Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Organizace Shiren

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 4:52 pm

Zoro

Šampus je dobrej na oslavy. Já nikdy nic neslavim.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 5:50 pm

Minami


Ale já jo.Sestřino štěstí.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 7:14 pm

Zoro

Tak neslav předčasně. Zasmál sem se a stoupl sem se. Pro šampus budeš muset zajít do sámošky.
Řekl sem, odešel sem od baru k banchi, naložil sem si závaží na tyč a začal sem posilovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 7:32 pm

Minami


To je daleko.Pozorovala jsem Zora ja blbec.Ten má ale páru.Obdivuju Yata že s nim dobrovolně bojoval.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 8:56 pm

Zoro

Po banchi sem přešel ke stroji na zádový svalstvo. Víš... Tak mě napadlo... Co tvoje a Sachiko rodina?... U nás vyhnanců to je dost citlivý téma, jestli o tom nechceš mluvit... nemusíš, ale zajímá mě to.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 10:27 pm

Minami


Nic.Rodina sem jen já a Sestra.Začala jsem lovit další pití.Co tu máš nejchutnějšího?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 10:32 pm

Zoro

A co vaši rodiče, nebo další sourozenci? Řekl sem, položil sem tyč na zem a došel sem k Minami. Chytil sem její ruku šmátrající po chlastu a podíval sem se do očí. Co se stalo s tvojí rodinou?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 11:27 pm

Minami

To je tajné.Řeknu tiše.Zeptej se Houki.Zaprovokovala jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 06, 2011 1:03 am

Zoro

Protočim oči v sloup a pustim jí ruku. Dojdu ke stroji na triceps a začnu posilovat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 06, 2011 9:37 am

Minami


Víš jak je nudný si s někym povídat,když mu dokážeš číst myšlěnky?A eště horší je nečíst je,když si na to zvikneš.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 06, 2011 10:53 am

Zoro

Jestli tě nudim, můžeš jít. Zasmál sem se a ukázal prsem na dveře. Potom sem se dál věnoval posilování.
Když sem doposiloval, tak sem si na holeně připoutal závaží a pak bylo jen vidět, jak se objevím na druhém konci místnosti, pak zase jinde a takhle furt dokola.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 06, 2011 11:46 am

Minami


Tak jak chceš.Myslím si že už sme si vše vysvětlili.Tak se rozhodni jak zareaguješ.Odešla jsem zmíněnými dveřmi.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 5:35 pm

Išla som pomalým krokom po ceste, ktorú ešte používali ľudia, bola však stále zarastenejšia a po nejakom čase už ani nepripomínala cestu. Mohla som pripomínať niekoho naozaj "temného", mala som na sebe čiernu shinobi uniformu bez chráničov a bez vesty, okolo očí som mala zaviazanú čiernu pásku. Vlastne som mala aj niečo ako čiernu masku na ústa /niečo ako Kakashi/ a čiernu šnúrku ktorá mi vlasy držala v praktický cop ktorý mi pri boji nezavadzal tak, ako rozpustené vlasy. Za opaskom som mala zastrčené Tanto a brašničku zo zvn, inak som u seba nemala nič, žiadnu tašku či ruksak, alebo niečo v tom štýle. Aj keď to mohlo vyzerať tak že som slepá, kráčala som zo značnou ľahkosťou a vôbec som pri svojich pohyboch neváhala, vedela som presne kam idem. Vďaka zvuku som vlastne vedela o všetkých veciach ktoré sa nachádzajú päťdesiat metrov na každú stranu odo mňa. Túto schopnosť som mala aktivovanú v podstate permanentne čo tiež bol dôvod, prečo ma nikdy nič nemohlo prekvapiť. Nakoniec som zaregistrovala že sa okolo mňa nachádzajú prapodivné tvary, pravdepodobne architektúra nejakých chrámov.. pokračovala som ďalej a čakala som či tu nájdem aj nejakého shinobiho, alebo aspoň človeka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 5:39 pm

Houki


Odešla jsem před vchod organizace kde jsem zahlédla jakousi dívku.Něco potřebuješ?Křikla jsem na ni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 5:42 pm

Lizzy

Hlavu som pootočila k hlasu ktorý na mňa prehovoril. Možno sa to zdalo zvláštne no vedela som určiť Houkinu polohu na milimeter presne.. Jej hlas k mojim ušiam doľahol, bol taký, hlučný, očividne to zakričala, zmapovala som vzdialenosť medzi mnou a ňou a následne som len nenápadne zamihala ústami. Hľadám sídlo organizácie Shiren.. ozvalo sa pri ušiach Houki bez toho, aby to počul niekto nezvaný, sama som však neotvorila ústa natoľko aby sa ten zvuk mohol preniesť dosť ďaleko, týmto spôsobom som sa však dorozumievala často.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:00 pm

Houki


Kdybych neznala Minami tak by mě to asi vyděsilo.Jo dobře.A co jí potřebuješ?Si z konohy?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:08 pm

Lizzy

Na chvíľu som ostala potichu, úplne potichu. Nakoniec som len pokývala hlavou na nesúhlas. Zatiaľ neviem, či od Shirenu niečo potrebujem, nie, nie som z Konohy. Ozvalo sa jej znova pri ušiach a ja som tam ostala stáť, čakala som či bude mať aj nejaké ďalšie otázky alebo, môžem prejsť k slovu ja.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:16 pm

Houki


Dobře.Těší mě.Popošla jsem k ní blíž.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:22 pm

Lizzy

Len som prikývla, zaregistrovala som že sa ku mne o niečo priblížila no nijak som nereagovala. Nakoniec som si len jednou rukou stiahla masku z tváre a tak mi ostala iba páska zakrívajúca oči. Chcem vedieť jednu vec, z toho sa odvíjajú moje ďalšie kroky. Poviem to tak, že som si splnila všetky moje sny, rozhodla som sa pridať k organizácii ktorej by som dopomohla ku splneniu jej snov, k splneniu snov jej vodcu, tá by však musela byť na úrovni, nebudem pracovať pre niekoho kto je slabší než som ja. Odvetila som tento krát normálnym spôsobom po čom som sa odmlčala a čakala som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:33 pm

Houki


Hihi.A představit se neumíš?Nahodila jsem provokativní dětský tón kterým jsem si obvikle dělala srandu z nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:36 pm

Lizzy

Troška ma jej tón zaskočil. Volám sa Elizabeth. Odpovedala som na jej otázku a len som sa zatvárila tak trocha.. neisto, zaskočene.. vlastne všelijako. Nebola som žiadna ľadová socha aj keď som tak spočiatku mohla vyzerať. Nevedela som však ako mám jej tón hlasu chápať.. zdal sa mi taký.. zvláštny.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:38 pm

Houki


A předvedeš mi co umíš?začala sem běhat okolo ní že mě sotva postřehla.hi hí.To je prd*L!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:41 pm

Lizzy

Len som si povzdychla, registrovala som ju docela jasne, aj keby nevydávala žiaden zvuk tak by som vedela kde sa nachádza. Musela som sa však pousmiať. V momente sa vzduch okolo mňa doslova rozkmital a ja som sa pomocou vysokorýchlostného shouhasou shunshin presunula pred ňu, bola som prikrčená a jednou rukou som mierila priamo na ňu, oproti nej sa vyrútila slušnou rýchlosťou vlna vysokofrekvenčných vibrácii ktorá demolovala v podstate všetko čo jej prišlo do cesty, nebola určená tak úplne na "odhodenie" ako skôr na rozsekanie.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:43 pm

Houki


Hezké.Zvíšila jsem rychlost a těsně se uhnula.Takže ovládáš vlny?Nebo jak?Můj hlas znormálněl.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Hysterio
Shiren
Shiren
Hysterio


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 06. 08. 11

Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 6:48 pm

Lizzy

Ovládam zvuk, prenieslo sa jej do uší znova bez toho aby som otvorila ústa či podobne. V rýchlosti som na ňu namierila oboma rukami a začala som po nej vypúšťať jednu ultrazvukovú vlnu za druhou. Neboli silné natoľko, aby mohli hneď zabiť, no boli pekne rýchle a taká rana do nohy by ju mala dosť spomaliť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Organizace Shiren - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace Shiren   Organizace Shiren - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace Shiren
Návrat nahoru 
Strana 7 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Vstup na území organizace
» Vedení Shiren
» Nová hra Shiren
» Kanto (Shiren [S])

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Sídlo-
Přejdi na: