vyprskl pod nátlakem chakry. Dopi...ksly s rozinkama! naježil jsem se a udusával podlahu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:22 pm

Kae


Vejdu dovnitř a rozhlédnu se po místnosti. Bezcílný bloumání je k ničemu... tys aspoň vytáhnul paty ale já tady dřepim. Jen tady sedíme, řitě si chladíme a kde nic tu nic. Úplně mám pocit že snad bouchnu. Na slovo bouchnu se můj obrys trochu nafoukne a vrátí zpátky do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:26 pm

Sakebi

Roztomilé, tak se pak nezapomeň spláchnout do záchoda... odvětil jsem a pak jsem rychle dodal: Na příští misi si tě vezmu ssebou...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:30 pm

Kae


Hele, o záchodě mi ani nemluv. No schválně... koho myslíš že vždycky pošlou aby projel trubky??? No??? No mě samozřejmě. Pak se na chvíli zarazím a nakonec přikývnu... jo, příště jdu s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:32 pm

Sakebi

Můžeš aspoň ve volných chvílích sledovat ženský...ve sprše například. řeknu a s úsměvem zkusím přenést část plamene z jedné strany místnosti na druhý.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:33 pm

Kae


Při té představě se mírně usměju, což u mě neni tak časté. Jo, to by asi šlo. Jen bych riskoval, že si spletu trubku a náhodou se mnou ta dáma osprchuje. Ale rozhodně mám nejlepší krytí v lázních.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 9:38 pm

Sakebi

No... nějak jsem nevěděl, co na to říct. Tvoje problémy bych chtěl mít... Pak jsem zavřeštěl: Heiss, pálí, pálí!!!! klepal jsem rukama, ale tím jsem ještě víc rozdmýchával oheň. Pak jsem "zhasl" a zkusil to znovu. Ještě, že mám tolik chakry. Pak jsem se opět věnoval Kaemu. Hele, a čeho ty chceš jako dosáhnout? Bejt největší chovnej rybník?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 8:18 am

Kae


Řekněme že mám takový ušlechtilý cíl nabrat dost síly aby mě nikdo nemohl ohrozit. Pak si budu jen věčně užívat života. Ale chovnej rybník zní taky fajn.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 9:24 am

Sakebi

Chtělo by to ale odstranit ty, co nám v tom brání...třeba taková Konoha je jich plná.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 9:40 am

Kae


Polekaně se na sebe podívám, jestli moje forma drží tak jak má a pak se zase zaměřím na Sakebiho. Promiň, měl jsem pocit že do mě doslova vidíš, protože jsi přesně vystihl můj názor. Ale i ostatní vesnice jsou na seznamu. Třeba taková Suna... celá suchá... no prostě hrůza.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:06 pm

Sakebi

No jo, lepší by byl vlhká Suna...jo aha, ty mluvíš o vesnici, já myslel, žes taky byl v tom bordelu tady na jižní cestě... zasekl jsem se a kulička z ohně už začínala nabírat tvar.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:08 pm

Kae


Jo, tam jsem byl, ale nenašel jsem tam to co jsem hledal. Já prostě nejsem člověk pro vztahy na jednu noc. Co ty?? Už jsi někdy měl něco vážnějšího.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:13 pm

Sakebi

No jasně, vztah na jednu noc a dopoledne. Jsem si připlatil... řekl jsem velmi chladně a přenesl jsem kuličku do půli místnosti, než zmizela. Začal jsem znovu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:16 pm

Kae


No, to neni o moc lepší. Dojdu ke zdi a jen tak se tam opřu a pozoruju jeho počínání s koulema. Zkoušíš ovládání ohně jo??? Koukám že jsi talent.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:24 pm

Sakebi

Abych tě nevodpařil... zatlemil jsem se jako hyena.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:26 pm

Kae


Nevim chlapče, na to jsem asi moc slizkej... řeknu s pobaveným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:34 pm

Sakebi

No, potřeboval bych se umejt... Podíval jsem se na něj lačným pohledem... Tak dělej, pomoz mi! zakřičel jsem a ohnul se tak, abych na něj mířil temenem hlavy. Ošplíchni mě trochu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:37 pm

Kae


Jak je libo. Složím pečetě, nadechnu se a.... Suiton: Bakusui Shouha. Z úst mi vytryskne voda pod slušným tlakem a po chvilce je v místnosti po kotníky vody.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 7:40 pm

Sakebi

Celým jeskynním komplexem se ozve hlasité pištivé: WEEEEEEEEEEEEEE!!!! a já vyletím ze dveří. Tam se rozrazím o stěnu. Ty hajzle! Tys mi zhasnul trénink! Za ot zhyneš! zakřičel jsem, vyhrnul si rukávy a vpadl do místnosti. Zapal to, dělej! začal jsem mu dávat políčky a ukazoval jsem na krb.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámová skrýš - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámová skrýš   Chrámová skrýš - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámová skrýš
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Sídlo-
Přejdi na: