Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:51 pm

Houki


Kyōka:Andělský štít!Okolo mě se oběvila bublina která zastavila útoky za minimum mé chakry.Takže zvuk.A chtěla by jsi bojovat s vůdcem.Potěším tě,vůdce jsem já.Vyběhla jsem velmi rychle proti ní a zaútočila pravou pěstí na obličej.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:56 pm

Lizzy

Len som sa pri jej slovách pousmiala, pretíňala vzduch dosť veľkou rýchlosťou čo pochopiteľne zaregistrovali aj moje ultrazvukové vlny ktoré som permanentne vypúšťala do okolia. Nechcela som však riskovať dotyk s ňou a tak som iba nakoncentrovala chakru do celého môjho tela. Rozrazenie .. ozvalo sa vo vzduchu a tesne pred tým než mi vrazila, sa všade do môjho okolia vyrútilo abnormálne veľa ultrazvukových vĺn ktoré by jej mali ruku, dosť škaredo poraniť a zamedziť jej úderu ktorý mi chystala uštedriť. V mojom okolí to však bolo tak na 30 centimetrov takže sa tomu dalo celkom poľahku uhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:08 pm

Houki


Ruku jsem zastavila s ucítěním ubývající chakry.V tu chvíli k nám došla Kaname.Sedla si o kousek vedle a pozorovala.Léčení snad nebude potřba,teda pokud mě nenaštve.Řekla jsem velmi jemě a odskočila dál.Kyōka:Bushin.Udělala jsem svého světelného klona.Já i on jsme začali skládat pečetě.Katon:Super Kokayu no jutsu!Vykřikla jsem a vypálila masovou ohnivou kouli.V tu chvíli klon vykřikl.Fuuton:Nami!A kouli smíchal s obří větrnou vlnou.Gigantická ohnivo větrná koule se valila nesmírnou rychlostí k Lizzy a pálila vše v dosahu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:29 pm

Lizzy

V momente keď vytvorila klona tak som ja začala skladať pečate, bolo ich celkom dosť a ja som ich skladala slušnou rýchlosťou. Hijutsu: Kirisame !.. šepla som a v momente sa nad nami zamračilo, začalo pršať, pochopiteľne som vedela že dážď nebude mať žiadni vplyv na takúto ohromnú ohnivú techniku posilnenú fuutonom, tu išlo skôr o špeciálnu schopnosť dažďa ktorý začal vysávať chakru z techniky, kým doletela ku mne tak už nebola ani z ďaleka taká nebezpečná ako pri jej stvorení. Ja som sa len shunshinla o niekoľko metrov ďalej, teda do zadu, doslova sa to dalo nazvať sukakovanie pred technikou ktorá sa nakoniec v Kirisame úplne stratila. Tento dážď však pôsobil aj na jej klon ktorý by sa mal vypariť.. Jediná osoba na ktorú dážď nepôsobil som bola ja, vlastne mi dosť pomáhal aj pri prevedení shouhasou techník práve kvôli tomu že bol stvorený aj z vody.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:34 pm

Houki


Opět sem ucítila úbytek chakry.Klon se rozplinul a to vyvolalo velkou záři.Rengoku!Lizzy se pod nohama oběvil zlatý kruh.Po chvilce se jí začali natahovat šlachy,což způsobylo obrovskou bolest.Po další sekundě se jí zlomili obě nohy.Promiň ale nemám v úmyslu tě zabít,takže to nechávám jet pomalu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:40 pm

Lizzy

Sikla som od bolesti, síce som dopadla na kolená no nijak inak som bolesť nevyjadrovala.. bola som naučená znášať hocijakú bolesť no len som sa tak nepríjemne pousmiala.. nechcela som ťa zraniť.. šepla som do vzduchu a v momente som ju zamerala.. Kurokami ! skríkla som a vytvorila som pri jej ušiach taký abnormálne silný zvuk ktorý doslova trhal bubienky a škvaril mozog, teraz v prvom štádiu len spôsoboval abnormálne bolesti hlavy a tým pádom aj celého tela.. bola to technika ktorú som nazvala čiernim bohom, páč bola asi najhoršou mučiacou technikou ktorá neskôr aj tak spôsobovala smrť.. sama som však mala čo robiť aby som tú bolesť ktorú mi spôsobovala ona zvládala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:42 pm

Houki


Po dalším obrovském úbytku chakry už jsem se zadýchala.To je technika!Nohy se jí rozdrtili.Myslím že já bych tě brala,ale jestli chceš dál bojovat nebud utě šetřit.Kaname už se připravovala na léčení.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:52 pm

Lizzy

Keď mi rozdrtila nohy tak to bolo trocha moc aj na mňa.. proste som sa na udržovanie Kurokami viac nevedela sústrediť a tak som len pokorne sklopila hlavu, zhlboka som dýchala a zároveň som sa snažila nejak preniesť cez tú bolesť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:54 pm

Houki


Zrušila jsem techniku a sedla si na zem.Beru tě.Nedávala jsem to na sobě znát,ale docela mi dala zabrat.Nemít já chakry jak Bijuu tak nevím.

Kaname

Potom co Houki ořestala jsem došla k Lizzy a začala ji léčit.Okolo nás se oběvil belký krh oečetí a rány se jí začali hojit.Ahoj.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 7:56 pm

Lily

Zodvihla som hlavu k tomu dievčatku, pochopiteľne som mala stále na očiach čiernu pásku. Po chvíľke ktorú som potrebovala na rozdýchanie som len prikývla. Aoj.. zamumlala som potichu spôsobom, ktorý moc neodpovedal môjmu veku, teda, tak jemne. Skoro ako dieťa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:21 pm

Kaname

Ahoj.Nová neznámá.Já jsem Kaname,Medik a kuchařka otganizace.Usmála jsem se na ni když jsem ji doléčila tak jsem od nií opět odkráčela a zamířila k Houki,Tak co?


Houki

Dobrý.Jsem ráda že se naše řady rozrůstají,věrné kamarády potřebujeme.Popošla jsem k Lizzy.A teď.Jsi připravena na přísahu?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:26 pm

Lizzy

Ehm je taká.. zvláštna.. prebehlo mi hlavou keď som ju započula a len som sa pousmiala. Následne však pristúpila Houki s jej výzvou. Musela som sa zamyslieť, nevedela som nič o nijakej prísahe a popravde som po jej slovách čakala skôr nejaké pečatiace jutsu. Nakoniec som však prikývla, nemala som v pláne Shiren niekedy opúšťať či zradiť a tak som to považovala za celkom.. logické.. alebo ako to povedať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:30 pm

Houki


Organizace zvaná Shiren.Odmlčela jsem se.Je jako rodina.Zde najdeš rodinu,přátele,lidi co budeš milovat,nenávidět,budeš rival,budeš vzor a podobně.Jsme rodina.Rodinu nezradíš a neopustíš.Jinak zemřeš.Pak jsem ji přiložila ruku na odkrytou část těla tam kde byla kůže a druhou rukku si dala na svoje tetování,Přesunula jsem charku a vytetovala jí znak SHirenu.(Tam kde chceš a ja k chceš velkej si napiš)Toto zajistí že se neprokecneš ani když tě zmučej.A když zemřeš nebo zradíš,dozvím se to.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:36 pm

Lizzy

Rodina.. prebehlo mi hlavou po jej slovách, vlastne som rozmýšľala čo to slovo znamená. Keď sa mi na pravej lopatke objavil znak shirenu tak som sa len pousmiala.. nakoniec som však zaváhala no, predsa len som sa spýtala. Čo je to rodina? šepla som do vetra a spýtavo som sa na Houki pozrela, aj keď môj pohľad moc spýtavo nevyzeral páč som mala tú pásku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:42 pm

Houki


Rodina je skupina osob navzájem spjatých svazky.Kteří ti pomohou a ty zase pomůžeš jim.Poškrábala jsem se na hlavě a podívala se na Kaname.Pokud někdo z vás najde Zora,to je chlápek s velkými slvali,zelenými vlasy a meči dostane odměnu.Zakřenila jsem se.To platí hlavně opro tebe Lizzy.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:49 pm

Lizzy

Ehm.. pomocou zvuku neviem rozoznávať farby.. šepla som trocha ospravedlňujúco no len som prikývla.. veď sa predsa spýtam, keď na niekoho narazím a on mi snáď odpovie správne, teda.. vedela som vycítiť kedy niekto klame, mohol byť hocijaký klamár, žila som až príliš dlho závislá len na svojom kekkei genkai a tak som sa tie minimálne stopy vo vibráciách vedela zachytiť. Len som sa postavila a ehm.. začala som. hladať, netušila som kde a ani ako znie hlas danej osoby.. bola som viac menej v peknom maléri.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 8:53 pm

Katou

Šel jsem z jídelny a zaujatý mrtvolami jsem crazil do Lizzy.Sory.Řek sem a dál přemýšle lnevnímajíc kd oto je.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 4:03 pm

Zoro

Docvičil sem, hodil sem sprchu, převlíkl sem se, vzal sem si meč a svitek a vyrazil sem. Už byl čas. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:02 pm

Lizzy

Nedávala som moc pozor, bola som až príliš zamyslená a tak som tak úplne neodhadla ultrazvuk ktorý sa ku mne vracial, tým pádom som bez nejakého zastavenia vrazila do niekoho, teda nevedela som či skôr on nevrazil do mňa. Keď sa však ospravedlnil tak som len zakývala hlavou na znak toho, že sa nič nestalo. Ehm.. nie si Zoro? spýtala som sa po chvíľke a vystrúhala som jemný úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:07 pm

Katou

Ne nejsem.A jestli si z konohy tak přijdeš do mé sbírky!Vyskočil jsem na nohy a připravil se.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:09 pm

Lizzy

Eh.. čo máte všetci s tou.. konohou? spýtala som sa troška, spýtavým hlasom. Nikde som nemala nai len čelenku, nie to ešte čelenku ktorá by značila že som z Konohagakure no sato, aj tak som však čakala čo mi na to odpovie. Zaregistrovala som až veľmi dobré že bol v postoji, pripravený na súboj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:24 pm

Katou


Málem sme jim zabili feudála.Poškrábal jsem se za hlavou.Pokud někoho hledáš zeptej se Minami,ta ví všechno.Potom jsem jí popsal její vzhled.Ale pozor,se Sachiko jsou dvojčata,tak si je nespleť.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:37 pm

Lizzy

Uhm.. hai, tak.. arigato. Odpovedala som mu po čom som len zamávala jeho smerom, následne som len kráčala ďalej, hľadala som pomocou zvuku osobu ktorá zodpovedala popisu, ktorý mi Katou poskytol. bolo to však dosť.. náročne.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:34 pm

Minami


Ten Zoro.Sikla jsem si pro sebe a kráčela napříč organizací.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:50 pm

Kashike


Jo, rádi se přidáme. Vejdu zpátky, čapnu Sachiko a jdeme za Wuku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 8 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Vstup na území organizace
» Vedení Shiren
» Nová hra Shiren
» Kanto (Shiren [S])

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: