Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

Share | 
 

 Sanzuko Lin

Goto down 
AutorZpráva
Sanzuko Lin

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 12. 11

PříspěvekPředmět: Sanzuko Lin   Wed Dec 28, 2011 4:53 pm

Životopis

Jméno a Přímení : Sanzuko Lin


Věk : 22

Země/Vesnice : Konoha


Strach: Zo straty blízkych ľudí


Hodnost : Jounin


Pohlaví : Žena

Sen : Stať sa Hokage a ochraňovať Konohu


Klan/Rodina : Sanzuke, otec - neznámy (žije), matka - mŕtva, brat - Sanzuke Koma

Kekkei Genkai : Biely tesák

Popis Kekkei Genkai : Umožňuje rozprávanie a veľmi ľahkú spoluprácu s vlkmi pretože čiastočne mení telo človeka na vlčie, táto premena zahŕňa predĺžené nechty, skvelý čuch a v 18 rokoch sa farba očí postupne (v priebehu 5 rokov) začína meniť na smaragdovú. Oči od tej chvíle poskytujú aj lepší zrak a reflexy.


Styl boje/Specializace: Má svoj vlastní štýl kenjutsu a taijutsu, "klam telom". Z protivníkovej strany to vyzerá že chce ísť do opačnej strany ako je skutočnosť.


- Zbraň, vybavení : katana, lekárnička, kunaie, shurikeny, plynnové bomby, bojové pilulky...


Schopnosti : Zameriava sa na kenjutsu a taijutsu. Z ninjutsu ovláda klanové techniky a pár elementárnych a genjutsu neovláda no dokáže sa z väčšiny dostať. Vie vyliečiť stredne rozsiahle zranenia (či už vonkajšie alebo vnútorné).


Podstata : Katon, Raiton


Popis Vzhledu a oblečení : Biele vlasy po kolená a smaragdové oči (viz. Kekkei Genkai). Je dosť vysoká a pritom štíhla. Najčastejšie na sebe nosí biele šaty so zeleným lemom pod ktorými má ešte zelené leginy. Šaty sú jej kúsok nad kolená a ich rukávy sú krátke. Čelenku Konohy buď nenosí, ale väčšinou ju má zaviazanú na ruke.


Povaha : Lin býva zväčša spoločenská a drzá. Vie si však uctiť vyššie postavených ľudí. Tí ktorý ju poznajú ju majú radi za to aká je a nevedia si predstaviť že by bola iná. Pri boji však býva chladná a nemá problém niekoho zabiť. Nehovorí o svojej minulosti keď nemusí a jej brat Koma je pre ňu vždy oporou. Taká pomocná barlička keď sa potrebuje znovu dostať na nohy.


Příběh : Lin sa narodila v Konohe pred 22 rokmi v klane Sanzuko. Sanzuko bol klan špecializovaný na spolužitie s vlkmi a majú svoju vlastnú Kekkei Genkai - biely tesák. Mnohí by si mohli myslieť že klan nevychádza s klanom Inuzuka no opak bol pravdou. Klany boli dokonca tak úsko späté že si chodili aj na narodeniny alebo niekedy aj len tak na návštevu.
Čo sa týkalo jej rodiny o jej otcovi sa v klane nesmelo hovoriť. Dokonca ani ona netušila prečo. Klan mal jednu celú štvrť v Konohe, čiže v dome bývala len s mamou a jej o 5 rokov starším bratom Komom. Už od malička sa chcela stať kunoichi a veľmi sa tešila na deň kedy ju pustia do akadémie. Komovi závidela že je na akadémií a tak sa ho stále vypytovala ako tam je, či sú ťažké skúšky a tak. Keď mala 5 rokov od klanu dostala svojho prvého vlka - vlastne vlčicu Sayuri. Tie dve od tej chvíle boli najlepšie kamarátky. Jej mama ju začala učiť nejaké základné techniky ešte pred akadémiou a Lin sa ich všetky naučila. Nebolo teda divu že keď v svojich 7 rokoch nastúpila na akadémiu učitelia si ju hneď obľúbili. V akadémií si našla veľmi dobrých priateľov - Fuuna a Rena. S nimi vlastne trávila väčšinu času. Ren bol veľmi talentovaný a často sa predbiehali o to kto je lepší. Fuuna bol skôr typ "pohoďák" a veľmi sa nezahadzoval s učením. Veril že on dokáže všetko aj so zaviazanými očami. Často keď niečo také povedal ho Lin musela pár krát prefackať aby pochopil že už má konečne niečo robiť. Ale aj on mal svoje dobré stránky a mimoriadne mu šlo ovládanie chakry. Ren mal talent hlavne na ninjutsu a Lin do toho perfektne zapadala svojím taijutsu a kenjutsu. Niet divu že ich dali spolu do týmu.
Na deň keď sa stretli so svojím senseiom nikdy nezabudne. Zišli sa na tréningovom placi č. 5 a čakali na senseia. Sensei prišiel pár minút po nich v plášti a povedal im že na to aby sa stali geninovia musia ešte splniť poslednú úlohu a to hocijako ho zraniť. Sensei ich podcenil a po pár minutách ho Lin škrabla kunaiom. Vtedy sensei odhalil svoju tvár a znenazdajky sa tam zjavil člen klanu Inuzuka - Tori. Pogratuloval im. A tak vznikol jej tým. Spolu po pol roku išli na chuuninské skúšky a po pár rokoch sa všetci stali jouninmi. Už boli rovnako postavený ako ich sensei. Povedal že ich už nemá čo naučiť a že teraz každý pôjde svojou vlastnou cestou. Pri všetkom tom ju sprevádzala verná Sayuri. Fuuna sa stal ninja medikom a Ren sa rozhodol viesť vlastný tým. Ona rada chodila na misie a tak sa pridala k senseiovi a svojmu bratovi. Nebolo to však ako doteraz. Boli síce tým ale často plnili misie aj osamote. Táto samota sa ešte rozrástla keď jej matka zomrela a ona ostala sama. Teda skoro. Mala ešte Komu a Sayuri. Áno, Sayuri... niet nad lepšieho priateľa človeka ako je vlk.


Obrázek Postavy :
Spoiler:
 


Hláška : Vlk je najlepší priateľ človeka. (Skôr citát, ale určite to niekedy použije...)


Techniky :
Chidori - Tisíc Vtákov - http://147.32.8.168/?q=ninjutsu/chidori (A)
Raiton: Urufu - Blesk: Vlk (dala som tomu tento názov lebo technika nemá názov a ani úroveň) - http://147.32.8.168/?q=node/53127 (B)
Katon: Goukakyuu no Jutsu - Oheň: Technika veľkej ohnivej gule - http://147.32.8.168/?q=katon-goukakyuu-no-jutsu (C)
Kuchiyose no Jutsu - Technika privolania (Lin má zmluvu s vlkmi)- http://147.32.8.168/?q=ninjutsu/kuchiyose
Shousen no jutsu - Technika mystickej dlane - http://147.32.8.168/?q=node/68784 (A)
Howaitofangu: Zentai no henkan - Biely tesák: Celková premena - technika spôsobí celkovú premenu na vlka (D)
Howaitofangu: Katana no furasshu - Biely tesák: Záblesk s katanou - technika sa prevádza za prítomnosti vlka. Lin nasadne na vlka, ten si nahromadí chakru do nôh a s katanou vyrazia proti útočníkovi. Pri jutsu nemusia byť použité pečate. (B)
Howaitofangu: Kurasshā - Biely tesák: Drvič - technika pri ktorej je Lin premenená na vlka a spolu s ďalším vlkom naberú rýchlosť v ktorej narazia do predmetu pred sebou (podobné Gatsuuge ktorú používa klan Inuzuka + trochu účinejšie) (C)
Howaitofangu: Fukugō kōgeki - Biely tesák: Kombinovaný útok - Lin si privolá pomocou Kuchiyose no Jutsu najväčšieho vlka a použijú svoju chakru k vytvoreniu kombinovaného útoku (Lin pridá svoju ohnivú chakru a vlk veternú) (S)


--- prepáčte za japončinu ale používala som prekladač, keď bude niečo zle a všimnete si to povedzte...


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dreefi
Helper
Helper
avatar

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 21
Location : Karlovy Vary

PříspěvekPředmět: Re: Sanzuko Lin   Sun Jan 08, 2012 10:41 am

Předem se omlouvám za opožděnou odpověď, forum se bude předělávat co se týče příběhu.
No, ale k tvému charakteru, osobně jsem nenašel nic, co by mi vadilo.
Ale žádám tě o nějakou tu trpělivost, jak už jsem zmínil, bude se to tu předělávat, ostatní admini odpoví později. Wink

S pozdravem,
admin Dreefi.

_________________
Uzumaki Araki - 21 let - Jounin [S] - Konohagakure
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Sanzuko Lin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Charaktery-
Přejdi na: