Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Iwagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:45 pm

"Stačí ti pohled přes oblečení."
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:47 pm

Kae


Stačil by... mít sharingan. Ale tak co... ona se najde příležitost. A o co se teda vsadíme???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:54 pm

"Tak řekni něco jednoduchího co můžeě obětovat ty i já." zhoupla jsem se na bok
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 1:56 pm

Kae


Myslíš kromě soudnosti a cudnosti??? No... já můžu obětovat třeba ruku. Na to vytáhnu meč a teatrálně si useknu ruku. Pak jí přes nohu opět nasaju a nechám jí dorůst. Fakt mě nic nenapadá.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:00 pm

"To bylo ošklivé." poznamenala jsem
"Proč to s tebou řeším? Pusa na tvář by ti nestačila?" pronesla jsem ironicky
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:13 pm

Kae


Stačila... ale já neměl tu drzost jí po tobě žádat.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:23 pm

Ami

Se zlověstným mateřským úsměvem sem se podívala na Kaeho. Výraz jako by sám o sobě říkal "Koukej se chovat slušně!".
Ansello, při jednání s Kaem se nedrž zpátky, potřebuje nad sebou mít pevnou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:30 pm

Kae


Se zlostným výrazem se otočím na Ami. Teda... kdybych měl srdce tak řeknu že mě u něj zabolelo ty bestie necitelná. Na očích je mi vidět že to myslím jako žert, ale rozhodně to tak nevyznělo.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:33 pm

Ami

Nasadím sladký úsměv a dojdu ke Kaemu. Za mnou je temná a zlověstná atmosféra a kdybych se neusmívala, mohlo by to vypadat, jako že doslova běsním.
Co si povídal broučku?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 2:39 pm

Kae


Zůstanu klidně stát a dívám se jí do očí. Říkal jsem, že kdybych měl srdce, asi by mě tam zabolelo. Pak se chvilku odmlčím... ty bezcitná bestie.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 3:32 pm

Ami

Bezcitná...?
Sladký výraz s temným pozadím se najednou proměnil ve výraz naprostého zklamání, zdrcení a málem mi i tekly slzy. Takže tohle si o mě vážně myslíte? Řekla jsem sklesle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:14 pm

Kae


Na chvilku znejistím. Ne, neboj. Chtěl jsem tě jenom poškádlit. Netušil jsem že tě to tak sebere.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:26 pm

Tsuchikage

Ták jo, jde se na to... prokřupl jsem si klouby a ve tváři se mi objevil výraz, kteří ti nejstarší z vesnice znali. Byl to výraz lačnící po boji. Čapnul jsem svoji kuši a spolu s loutkami jsem se vydal na náměstí. Svolal jsem vesnici a stoupl jsem si před ně. Takže! Nějací vydřiduchové sem přišli, aby nás zbavili svobody. Očividně netuší, kdo jsou zač obyvatelé této vesnice. Žádám po vás absolutní oddanost. Je jich jen čtyřikrát víc, takže nevidím důvod, proč je neporazit. Já s úderným oddílem vyrazíme proti nim, vy ostatní se rozmístěte podél hradeb a buďte připraveni odrazit útok. Každá strana bude mít svého rychlého posla, který mě upozorní na případné změny plánu. Spoléhám na vás... Pak jsem vložil do červa vejce a loutku s granáty, se mnou půjde loutka na blízko. Hm...měl bych si je nějak pojmenovat... problesklo mi hlavou, ale vrátil jsem se zpět do reality. Pak jsem nechal otevřít bránu a vyšel jsem s úderným oddíem ven.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 4:37 pm

musela jsem se přemáhat abych se nezačala smát na jejich roztržkou.
"Tady se musí vážit slova, drahý."
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 5:36 pm

Kae


Se zděšeným výrazem ve tváři se otočím na Ansell.... drahý??? Jak že jsi mi to řekla??? Drahý??? Co to je???
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 5:41 pm

"To je vyjádření pro váženost osoby." řekla jsem v klidu "Nelíbí se ti to můžu říkat ijinak třeba.....drzoune za ten hanebný nápad o služby v skoro žádném oblečení."
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 5:43 pm

Kae


Ne.. to... to je v pohodě, jen mě to trochu zaskočilo. Netušil jsem že mě máš tak moc ráda.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 5:55 pm

"Svoje partnery obyčejně zabíjím pamatuj si jsem jako kudlanka." řekla jsem tajemnějším hlasem skoro nahánějící hrůzu
"Važ si toho." pak jsem se jen sladce usmála
"Jen tak mimochodem jak zjistíme kdo jich oddělal víc aniž by kecal?"
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 6:06 pm

Kae


No... já apeluji na tvou čest. Stejně jako ty můžeš důvěřovat té mojí.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30, 2011 6:20 pm

"Dobrá." už mě nebavilo stát na místě tak jsem se posadila na zem a pak si i lehla
"Až se začne něco dít řekni."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 5:50 pm

Ami

Usmála sem se a nahodila sem svůj normální výraz. Tak je to správně. Řeknu s úsměvem a pak sem viděla, jak se otevřela brána vesnice. Neviděla sem tak dobře, abych mohla říct, jestli někdo vyšel ven nebo ne, ale rozhodně se to už chystalo.
Připravte se, za chvilku začínáme.

Tsuchikage

Několik set metrů před vašimi branami, se tyčili vysoké palisády a příkop. Hlídky zmerčili vaši aktivitu a tak se u "hradeb" začali shromažďovat jednotky. Před tebou se objevil zahalený muž.
Potřebuješ sebou tolik bodyguardů? Neboj se, sem tu abych si přišel pro odpověď, nebudu útočit. Řekl zcela klidně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:10 pm

Kae


Dojdu velice potichu k Ansell a pohladím jí po tváři. Vstávej zlatíčko, představení brzo začne.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:48 pm

Tsuchikage

S klidem jsem se podíval muži do tváře. Jistě. Je přece mnohem bezpečnější vyhladovět vesnici. Než vaši armádu rozprášíme, chci vědět, kdo je váš vůdce.
Návrat nahoru Goto down
Ansella

Ansella


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 17. 09. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 4:05 pm

Zakoulela jsem očima a vstala nějak jsem zlenivěla nechtělo se mi vůbec nic dělat stejně budu zase stát na místě a jen koukat jak vojáky zasajájí krystalová kopí a další mnou vyrobené věci
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 6:13 pm

Zahalený muž

Slyšel jsi, jak se usmál. Máš strach z neznámého? Není to zase tak neznámé, jak si možná myslíš. O našem vůdci si rozhodně slyšel...
I mrtví nám dobře posloužíte. Budu očekávat váš malý, ale statečný odboj.

Řekl a pak se rozplynul.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwagakure  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwagakure    Iwagakure  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwagakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: