Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Goemon Karitori

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Goemon Karitori Empty
PříspěvekPředmět: Goemon Karitori   Goemon Karitori Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 10:51 am

Životopis

Jméno a Příjmení : Goemon Karitori

Věk: 19

Země/Vesnice: Země vody: Kirigakure no Sato

Strach: Že umře dřív, než získá 7 mečů

Hodnost: Nukenin, Legendární šermíř z mlžné poslední generace

Pohlaví: muž

Cíl: Získat ukradené meče legendárních šermířů a když se poštěstí, tak nějaký to doujutsu.

Klan/Rodina: Karitori

Kekkei Genkai: Ranton

Popis Kekkei Genkai : Ranton (Bouře, neboli Bouřkový element), probíhá ve formě bleskových útoků, které jsou tvarované za pomoci vody. Ranton je tvořen používáním Bleskového elementu a Vodního elementu.

Styl boje/Specializace: Jak napovídá můj titul, tak mojí největší předností je Kenjutsu, ale ani ninjutsu mi neni cizí, ale genjutsu využívám jen při pár kenjutsu útocích a jinak ho umim akorát zrušit.

- Zbraň, vybavení: Rád chodím nalehko, takže mám většinu vybavení, jako kunaie, výbušné lístky, atd. na svitku. U sebe mám jen meč.

Schopnosti: Pohybuju se velice rychle a tiše, proto sem se taky stal velitelem oininské jednotky. Rychlost tasení zbraně a zacházení s ní je na výborné úrovni.

Podstata: Ranton, Raiton, Suiton

Popis Vzhledu a oblečení: Jako na obrázku.

Povaha : Trochu arogantní, bezohledný, chladný. Né zrovna moc společenský typ.

Příběh:
Narodil jsem se do klanu Karitori, který je znám svými šermířskými schopnostmi (několik předků bylo mezi legendárními šermíři) a Rantonem, který je vzácný i v klanu. Jelikož sem byl jedinej z mojí generace, kdo ovládal Ranton, tak do mě klan vkládal velké naděje a už od mala mě trénovali v Kenjutsu a Jutsu.
Už jako chlapec sem obdivoval legendární šermíře a chtěl se k nim přidat. A taky sem se snažil trénovat jako oni. Často jsem si zavazoval oči a trénoval poslepu, aby se mi zlepšily ostatní smysly, kvůli boji v Kirigakure no Jutsu a taky sem se učil pohybovat v naprosté tichosti, protože sem obdivoval Zabuzu.
Jako chunin v 13 letech sem se stal členem Oininů, rok na to kapitánem oininské jednotky v 16 joninem a následně legendárním šermířem. Ale čím dál tim víc, mě začínalo užírat, že nemám žádnej z legendárních mečů, až sem se rozhodl opustit vesnici a získat meče. A napadlo mě, že bych moh využít Akatsuki, tak sem je začal hledat, abych se k nim přidal.

Obrázek Postavy:
Spoiler:
Spoiler:

Hláška:“ Tohle je pro tebe čest, zemřeš rukou největšího šermíře všech dob.“

Techniky :
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Goemon Karitori Empty
PříspěvekPředmět: Re: Goemon Karitori   Goemon Karitori Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 1:09 pm

Tak já s tím nemám problém PŘIJATO
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
 
Goemon Karitori
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Akatsuki :: Charaktery-
Přejdi na: