Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Spamovací místnost

Goto down 
+2
Kashike
Diaby
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:18 pm

Arakiho sem si četl... Nevím proč ale začínám mít ten dojem že čím má člověk horší fantazii a méně přemýšlí má život lehčí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:20 pm

Pokud chceš mít mermomocí Klan Uzumaki tak si prosím změň ten původ s kushinou třeba na sestřenku a potom nahoď techniky které by moc nenapodovali hlavního hrdinu.Rači bych ti povolil super charakter z vlastních jutsu než slabej charakter okopírovanej z anime.... Doufám že si rozumíme a opravdu sprostá slova se zde cenzurují... dává to lepší dojem a pdobně ... a ne nejsem Ona sem ON Wink
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 8:30 pm

jo v pohodě Smile
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 3:15 pm

Ona je ON! rofl
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 3:16 pm

Co?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 3:34 pm

Ona je ON!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDD nic jen taková blbost...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:33 pm

Hele.. zajímalo by mě jestli někdo z vás co máte chary holky ste holky i ve skutečnosti...
nevím proč ale težko se mi přectavuje že tuhle hru hraje holka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:39 pm

Jsou tu holky nepr Joker je holka aspon myslim...Znam a hrajou holky tyhle hry...Ja jsem v podstate CHLAP Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:48 pm

Měli jsme jednu dobrou adminku a jednu super hráčku na Bleachi a na Diabyho Naruto foru jsem právě s holkou v týmu
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:56 pm

Dobře vědet Very Happy fakt sem si myslel že tohle hraji jen chlapi... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:57 pm

jistě že tady jsou holky... docela mě překvapuje že jsi to na mě ještě nepoznal...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 5:59 pm

Na tobě? Jestli mám říct pravdu nepoznal... tvejch příspěvku sem moc nečetl a tvuj obrázek spusobuje dojem že nejsi holka...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:12 pm

Lool :DDDDDDDDDDD ON je ONA ! Very Happy Spamovací místnost - Stránka 2 3077217049 <------it´s my smile Razz a navic na mem forku hrajou 2holky a 2 chlapi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:15 pm

Teď přemýšlím... které fórko je tvoje? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:20 pm

Tady jsem jen spolupracovník...ti pošlu link jestli chceš :d
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:22 pm

ok pošli PM...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:24 pm

Já sem Pravej CHLAP holky když ho maj vevnitř řvou jako pany Wink To je můj cíl... Blůa Bla Bla Být stále mlááááád Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:27 pm

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pravda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:32 pm

Hele Diaby máš to tam neskutečně nepruhledné Razz
Shiren mi přijde hezčí a navíc tady už mám přehled v deji tam u tebe dokud se dostanu do obrazu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 6:33 pm

nemam to tam podle Naruto ale podle sebe pribeh se vyviji podle hracu...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Kage
Kage
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 08. 08. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:18 pm

diaby ale on má trochu pravdu. Je to hrozně nepřehledné, co se designu týče...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Kage
Kage
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 284
Join date : 30. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:21 pm

Njn skusim neco s tim udealt...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 4:14 pm

Tvle když se ten příběh vyhrotí do takovéhle situace je normálně težké napsat něco rozumného a souvislého Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Jounin
Jounin
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 207
Join date : 24. 09. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 7:35 pm

Steame... jak to chceš udělat s tím časem .... ani nevim v kolik cca hodin sem šel spát....
je to fakt blbý... nejspíš postnu až další herní den a nemám šajn kdy se toho dočkám...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 8:25 pm

Čas je podle toho, co napíšou admini, neřídim to jenom já, ale teďka to je dost složitý...
Každopádně já sem hodil další den a ty sis za pár postů dál sám hodil večer Very Happy nečetl sem všechny posty, ale jestli hokage nebo nějakej admin nenapsal jinak, tak je furt ještě den Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spamovací místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spamovací místnost   Spamovací místnost - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spamovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Vedlejší :: Vedlejší-
Přejdi na: