Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

Share | 

Goemon Karitori

Goto down 
AutorZpráva
Tokugawa
A-Rank Shinobi

Poèet pøíspìvkù : 107

PříspěvekPředmět: Goemon Karitori   Tue Nov 08, 2011 10:51 am

Životopis

Jméno a Příjmení : Goemon Karitori

Věk: 19

Země/Vesnice: Země vody: Kirigakure no Sato

Strach: Že umře dřív, než získá 7 mečů

Hodnost: Nukenin, Legendární šermíř z mlžné poslední generace

Pohlaví: muž

Cíl: Získat ukradené meče legendárních šermířů a když se poštěstí, tak nějaký to doujutsu.

Klan/Rodina: Karitori

Kekkei Genkai: Ranton

Popis Kekkei Genkai : Ranton (Bouře, neboli Bouřkový element), probíhá ve formě bleskových útoků, které jsou tvarované za pomoci vody. Ranton je tvořen používáním Bleskového elementu a Vodního elementu.

Styl boje/Specializace: Jak napovídá můj titul, tak mojí největší předností je Kenjutsu, ale ani ninjutsu mi neni cizí, ale genjutsu využívám jen při pár kenjutsu útocích a jinak ho umim akorát zrušit.

- Zbraň, vybavení: Rád chodím nalehko, takže mám většinu vybavení, jako kunaie, výbušné lístky, atd. na svitku. U sebe mám jen meč.

Schopnosti: Pohybuju se velice rychle a tiše, proto sem se taky stal velitelem oininské jednotky. Rychlost tasení zbraně a zacházení s ní je na výborné úrovni.

Podstata: Ranton, Raiton, Suiton

Popis Vzhledu a oblečení: Jako na obrázku.

Povaha : Trochu arogantní, bezohledný, chladný. Né zrovna moc společenský typ.

Příběh:
Narodil jsem se do klanu Karitori, který je znám svými šermířskými schopnostmi (několik předků bylo mezi legendárními šermíři) a Rantonem, který je vzácný i v klanu. Jelikož sem byl jedinej z mojí generace, kdo ovládal Ranton, tak do mě klan vkládal velké naděje a už od mala mě trénovali v Kenjutsu a Jutsu.
Už jako chlapec sem obdivoval legendární šermíře a chtěl se k nim přidat. A taky sem se snažil trénovat jako oni. Často jsem si zavazoval oči a trénoval poslepu, aby se mi zlepšily ostatní smysly, kvůli boji v Kirigakure no Jutsu a taky sem se učil pohybovat v naprosté tichosti, protože sem obdivoval Zabuzu.
Jako chunin v 13 letech sem se stal členem Oininů, rok na to kapitánem oininské jednotky v 16 joninem a následně legendárním šermířem. Ale čím dál tim víc, mě začínalo užírat, že nemám žádnej z legendárních mečů, až sem se rozhodl opustit vesnici a získat meče. A napadlo mě, že bych moh využít Akatsuki, tak sem je začal hledat, abych se k nim přidal.

Obrázek Postavy:
Spoiler:

Spoiler:

Hláška:“ Tohle je pro tebe čest, zemřeš rukou největšího šermíře všech dob.“

Techniky :
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L

Poèet pøíspìvkù : 1071