Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vyžeňte bandity-mise týmu Itami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:10 pm

Saori


Mlčky jsem se vydala za nimi snažíc se ignorovat přítomnost mužů okolo mě.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:20 pm

Ray

//Sry, jsem v minulim postu napsal blbě jméno Very Happy

Aha... A máte nějakej plán a nebo jste zamýšlel, že tam vy dva vtrhnete a pochytáte je?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:22 pm

Po nějaké době konečně ste narazili na něco.Vdáli byl nějaké světlo vypadalo to jako oheň.Když jste popošli dál mohli jste vidět nějaké muže co to právě podpalují...


Itami

Nevím asi tak...řekl jsem Rayovi a pousmál se...Po chvíli konečně něco!Vdáli bylo světlo vypadající jako oheň...rychle jsem utíkal za tím a uviděl nějaké muže tak to podpalovat...Chtěl jsem zaútočitl ale všimli si nás a začali utíkat pryč...Rychle jsem šel za domem a chtěl to uhasit ale bandité utíkali pryč...Vytvořil jsem techniku a začal hasit dům suitonovou technikou...Když jsem ho uhasil tak jsem prohlásil...Rychle za ty bandity.!A Eroso zůstaň a podívej se jestli tu někdo je!Když tak nás dohoníš!...řekl jsem a začal utíkat za nimi....
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:28 pm

Saori


Já je chytím.Řekla jsem velmi tiše.Poté jsem vyběhla a když jsem byla první tak jsem doslova zmizela.Stála jsem před bandity zády.Kampak Kampak?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:31 pm

Bandita/Odpadlík


he?...řekl a hned začal dělat techniku...Fuuton Kamikaze!...křikl a na Sauri se řítil výr...A hned potom začali zase utíkat...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:34 pm

Saori


Ootočila jsem se a zavřela oči.Poté jsem rychle sformovala pečetě.Katon: Ryuuka no Jutsu!Vydechla jsem plamen na vítr který můj plamen posílil a než banditi stačili zdrhnout tak byli trochu propečeni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:36 pm

Ray

To víš že jo, nechám tě jít samotnou... je rychlá... Řekl jsem zaraženě a rychle sem běžel za bandity. Saori tam už stála a dokonce je předhonila a zdržela je.
Vzal jsem kunai a řízl jsem se do zápěstí. Pak jsem složil několik pečetí. Aka no houppu no jutsu!
Řekl jsem a v ruce se mi objevil bič tvořený krví z mé ruky. Teď si všichni pěkně kleknete a dáte ruce za hlavu. Řekl jsem a práskl bičem.

//Jen tak mimochodem, jestli se do toho můžu vložit, tak když pošleš katon techniku proti fuuton technice, která se na tebe řítí, tak se ten posílenej katon obrátí na tebe -> gomen, to je blbost:D


Naposledy upravil SteamTiger dne Tue Sep 20, 2011 12:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:41 pm

Bandité


To asi težko!....řekl a nejdnou PUF! a kouř všude a bandité zmizeli někam....



Itami


V pořádku všichni?...Nikdo zraněný?...řekl jsem ustaraně...Rozhlédl jsem se ale po banditech ani stopy....Bandité zmizeli ti se asi jen tak rychle neukážou...Pojdě radši za Erosou....

Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:47 pm

Ray

Bič zmizel v jedné z mích nádob u pasu. Achjo... teď je budeme muset zase hledat... Seš v pohodě Saori? Zeptal sem se, počkal sem si na odpověď a pak sem šel zpátky za Erosou.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:51 pm

Saori


Jsem.Jen se bojím.Řekla jsem tiše a následovala ostatní.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:42 pm

Erosa

Kývla som hlavou a vošla som do domu. Ešte stále tam bol cítiť dym. Začala som hľadať zranených. Najskôr som prešla jednu miestnosť. Tam nikto nebol, potom som šla do druhej miestnosti. Tak som tiež nikoho nevidela, ale keď som už odchádzala začula som slabé dýchanie. Rýchlo som šla za slabým zvukom. Pod kusmi dreva bola žena. Začala som ju vyslobodzovať spod dreveného väzenia. Dych mala čoraz slabší. Drevá som odhádzala na bok, len jeden veľký kus , ktorý mala na nohe som nevládala zdvihnúť. Musela som vynaložiť veľa sily, aby som ho zdvihla a dala ho z nej dole. Žena mala nepekné zranenia po celom tele a zlomenú pravú nohu na ktorej bol kus dreva. Najskôr som začala žene liečiť rany. To nejaký čas potrvalo. Potom som si vydýchla a začala som sa zameriavať na zlomeninu. Našla som dva rovnaké kusy dreva, ktoré som jej priložila k nohe ako dlahu. Potom som vytiahla niekoľko obväzov a obmotala som jej nohu, aby som dlahu spevnila. Nakoniec som ju vytiahla von z domu a sadla som si vedľa nej na zem. Kým som čakala na tím a na to kým za žena preberie začala som si z rúk vyberať triesky z dreva, ktoré sa mi tam zaryli.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 4:42 am

Ta žena se po několika minutách probrala...Byla vyděšená a kroutila hlavou a dívala se na okolí...Po chvíli se podívala na Erosu vyděšeným pohledem a řekla...Kde to jsem?Kdo si?Co se stalo?...několik sekund zaplavovala otázkami Erosu až do tedy když přišli ostatní po té najednou utichla....


Itami


Jestli jste v pohodě tak se musíme vrátit za Erosou...řekl jsem a vyrazil....Po několika minutách jsme dorazili a byli jsme u Erosi...Erosa byla s nějakou zraněnou ženou...Ta žena byla na první pohled dost vyděšená jako by netušila co se stalo...Klekl jsem si a řekl Erose...Tak co bude v pořádku?Je tam ještě někdo?...zeptal jsem se Erosi mezitím jsem se podíval a ohlédl se za sebe jestli tu jsouSaori a Ray...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 7:46 am

Ray

Došel sem za nima a uviděl sem Erosu, jak uzdravuje nějakou ženu. Sme shinobi ze Suny a někdo si nás najal, aby sme se tu vypořádali s těmi bandity, takže nám prosím řekněte, co o nich víte.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 12:09 pm

žena


Podívala jsem se zamteně na toho kluka co došel...Ehm,nevím přišli tak najednou vykradli mi dům a pak podpálili už dál nevím...řekla tichým hlasem....
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 12:41 pm

Erosa

Keď sa žena prebrala, snažila som sa jej vysvetliť, aby sa veľmi nehýbala. Potom prišiel Sensei a spolok. Zranenia som jej zahojila. Má len zlomenú nohu, ale ináč už bude v poriadku. A v dome som už nikoho iného nenašla. a vytiahla som si poslednú triesku dreva z ľavého palca. A vy ste chytili tých dvoch? Ale ako vidím asi nie...
Vypočula som si ženu čo povedala. Pozrela som sa na senseia a potom na Raya a Saori. Mali by sme ju odniesť do nemocnice, nech jej tu nohu zasadrujú.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 12:47 pm

Ray

Když se zeptala, jestli jsme ty dva chytili, tak sem jenom odsekl něco ve smyslu "svině zbabělý".
Já jí vemu. Otázka zní, jestli jí tam odneseme hned, nebo se pro ní potom vrátíme. Řekl sem a tázavě sem se koukl na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 20, 2011 5:15 pm

Itami


Rozhodně ju tady nemůžeme nechat půjdeme do nejbliší a osady...řekl jsem a už se chystal jít....
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 22, 2011 5:14 pm

Ray

Opatrně sem vzal ženu do náručí a vyrazil sem za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 22, 2011 6:31 pm

Saori


Pomalu jsem následovala svůj tým a snažila se nekouka na ty muže.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 2:06 pm

Začalo se stmívat a zanedlouho byl večer....


Itami


Dorazili jsem do nejbliší osady...Vyhledal jsem lékéře nebo malou nemocnici kde jsem nechal aby ji Ray odložil...Po té jsem řekl...Tak to bychom měli už je večer prozatím toho necháme a zítra se vrátíme je hledat buď zůstaneme tady nebo se vrátíme do vesnice...Vyberte si je mi to jedno...
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 4:36 pm

Erosa

Navrhujem, aby sme ostali tu. povedala som. V tom sa mi zívlo. A je rozhodnuté. zasmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 7:03 pm

Ray

Co ve vesnici? Tady třeba najdu nějakou postel, kde bych si mohl aspoň lehnout a určitě tu maj i sprchu...
Položil sem ženu, kam mi sensei řekl. Já tady zůstávám. Řekl sem jednoduše a pak sem se bez zeptání vydal do sprchy v nemocnici a šel sem se umejt.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 23, 2011 9:35 pm

Saori


Já chci být tu.Po cestě je určitě hodně chlapů.Šla jsem do zdejšího Hostelu a obědnala si lůžko.Po zaplacení jsem šla do sprchy a potom jsem vykoupaná vyšla opět před budvou a pozorovala hvězdy. [info...Hostel je něco podobného kolejím atd... je to vybavená místnůstka pro jedno a více lidí...]
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 10:45 am

Itami

Tak dobře je to vaše volba...Sejdeme se brzy ráno tady no tomhle místně...
řekl jsem jen a šel si sehnat nějaké místo kde bych mohl přespat...


Zanedlohouho byla noc a celá osada už šla spát...Po několika hodinách vyšlo slunce a začal nový den bylo brzo ráno...


Itami

Vyspal jsem se celkem dobře...Vyšel jsem tam kam jsme si dali zozchod a čekal jsem tam první....
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 24, 2011 5:47 pm

Erosa

Keď sa všetci rozišli, išla som si aj ja pohľadať miesto, kde by som mohla hlavu skloniť. PO večernej hygiene som si ľaha do postele a ani som sa nenazdala a už som bola v ríši snov. Na tom najšialenejšom a najbláznivejšom mieste na svete.
Ráno som sa prebudila ako každý deň, tesne pred východom slnka. S polootvorenými očami som si umyla tvár a začala som si prečesávať vlasy. Nakoniec som si ich upravila do dvoch copíkov, mojich obľúbených.
Vyrazila som na miesto kde sme sa mali ráno stretnúť. Pomaly som sa tým smerom vliekla a už z diaľky som matne rozoznávala Itamiho.
Dobré ráno... povedala som tichým hlasom...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyžeňte bandity-mise týmu Itami   Vyžeňte bandity-mise týmu Itami - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyžeňte bandity-mise týmu Itami
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Chraňte Feudálního pána!-mise týmu Ryu
» Tatsujin Itami- Phatův char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Koš-
Přejdi na: