Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Armin vs ZX

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:17 pm

Jomei Maeko

Stačlo jednou švihnout s lanem a kunai se odrazil a zabodl se na pravo ode mě, dost daleko na to, aby se Minato nemohl přiblížit moc blízko.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:29 pm

Minato

Když odrazila Kunai tak se roztříštil na padesát jiných. Obklopil místo okolo ní.Oběvil jsem se u jejího levého boku a chtěl jsem jí kunaiem říznout.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:34 pm

Jomei Maeko

Levou rukou jsem mu zamířila na obličej. Tohle by ho mělo zpomalit. Druhou rukou jsem opět vyhodila jeden konec lana na kunaie a navlékla je na něj. Něměla jsem čas je teď odhazovat, proto jsem odskočila dál od Minata a kunaie odhodila z lana za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:36 pm

Minato

Praštit jsem se nechal a tím jsem na ni přesunul svou značku. Z pádu na zem jsem se přemístil za ní během setinyvteřiny a zasáhl jsem jí rasenganem do pánve.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:44 pm

Jomei Maeko

Sakra. problesklo mi rychle hlavou. Ještě jsem stačila pokryčit nohy, takže plný úder zmenšily nohy. Odlétla jsem dál a zastavila se o zeď. Bohužel moje nihy na úplné zbrzdění nestačily. Ze zdi jsem dopadla na zem, naštěstí na nohy, ale hned jsem klesla na kolena. To je pěkně špinavej trik. vyplyvla jsem trochu krve. Nemám asi jinou možnost. Postavila jsem se Kaimon, Kai! otevřela jsem první bránu. To mi ale ještě stačit nebude. Kyumon. Kai! otevřela jsem druhou chakrovou bránu. Hned jsem cítila, jak mi nová síla nabyla do těla. Zmizela jsem a objevila se před Minatem přičemž jsem mu dala pěstí přímo pod žebra.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 09, 2012 7:56 pm

Minato

Trefila se těsně vedle. Vypadalo to jako by mě minula ale to jsem se já přesunul. Z zápětí jsem použil Kagebushin a vytvořil si deset klonů. Každý se k ní přesunul Hirashinem a zaůtočil rasenganem včetně mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 6:27 pm

Jomei Maeko

Tak lehce mě znovu nedostanete. Obtočila jsem kolem mě lano. Raiton: Raitoningurōpu. Po laně se ihned přenesl náboj z mé techniky a tím kolem mě vznikl štít z nažloutlých blesků, které měly díky otevření chakrových bran vysoký náboj.
Švihla jsem kolem sebe lanem a tak zničila všechny klony, keré po mně šly rasenganem. Dopadla jsem na zem a druhým švihem šla po pravém Minatovi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 6:33 pm

Minato

Rychlím úderem rasenganem do země jsem udělal puklinu ze které vylétli kameny a ty zastavili lanko. Opět se otřásla zem když jsem stál za Jomei a držel jsem jí ve chvatu ze kterého nemohla ven. Přesněji. Nemůže pohybovat rukama a hlavou. Jelikož jsem vyšší tak bude i na špičkách.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 6:58 pm

Jomei Maeko

Seimon, Kai. zamumlala jsem. Kolem mě se nyní dalo cítit tlak mé chakry a já nabyla na ještě vědší síle, než předtím. Vyšvihla jsem nohy pomocí mých břišních svalů a šla mu jimy přímo po hlavě. Jelikož měl obě ruce zaměstnané mým znehybněním, nemohl to nijak zblokovat ani uhnout, leda by mě úplně pustil.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 7:01 pm

Katou

Nepozorovaně jsem se dostal až k ní a pokusil jsem se jí probodnout katanou břicho.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Armin
Jounin
Jounin
Armin


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 12

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 7:23 pm

Jomei Maeko

Z té pozice, která vznikla výkopem mých nohou až mé hlavě, jsem udělala salto a pěstí hned šla po Katouovi. Moje první rána byla mířená na mé oblíbené místo, pod žebra, přímo na aortu a další životně důležité orgány.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 7:44 pm

Katou

Díky mé nesmrtelnosti mě to akorát pošimrtalo takže jsem jí nakonec probodl hrudník.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Armin vs ZX - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Armin vs ZX   Armin vs ZX - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Armin vs ZX
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Vedlejší-
Přejdi na: