Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Ryu - Geraltwolf

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Ryu - Geraltwolf   Ryu - Geraltwolf Icon_minitimeSat Aug 06, 2011 12:45 pm



Životopis

Jméno: Ryu

Příjmení:"Uchiha"

Pohlaví: Muž

Element: Katon, Fuuton

Věk: 22

Národ: Země ohně

Hodnost: Jounin - S

Vesnice: Konoha

Povaha: Kliďas, rád dělá průsery. Hodně kamarádskej a ochranářskej. Ve většině případů milej ale dokáže se i naštvat.

Zbraně: ZVN, Katana ze speciálního kovu vedoucí vítr.

Techniky:
Katon: Goukakyu no Jutsu: Základní ohnivá technika. Síla se pohybuje podle dodané chakry.
Katon: Gouryuka no Jutsu: Z ohně se zformuje dračí hlava která poté vyletí na soupeře. A - S
Katon: Hibashiri: Toto jutsu vytvoří okolo nepřítele oheň. Používá se v kombinaci s větrným jutsu. B
Katon: Karyuu-Endan: Tato technika vydechuje dlouhý proud neuvěřitelně horkého ohně z uživatelových úst. B
Katon: Housenka no Jutsu: Z úst vyletuje velký počet malých ohnivých koulí. C.
Fuuton: Kaze no Yaiba: Větrná verze chidori. A
Fuuton: Kazekiri: Větrná vlna zraňující na dálku. A.
Fuuton: Kamikaze: Několik větrných vln, letících na soupeře po sobě.
Fuuton: Renkuudan: A - Střela stlačeného vzduchu.
Kuchiose no Jutsu - Vyvolávám velkého ohnivého fénixe. Dokáže využívat Katon techniky.
Amaterasu, Susanoo + ??? (Třetí techniku MS zatím neovládá, sám neví co to bude.)
Rasengan - A
Fuuton: Ni Rasengan: O dost slabší verze Rasen Shurikenu, mohu jí však používat bez obav, že zničí mou ruku. Jsou to vlastně dva Rasengany obohacené o něco málo větrné chakry. S
Shunshin no Jutsu
Shishi Rendan, Kage Buyou, Omote Renge. (Taijutsu Techniky)
+ základní ninja techniky. Henge, Kage Bunshin, Kawarimi.


Kekei Genkai: Sharingan - Plně vytrénovaný. Mangekyo Sharingan (vypadá stejně jako ten Itachiho.)

Popis Kekei Genkai:Umožňuje mi vidět tok protivníkovi chakry a předvídat jeho pohyby. Hypnotizovat soupeře a kopírovat jeho pohyby. Dokáže okopírovat jakoukoli techniku vyjma jiných Kekkei Genkai.

Oblečení: Jako na obrázku.

Váha: 78

Výška: 183

Zaměření: Nin 60% Tai 30% Gen 10%

Schopnosti: Má hodně dobrý Shunshin a velkou zásobu Chakry. Umí jí skvěle ovládat a chození po vodě mu nedělá žádný problém. V Taijutsu je hodně dobrý, zato Genjutsu se mu moc nelíbí. Skoro ho nepoužívá. A když tak pouze oční techniky. V Ninjutsu je to opravdu zabiják. Rád se učí nové techniky pomocí Sharinganu. Má velkou fyzickou sílu a je poměrně dobrý v šermu. Fyzicky je na tom skvěle.

Cíl: Zjistit odkud pochází.

Strach: Ze ztráty síly.

Vztahy: O své pravé rodině neví. Adoptivní člen, Uchiha clanu.

Příběh: Narodil sem se...Heh...narodil jsem se. Nevím kde, nevím jak, nevím komu. Po jedné větší bitvě mě údajně našla hlava někdejšího Uchiha klanu. Prý ze mě cítil mocnou chakru a tak mě přijal za vlastního. Roky ubíhali a já si začal pamatovat, co vlastně dělám. 4 rok mého života. "Otec" mě začal učit základní ohnivé techniky. A ejhle, zjistilo se, že opravdu ovládám ohnivý element. Techniku ohnivé koule, jsem zvládl ve svém čtvrtém roce. Stále jsem trénoval s otcem. Jednoho dne se však můj osud měl změnit. Na sídlo Uchiha klanu, zaútočil zvláštní Shinobi, otec se mě snažil chránit ale protivník byl příliš mocný. Naštěstí doběhl zbytek klanu a zastavil ho. Otec, těsně před smrtí použil zvláštní Jutsu. Dodnes nevím, jaké to bylo. Podle starších klanu Technika splynutí. Jeho duch, se přenesl do mě. A jeho Kekkei Genkai s ním. Včetně jeho výdrže. Od té doby jsem se techniky učil rychleji než kdy dřív. V 10ti jsem ovládl Sharingan a v 11ti jsem se stal Chuninem. Plnil jsem hodně misí. Dělal hodně průserů, ale tak mi to vyhovovalo. 15tý rok mého života. Zavolali si mě starší Uchiha clanu. Řekli mi: Že ve skutečnosti mě nalezli ne na bojišti. Ale ve zničeném chrámu na okraji Země ohně. Od té doby jsem začal hledat svou rodinu. V 16ti jsem složil Jouninské zkoušky. A začal pořádně pátrat. Bohužel, nezjistil jsem nic. Moje cesty dál pokračovali, plnil jsem mise. Učil se stále nové a nové věci. Až jsem se stal po Konoze docela známým. Když Pain zaútočil na Konohu, byl jsem zrovna u toho. Můj nejlepší přítel byl smrtelně raněn, prosil mě, ať ukončím jeho trápení a porazím Paina... zabil jsem ho jeho vlastní katanou. V té době už moje oči měli obrovskou sílu. Párkrát jsem se přípletl k nějakému Narutovi boji a okopíroval pár technik.
Obrázek:
Spoiler:


Naposledy upravil Geraltwolf dne Mon Aug 08, 2011 5:07 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Ryu - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu - Geraltwolf   Ryu - Geraltwolf Icon_minitimeSat Aug 06, 2011 1:38 pm

Takže kromě Tsukuyomi POVOLENO.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu - Geraltwolf   Ryu - Geraltwolf Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 12:19 am

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Ryu - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu - Geraltwolf   Ryu - Geraltwolf Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ryu - Geraltwolf
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Charaktery-
Přejdi na: