Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Yamakatasho Hundai

Goto down 
+2
Dreefi
Lein Amada
6 posters
AutorZpráva
Lein Amada

Lein Amada


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 10. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 5:15 am

Meno:
Yamakatasho Hundai
Vek:
20
Prezívka:
Yam
Výbava:
Kunai- 15
Shurikeny- 20
Bomby- 9
KG:
Tenshigan:
Dokážem telo premeniť na pohyblivú hmotu, napr. ako voda.... A pomocou toho si dokážem meniť tvar tela: meč,kladivo.... A zas ho spevniť. Alebo si dokážem množiť a deliť bunky.
Príbeh:
Narodil som sa žene menom Terumi Hundai ktorá pri pôrode zomrela. Už od detstva ma vychovávali dvaja starí ľudia. Hovoril som im dedko a babka. Aj keď som ich nepoznal tak oni ma prichýlili. No keď prišla vojna stratil som ich oboch. Od 10 rokov ma vychovávala ulica. Boli to tie najdrsnejšie podmienky aké som si len neviete predstaviť. Spal som na stromoch občas ma niekto prichýlil a dal mi najesť. Inač som si jedlo musel ukradnúť alebo vyžobrať. Boli to tvrdé časy.Pomáhal som si s Tenshinganom bola to moja KG ktorá mi v tvrdích časoch veľmi pomohla.Chcel som sa prihlásiť na chuninské skúšky.No keď som sa tam dostal tak som to chcel vrátiť späť.Teshnigan! Vykríkol som keď ma skoro zabil nejakí genin.Natiahol som ruku a zviazal ho.Lenže on používal techniky zo psom.Než som si to uvedol ležal som na zemi.Teraz končíš dvojití tesák.Nevedel som čo to bolo no bál som sa.Vyformoval som ruku do štítu a čakal som čo sa bude diať.Pozrel som sa do boku bežali s tamať k veži nejakí geninovia.Asi už zmizol.Musel som prísť čo najrýchlejšie do veže.Použil som tenshigan a sformoval si z rúk krídla.Do veže som dorazil ako prví.Po dlhom snažení som sa stal chuninom a potom jouninom.
Sen, cieľ: Ovládnuť plne Tenshingan.
Zameranie: Genjutsu- 15 %
Ninjutsu- 71%
Taijutsu- 56%
Vzhľad: Modré vlasy. Mikina,čierne botasky, čierne tričko, modré nohavice.
Techniky:
KAI
Uvolnění neznámé
Katon: Endan
Ohnivá bomba úroveň C
Katon: Gamayuu Endan
Oheň, ohnivá střela z ropušího oleje úroveň B
Katon: Goukakyuu no Jutsu
Oheň: Technika velké ohnivé koule úroveň C
Katon: Gouryuuka no jutsu
Ohnivý živel: Technika obří dračí hlavy úroveň A
Katon: Hai Seki Shou
Živel Oheň: Pálivý Popelavý Mrak úroveň C
Katon: Haisekishou
Živel oheň: Spalovací oblak popela úroveň B
Katon: Hibashiri
Živel oheň: Rychlý oheň úroveň B
Katon: Housenka no Jutsu
Živel oheň: Technika bájného ohnivého fénixe úroveň C
Katon: Karyuu-Endan
Živel oheň : Dračí ohnivá střela úroveň B
Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
Živel oheň: Technika Tanec v mlze úroveň C
Katon: Ryuuka no Jutsu
Živel oheň: Technika ohnivého draka úroveň C
Magen: Jigoku Kouka no Jutsu
Démonická iluze: Technika sestupu do pekla úroveň
Hodnosť:
Jounin
Dedina:
Konoha
Návrat nahoru Goto down
Dreefi
Helper
Helper
Dreefi


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 27. 07. 11
Age : 27
Location : Karlovy Vary

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 12:18 pm

Uprav to,udělej to podle téhle kostry,i s barvičkama. Wink
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada

Lein Amada


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 10. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:51 pm

Životopis:Narodil som sa žene menom Terumi Hundai ktorá pri pôrode zomrela. Už od detstva ma vychovávali dvaja starí ľudia. Hovoril som im dedko a babka. Aj keď som ich nepoznal tak oni ma prichýlili. No keď prišla vojna stratil som ich oboch. Od 10 rokov ma vychovávala ulica. Boli to tie najdrsnejšie podmienky aké som si len neviete predstaviť. Spal som na stromoch občas ma niekto prichýlil a dal mi najesť. Inač som si jedlo musel ukradnúť alebo vyžobrať. Boli to tvrdé časy.Pomáhal som si s Tenshinganom bola to moja KG ktorá mi v tvrdích časoch veľmi pomohla.Chcel som sa prihlásiť na chuninské skúšky.No keď som sa tam dostal tak som to chcel vrátiť späť.Teshnigan! Vykríkol som keď ma skoro zabil nejakí genin.Natiahol som ruku a zviazal ho.Lenže on používal techniky zo psom.Než som si to uvedol ležal som na zemi.Teraz končíš dvojití tesák.Nevedel som čo to bolo no bál som sa.Vyformoval som ruku do štítu a čakal som čo sa bude diať.Pozrel som sa do boku bežali s tamať k veži nejakí geninovia.Asi už zmizol.Musel som prísť čo najrýchlejšie do veže.Použil som tenshigan a sformoval si z rúk krídla.Do veže som dorazil ako prví.Po dlhom snažení som sa stal chuninom a potom jouninom.

Jméno a Přímení :


Věk :20

Země/Vesnice :Konoha


Strach:Zo smrti


Hodnost :Jounin- S rank


Pohlaví :muž

Sen :Ovládnuť plne Tenshingan.


Klan/Rodina :Hundai

Kekkei Genkai :Tenshingan

Popis Kekkei Genkai :Dokážem telo premeniť na pohyblivú hmotu, napr. ako voda.... A pomocou toho si dokážem meniť tvar tela: meč,kladivo.... A zas ho spevniť. Alebo si dokážem množiť a deliť bunky.


[color=indigo]Styl boje/Specializace:Ninjutsu 60% Genjutsu 20% Taijutsu 50 %/color]


- Zbraň, vybavení :Kunay-10 Shurikeny-20 Bomby- 25


Schopnosti :Veľmi rýchli,obratní a všímaví...


Podstata :Katon,Fuuton


Popis Vzhledu a oblečení :Modré vlasy. Mikina,čierne botasky, čierne tričko, modré nohavice.

Povaha :Ani sám neviem Sad


Příběh :Narodil som sa žene menom Terumi Hundai ktorá pri pôrode zomrela. Už od detstva ma vychovávali dvaja starí ľudia. Hovoril som im dedko a babka. Aj keď som ich nepoznal tak oni ma prichýlili. No keď prišla vojna stratil som ich oboch. Od 10 rokov ma vychovávala ulica. Boli to tie najdrsnejšie podmienky aké som si len neviete predstaviť. Spal som na stromoch občas ma niekto prichýlil a dal mi najesť. Inač som si jedlo musel ukradnúť alebo vyžobrať. Boli to tvrdé časy.Pomáhal som si s Tenshinganom bola to moja KG ktorá mi v tvrdích časoch veľmi pomohla.Chcel som sa prihlásiť na chuninské skúšky.No keď som sa tam dostal tak som to chcel vrátiť späť.Teshnigan! Vykríkol som keď ma skoro zabil nejakí genin.Natiahol som ruku a zviazal ho.Lenže on používal techniky zo psom.Než som si to uvedol ležal som na zemi.Teraz končíš dvojití tesák.Nevedel som čo to bolo no bál som sa.Vyformoval som ruku do štítu a čakal som čo sa bude diať.Pozrel som sa do boku bežali s tamať k veži nejakí geninovia.Asi už zmizol.Musel som prísť čo najrýchlejšie do veže.Použil som tenshigan a sformoval si z rúk krídla.Do veže som dorazil ako prví.Po dlhom snažení som sa stal chuninom a potom jouninom.

Hláška :nemám


Techniky :KAI
Uvolnění neznámé
Katon: Endan
Ohnivá bomba úroveň C
Katon: Gamayuu Endan
Oheň, ohnivá střela z ropušího oleje úroveň B
Katon: Goukakyuu no Jutsu
Oheň: Technika velké ohnivé koule úroveň C
Katon: Gouryuuka no jutsu
Ohnivý živel: Technika obří dračí hlavy úroveň A
Katon: Hai Seki Shou
Živel Oheň: Pálivý Popelavý Mrak úroveň C
Katon: Haisekishou
Živel oheň: Spalovací oblak popela úroveň B
Katon: Hibashiri
Živel oheň: Rychlý oheň úroveň B
Katon: Housenka no Jutsu
Živel oheň: Technika bájného ohnivého fénixe úroveň C
Katon: Karyuu-Endan
Živel oheň : Dračí ohnivá střela úroveň B
Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
Živel oheň: Technika Tanec v mlze úroveň C
Katon: Ryuuka no Jutsu
Živel oheň: Technika ohnivého draka úroveň C
Magen: Jigoku Kouka no Jutsu
Démonická iluze: Technika sestupu do pekla úroveň
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 12:57 pm

jsem striktně proti neboť toto KG je ode mě okopírované... resp. od postavy Kaa z Akatsuki...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 1:04 pm

A mě vadí to že nejsou barevný jen nadpisy
ale pokud je pravda že autore je Kashike tak si měl nejdřív požádat o svolení a pak ho sem taky napsat
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Lein Amada

Lein Amada


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 10. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 2:31 pm

Ne to je moje KG mám ho skoro na všetkích texte rpg.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 2:45 pm

aha... a já jsem Marie, královna Skotská.... chlapče máš to blbý, i kdybys ho nakrásně měl kdekoliv jinde, tak tady je to jenom kopie... radím ti, zapoj svou fantazii a zkus to znovu
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 2:49 pm

Je síce pravda že na tohle Kashike nemá a mít nemuže autorská práva... ale to je jedno... i kdyby si to KG vymyslel tady ho měl první takže jak říká je to tady jen kopie.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada

Lein Amada


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 10. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 3:15 pm

ale chodťe do piče ajtak je to kokotské stránka poznám lepšie.sws
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 3:25 pm

tedy... nečekal jsem podporu od ostatních, mile jsi mě překvapil Ryuuni Wink ... víš chlapče, my chodíme do piče celkem často a věř mi že tam nalézáme nejedno potěšení ale neboj, taky mi bylo 13, tak vím, jak se asi cítíš
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 4:09 pm

Sprostě smim psát jen já a možná zbitek adminů Razz tak pozor na to Razz A pokud je todle kokotská stránka tak chci vidět ty zasraně pomrdaný na kterejch hraješ ty
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Lein Amada

Lein Amada


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 10. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:14 pm

Ej ci boha tak trinásť asi máte vy keď STE NA TO TAKTO ZAREAGOVALI Very Happy
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitimeWed Oct 26, 2011 6:22 pm

Za vulgární vyjadřování, neslušné chování, nerespektování adminů, byl hráči Lein Amada udělen 14-ti denní BAN a jeho postava byla shledána nepřijatou!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yamakatasho Hundai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamakatasho Hundai   Yamakatasho Hundai Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yamakatasho Hundai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: