Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Araki a Sachiko směr Suna

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 2:45 pm

Uzumaki Araki

Vzhledem k tomu, že nemůžu plně bojovat, tak nejspíš jo. Řeknu s klidem a rozhlídnu se.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 2:57 pm

Sachiko

Vypadni odsud co nejrychleji můžeš.Zaječela jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 2:59 pm

Uzumaki Araki

Ok. ... Dám se na rychlý útěk.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 3:05 pm

Sachiko

Až bude dostatečně vzdálen stoupnu si do středu vesnice.Zrovna v tu chvíli an mě běží Jiraya v Sennin s Chou Oodama Rasenganem.
Složím hromadu pečetí ve velmi rychlém tempu.Ukážu ti bod totální nuly!I Araki cítil chlad a to jsem ještě nezačala.Hyoton:Aurora!Za mikro secundu se celá vesnice proměnila na nic. Technika měla teplotu 0° v Rankinově stupnici což je v Celsius -273,15°.Bod kdy jse zastaví život.Jen já jsem zde stála nedotknutá pouze bez chakry.Araki!Už můžeš!Zavolala jsem a padla na hubu.Aurořin Led co.Řekla jsem si spíš pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 3:15 pm

Uzumaki Araki

Byl jsem docela daleko, najednou jsem ucítil chlad. Jáké to mám já štěstí, že nestojím na opačné straně. Potom jsem uslyšel Sachiko. Vracel jsem se zpátky, eště tu byla fest zima. Doběhl jsem až k Sachiko. V pohodě? Zeptám se...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 3:21 pm

Sachiko

Budeš mě muset odnést.Zaskuhrala jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 3:26 pm

Uzumaki Araki

S tou rukou to bude trochu problém, ale co nadělám. Pomyslel jsem si a hodil jsem si opatrně Sachiko na záda. Kam to bude? Zeptám se a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 5:37 pm

Sachiko

Konoha nebo Shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 5:39 pm

Uzumaki Araki

Vezmu tě do Konohy, tam znám alespoň cestu. Řeknu s úsměvem a zamířím směr Konoha.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 7:23 pm

piš do konohy
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki a Sachiko směr Suna   Araki a Sachiko směr Suna - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Araki a Sachiko směr Suna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Uzumaki Araki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Mise-
Přejdi na: