Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Výzva-Souboj o titul nejlepšího!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 3:56 pm

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:05 pm

Goemon Karitori

Celej natěšenej procházim lesem a pořád si v hlavě přehrávám obrázky sedmi legendárních mečů. Konečně nějaká pořádná stopa. Už brzo budou meče u právoplatnýho majitele.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:11 pm

Zoro

Objevil sem se na mýtině, vítr kolem mě divoce vál a ohýbal trávu. V dálce sem uviděl přicházet nějakou siluetu. Bez jediného hnutí jsem tam stál a čekal, až přijde blíž. Byl ještě dost daleko, nerozeznal sem ani jeho tvář, ale už sem začal svým hlasitým hlasem hovořit.
Seš Goemon Karitori, uživatel Bouřkového elementu a jeden z posledních legendárních šermířů nové generace?
Zaznělo po mýtině do všech stran.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:17 pm

Goemon Karitori

Už když sem viděl siluetu, tak sem se začal usmívat a když začal hulákat, tak se mi na tváři vykouzlil ještě větší úsměv. Počkal sem, než sem došel blíž, abych si ho moh pořádně prohlídnout a teprve potom sem začal mluvit. A ty pro mě máš informace o legendárních mečích šermířů z mlžné?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:36 pm

Zoro

Informace? Né tak docela. Řekl sem, pomalu sem položil na zem svitek, složil sem pomalu pečetě a přiložil sem ruku na svitek. Na zemi se objevil podstavec. V podstavci byl zasažen Kubikiribōchō(Zabuzův meč), Nuibari, Kabutowari, Shibuki a Kiba(Raigovi meče).
Jeden z nich ti dám, když mě porazíš, když mě zabiješ, můžeš si je vzít všechny... Samehadu má Osmiocasý Jinchuuriki, Killer Bee. Chujuro má Hiramekarei.
Řekl sem, pak sem luskl prsty a meče zmizeli. Kousl sem se do prstu a krev sem si otřel o hruď, ne který se objevila pečeť. Tak co?
Řekl sem a úsměvem a čekal sem na útok.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:40 pm

Goemon

Když se tam všechny ty meče objevily, tak mi přímo spadla čelist. Nevěřícně sem koukal na meče a pak na Zora. O Samehadě a Hiramekarei vim, ale tohle sem nečekal. Co si zač? Sběratel?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:51 pm

Zoro

Já? Ne, to nejsou moje meče. Patří organizaci Shiren a já sem zástupce velitelky Houki. Zoro Buredo...
Nedalo nijak velkou práci to smetí najít, jen stačilo vědět, kde hledat.

Řekl sem a pomalu sem tasil Kyushu Suru. Na první pohled úplně obyčejnou katanu.
Říkám o sobě, že sem nejlepší, ale abych tomu sám věřil, musim se čas od času přesvědčit, že to pořád platí a vyzvu nadějného šermíře, který má šanci mě zabít. Narazil sem na tebe, buďto máš kurevský štěstí a ty meče ti pomůžou na vrchol, nebo máš smůlu a dneska tady chcípneš.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:57 pm

Goemon

Zoro Buredo...Zoro Buredo...to jméno sem už určitě někde slyšel. Přemejšlel sem zatímco mluvil. Tak tohle je tvoje poslední výzva. Ale ber to jako čest, zemřeš rukou největšího šermíře všech dob. Zatímco mluvil, tak taky tasim meč a čekám, co udělá.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 5:12 pm

Zoro

Nehodlám si podříznout krk. Řekl sem a svým klasickým bojovým tempem(dlouhé rychlé kroky) sem se vydal proti Goemonvoi. Zahájil sem šikmým sekem zespoda.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 5:33 pm

Goemon

Musim to co nejdřív skončit. Čekal sem na něj a jeho sek sem vykryl v klidu mečem. Hned na to sem uskočil o pár metrů dozadu a do meče pustil bleskovou podstatu a udělal Raitongatanu. A hned na to sem vyrazil proti Zorovi sekem zeshora na pravý rameno. Díky raitonu by měl můj meč projít tim jeho, když by se bránil a já bych uspěšně zasáhnul a pěkně ho rozříznul.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 5:43 pm

Zoro

Rychle sem mu seknul do meče, abych mu vyblokoval sek(můj meč zůstal celej) a kopnul sem ho chodidlem do hrudi. Potom sem k němu přiskočil a ze skoku mu na hruď bodnul.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:02 pm

Goemon

Když můj meč neprošel skrz, tak mě to dost překvapilo a Zoro mě odkopl. Naštěstí sem se rychle vzpamatoval a ještě za letu sem jednou rukou udělal pečeť a z úst vystřeli kouli vody (Kaidouhan). Pokud by to vybránil, tak by ho to aspoň na chvilku zdrželo a já bych mě čas se zvednout ze země. Hned na to uskočim dál a udělám Sution: Mizurappa a pošlu na něj vlnu vody, ale hlavní účel je vytvořit dostatečný množství vody.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:53 pm

Zoro

Koule vody se vstřebala do meče a já sem normálně pokračoval v bodu. Když se vyhnul a poslal na mě vodní vlnu, tak sem jí taktéž vstřebal.
Už mě to unavuje... Očekával sem trochu víc šermířského umu, zatím tady jen pobíháš...
Najednou sem zmizel a tak pátnáct sekund nebylo nikde nic vidět, ani slyšet. Potom sem se objevil znovu před ním.
Normálně bych se už s mečem neobtěžoval, ale to bych urazil tvoji čest šermíře. Poďme to skončit.
Řekl sem a rozeběhl sem se na něj. Klasicky sem se napřáhl mečem a seknul sem. Proti Goemonovi se vyřítila z meče modrá vlna.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:05 pm

Goemon

Když pohlti první techniku, tak sem si vzpomněl, kde sem to jméno slyšel. Rychle sem odskákal dál a připravil se. Jakmilese objevil a rozeběhl se, tak sem udělal to samý. Mikazuki no Mai! Když seknul mečem a vyslal vlnu, tak už sem na něj letěl sekem zeshora.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:15 pm

Zoro

Najednou sem ho viděl víckrát. S klidem sem stál a drobně sem hýbal mečem. Ittoryuu: Buredo no su sen.
V tom momentu co sem to dořekl, se kolem mě objevilo tisíce čepelí a Genmon do nich přímo nalítl.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:28 pm

Goemon

Už sem myslel, že zasáhnu, ale najednou se tam objevily čepela a já rychle udělal pečetě na Kawarimi. Stih sem to jentak tak, ale stih. Místo těla se objevil špalek a já se objevil o kus dál. Zoro Buredo z klanu Buredo z písečný. V mlžný o tobě máme záznamy i o tom meči. Rád si ho vemu taky.
Ranton: Reizā Sākasu dodělám pečetě a od ruky vyletí v kruhu 6 paprsků, který se spojej. Letí to přímočaře, ale na poslední chvíli, než to vcucne do meče, se paprsky zase rozdělí, vyhnou se meči a namířej si to přímo do něj.


Naposledy upravil Tokugawa dne Tue Nov 08, 2011 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:02 pm

Zoro

Usmál sem se. Ninjutsu? Složil sem pečetě. Fuuton: Kaze no nami!
Vyslal sem proti paprskům větrnou vlnu, potom sem začal soustředit chakru do nohou a objevil sem se vedle Geomona a zahájil sem sérii seků na krk, na stehna, na paže, na ramena, na trup.
Pokud je to tak, měli by ste si upravit záznamy.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:23 pm

Goemon

Byl rychlej, hodně rychlej, ale stih sem se bránit. Původně sem měl v plánu jeho údery vykrývat jednou rukou a druhou dělat pečetě, ale byl silnější, takže sem používal obě ruce. Výkrejval sem údery a pomalu ustupoval, až mi to nedalo a uskočil sem dozadu a jednou rukou sem udělal pečeť a kolem se udělal hustá mlha. Beztišně sem šel kus do prava a pak sem začal tvořit pečetě. Suiton: Suishouha. Z úst mi začala proudit obrovská masa vody, která smetla všechno co jí stálo v cestě a zaplavila celou mýtinu a odtáhla mlhu dál. Suiton: Goshokuzame položim ruku na vodu a z prstů se mi vynoří 5 žraloků, který vyrazej na Zora. Suiton: Suiton no Jutsu dodělám pečetě a zmizim ve vodě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:52 pm

Zoro

Stál sem na zemi a kolem mě divoce vál vítr ve sloupci, takže sem stál na souši a všude kolem mě byla voda. Když ze vody vyletěj žraloci, několika krátkými seky je přetnu na půlku a při seku značnou část z nich vstřebám.
Zajímá mě, co uděláš teď.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:08 pm

Goemon

Žraloků se zbavil, ale to sem čekal. Zatim co se se staral o ně, sem se skrytej vo vodě přesunul za něj a ze země z vody sem bodnul na jeho záda. Byl sem dost blízko, takže sem u vody vysunul jen meč a po bodu ho zase rychle schoval zpátky a o kus sem se přesunul.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:41 pm

Zoro

Goemon ucítil, jak jeho meč zasáhl, ale nemohl ho stáhnout zpátky a kuli vířící vodě pořádně neviděl, co se stalo.
Jizva na zádech, je ostudou pro šermíře.
Potom se voda kolem doslova rozprskla do všech stran pod nátlakem větru a když byla voda pryč, Goemon mohl vidět Zorova neporušená záda a v ruce svíral čepel jeho meče.
Zatim nejsi na úrovni jako já a proto bych z tvojí smrti nic neměl. Ty meče ti schovám a až budeš pořádně připravenej, tak přiď a poraž mě.
Potom pustil tvůj meč a v jednom okamžiku se k tobě obrátil čelem.
Aby si viděl, čemu se budeš muset postavit, přijď až dokážeš tohle... Řekl sem a bleskurychle sem seknul mečem. Goemonův meč se přesně v ose rozdělil vedví a Goemon cítil, jak mu čepel sjela od prstů až k rameni, ale na ruce neměl ani škrábanec, ale látku neměl rozseklou.
Učili mě největší šermíři na světě a todle je jejich učení.
Hned na to sem zatasil a prstem sem uvolnil pečeť na mojí hrudi, takže zbraně už se po mojí smrti neobjevěj. Udělal sem pár ručních pečetí a nademnou se objevil jestřáb.
Sorry kámo, nemám vycházky a panička bude pěkně zuřit, takže musim zpátky. Měj se.
Řekl sem, naskočil a uletěl. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:06 pm

Goemon

Udiveně sem ho sledoval a nechápal sem, jak to dokázal. Vzpomatoval sem se, až když letěl pryč. O takovýmhle umění mi vyprávěl děda. První generace legendárních šermířů byla tak dobrá, že jejich meče nešly ani vidět a zasáhy byly přesný na milimetry. Vstanu a kouknu na zničenej meč na zemi. Nemůžu dopustit, aby byl nejlepší šermíř z písečný. To by byl výsměch mým předkům. Naposledy se podívám na meč a pak vyrazim do sídla Akatsuki. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva-Souboj o titul nejlepšího!   Výzva-Souboj o titul nejlepšího! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva-Souboj o titul nejlepšího!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: