Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

Share | 
 

 Wuka Ignis

Goto down 
AutorZpráva
Joker
Shiren
Shiren
avatar

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

PříspěvekPředmět: Wuka Ignis   Thu Sep 15, 2011 7:34 pm

Životopis

Jméno a Přímení :
Wuka Ignis

Věk :
16 alebo 17

Země/Vesnice :
Zem ohňa

Strach:
Z odberu krvi

Hodnost :
s-rank

Pohlaví :
žena

Sen :
Jej sny sa rozplynuli

Klan/Rodina :
Nedozvedela sa o nej nič

Kekkei Genkai :
Ikite iru honoo (živý plameň)

Popis Kekkei Genkai :
Užívateľ môže svojou vôľou ovládať oheň, ktorý mu koluje v jeho krvi. A pomocou tohoto kekkei genkei vytvára ďalšie techniky. Keď aktivuje tento kekkei genkai, oči sa jej sfarbia do červenooranžovej farby.

Styl boje/Specializace:
Väčšinou na ďalku, ale aj na blízko.

- Zbraň, vybavení :
Nemá nič špeciálne.

Schopnosti :
Je celkom vrtká. Chakru má normálne v priemere a silu tiež

Podstata :
Katon

Popis Vzhledu a oblečení :
Chodí v červených čatách na ramienka. Na rukách má dosť viditeľné jazvy od ihiel. Má červené vlasy a hnedé oči.

Povaha :
Je veľmi utiahnutá. Odpovedá, iba keď je to nutné. Myslí si svoje a povie druhé. Rada sa vyžíva v bolesti iných.

Příběh :
Wuka pochádza z dvojičiek. Akwe, iba o pár minút staršia setra, a ona sa narodili v zemi ohňa v celkom obyčajnej rodine. Vlastne iba si to mysleli. Ich matka 9 mesiacov pred ich narodením znásilnená neznámym banditom. Nikdy sa s tým nikomu nepriznala. Bála sa hanby a bála sa to povedať svojmu milovanému mužovi.
Zo začiatku Wuka a Akwe boli celkom obyčajné dievčatá, len boli si na toľko podobné, že ich ľudia nevedeli rozoznať, sa hrávali na piesku s ďalšími deťmi. Keď mali päť rokov jeden zo chlapcov, ktorý s obľubou robil všetkým deťom zle, ukradol Akwe jej obľúbenú bábiku. Prehadzoval si ju s ďalšími chlapcami. Darmo Akwe plakala a prosila, bábiku je nedali a nakoniec ju aj pokazili. Vtedy sa Akwe sfarbili oči do červenej farby, a pohltil ju plameň. Chlapci nevedeli čo sa deje a tak sa snažili utekať. Ale plamene z Akwe ešte viac vyšľahli. Po chvíľke sa okolo nej začali formovať do tvaru jej bábiky. Chlapec pri úteku sa potkol a spadol na zem Akwe pomaly k nemu pristúpila a ako ohnivá bábika sa ho dotkla a v tom momente chlapec začal horieť. Zmietal sa v neznesiteľných bolestia. Všade navôkol sa ozýval jeho krik a plač. Wuka sa hrala s svojím koníkom, keď začula chlapca, krčiaceho na Akwe aby prestala rozbehla sa tým smerom. Naskytol sa jej príšerný pohľad. Jej sestra zaživa upaľovala sedemročného chlapca. Až keď Wuka skríkla na svoju sestru a povedala aby prestala, plamene sa rozplynuli. No chlapec už bol mŕtvy.
Po tomto incidente musela Wukina rodina utiecť z dediny. Ináč by určite odsúdili všetkých na smrť. No skôr ako odyšli z dediny, ich raz v dome prepadli a Akwe a aj Wuku uniesol neznámi ninja. Keď sa obidve prebudili bol pri nich ten neznámi ninja. Povedal im kto je a aj to, že on je ich biologický otec. No nemal s nimi na pláne to, že sa o nich bude starať, a že bude ten najlepší ocko. Práve naopak. Akwe a Wuka mali jeho kekkei genken, Ikite iru honoo, živý plameň. Lenže ako sa zdalo ani boli silnejšie. A tak počas rokov, ktoré uňho boli ich najskôr iba trénoval. Keď sa mu zdalo, že sú dostatočne silné, začal skúmať pôvod ich sily, prečo oni sú silnejšie ako on a ako je to možné. Zistil, že hlavným predstaviteľom ich sily, je ich horúca krm. Wuka aj napriek tomu, že bola slabšia od Akwe, mala krv horúcejšiu. A čo bolo pre ich biologického otca ďalším plusom, na rozdiel od svojej sestry mala krvnú skupinu AB, rovnakú ako otec. Akwe a Wuka sa vlastne rozlišovali iba v krvnej skupine. Akwe mala A. Wuka sa teda stala darcom krvi pre svojho otca. Po prvej násilne darovaním krvi, otcova sila sa zvýšila. Najskôr mu to stačilo ale postupom času chcel viac a viac Wukinej krvi. Je sestra sa na to nemohla pozerať ako Wuka trpí a ona bola teraz v pozadí. Chcela jej nejako pomôcť. A tak, keď sa jej naskytla príležitosť, vymenila sa so svojou sestrou. Lenže nevedela, že v ten deň mal otec iné úmysly. Chcel z Wuki vybrať celú krv, aj tak už bola na pokraji svojich síl. Pri darovaní krvi Akwe zomrela. Otec zomrel na otravu krvi. Wuka vo svojich asi šestnástich, možno sedemnástich rokov ušla z väzenia svojho biologického otca. Všetka jej dobrota sa ukryla hlboko do nej. Mala začala nenávidieť ľudí. Mala sa chuť každému pomstiť, aj keď nemal nič spoločné so smrťou je sestry ani s jej väznením. Keď sa zotavila, rozhodla sa že pôjde do služieb novej organizácii Shiren.


Obrázek Postavy :


Hláška :
Je ti zima? Prikúrim?
Páli ťa to?

Techniky :

Kassei Ikite iru honoo - aktivácia KG. Z tela jej pomaly vystúpia plamene až ju úplne obklopia.

Keisei Ikite iru honoo (sformovanie živého ohňa)- oheň okolo seba môže sformovať do hocijakého tvaru. -C

Yogo to Ikite iru honoo (splynutie so živým ohňom.)- užívateľ splynie úplne s ohňom. Môže sa tak ukryť pred nepriateľom, alebo na neho číhať ako malá iskierka, ktorá sa v danom okamžiku môže znova zväčšiť. No vždy musí byť pri nejakom predmete ktorý je horľavý. - B

Jigoku noIkite iru honoo (pekelný živý oheň)- Užívateľ, ktorý splynie so živím ohňom ho sformuje do akejkoľvek bytosti. Už ho neovláda ako človek, ale on sám je tá bytosť. Protivník sa môže nazdať, že oproti nemu stojí démon z pekiel. - S
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Wuka Ignis   Thu Sep 15, 2011 7:38 pm

Yogo to Ikite iru honoo je asi něco jako Iwagakure no jutsu že ano?
Jinak není nic co bych na tom viděl špatného takže POVOLENO

_________________
What is it? It's a laugh!

Spoiler:
 

IS:
 

Překládám:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
avatar

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

PříspěvekPředmět: Re: Wuka Ignis   Thu Sep 15, 2011 7:41 pm

No hej teoreticky áno Smile....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Wuka Ignis   

Návrat nahoru Goto down
 
Wuka Ignis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Charaktery-
Přejdi na: