Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vstup na území organizace

Goto down 
+2
Kashike
Mister_zx
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:33 pm

Wuka

Rýchlo som sa otočila. Tak dobre teda, asi chce vidieť moje schopnosti. ako teda chce. Začala som si prezerať terén v ktorom sa nachádzam. Hlavne som sa pozerala na zem. V škárach medzi dlaždicami sa nachádzalo mnoho čiastočiek všetkého. Bordel. Ale aj bordel je občas užitočný. Drobné čiastočky suchej trávy, vlasov a mnoho ďalších horľavých čiastočiek. Yogo to Ikite iru honoo moja silueta v ohni sa úplne stratila, bol tu iba oheň, živý oheň. A v tom sa celkom behom sekundy stratil. Ako malá iskierka som sa presunula znova za dievča. Keď som bola za ňou Jigoku noIkite iru honoo živý oheň sa začal zväčšovať a formovať do obrovského vlka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:39 pm

Houki


Kyōka:Andělský štít.Šeptla jsem a dá se říct že jsem se ani nehnula.Ta se už předveď.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 7:47 pm

Wuka

Sformovala som sa do veľkého tri metre vysokého ohnivého vlka. Začala som behať okolo dievčaťa, aby som vzduch rozohriala a tým zvýšila teplotu. Teplota sa začala šplhať 40 a vyššie. V tom som vyskočila vysoko do vzduchu. V lufte som plameň pretransformovala do ohnivej guli a dopadala som na protivníčku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:02 pm

Houki

Cítila jsem menší úbytek chakry ale nic závažného když okolo mě běhala.Když na mě dopadla ohnivá koule tak jsem stále zůstala stát na místě a chakra by opět trochu ubyla.Transmigrace.Zavolala jsem a Wuku pohltilo světlo.Oběvil se v nicotě.Nyní ti ukážu peklo.Wuka se oběvila v hrůze pekla.Svět démonů.Oběví se ve světě kde démoni vše ničí.Svět bestií.Svět kde vlkodlaci a kříženci válčí s lidmi.Svět válek a prolité krve.Nyní zažil a viděl každou válku a vraždu světa.Ale nejhorší je lidský svět!Wuka se oběvila v hořící zemi a ničení lidské války krveprolití.Povznesení!Zakřičel Houkiin hlas oběvila ses v nebi a vypadalo to že padáš dolů.Neuspěla!Zavolám než dopadneš na zem, a ty se probudíš z Genjutsu.Padla jsi na kolena možná vykašlala trochu krve a když si zkošela použít jakoukoliv techniku nebo něco takového tak to nešlo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:26 pm

Lear

Náhle se nad vámi objevil obrovský stín, který zakryl slunce a vy jste uslyšeli křik jestřába. Velký pták se snesl k zemi a vyčerpaně dopadl asi deset metrů od vás.
Houki poznala, že je to Zorův nejrychlejší jestřáb jménem Lear.
Promiň Houki, letěl sem jak nejrychleji to šlo... Řekl zadýchaně a zmizel v kouři. Když se kouř rozplynul, na podlaze ležel Zoro. Svlečený do půl těla, v ruce křečovitě svíral meč. Ležel na břichu, na zádech neměl jediný škrábanec, ale pod ním se objevil malý potůček krve.(nevolej pandoru, není to na vykrvácení, jen je hodně pořezanej a dost popálenej a zbitej)
Nehýbal se, ale dýchal.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 8:52 pm

Kaname


Sledovala jsem boj.Poté co přilétl zoro jsem za ním doběhla a začala mu ošetřovat rány.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:06 pm

Kaname narazila na přeraženou čelist, velké množství sečných ran na hrudníku a na pažích měl vyryté rýhy od drátu. Měl vykloubené rameno, zpřelámané prsty na rukou i na nohou. Taky měl několik zlomených žeber. Na stehnech měl díry od meče, které byli skrz na skrz, kost však byla neporušená. Díry nekrváceli, protože byli seškvařené. Vypadalo to, jako vy mu stehna probodli rozžhaveným mečem. Potom měl rozdrcené nárty a popálené nohy od kolene dolů. Pečeť Shirenu na levé ruce zmizela, v tom místě měl Zoro šeredné řezy. Nepřítel se asi pokoušel pečeť odstranit násilím.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 9:17 pm

Kaname


Sílo pekelná.Mocnost iveliká prosím zachraň tohoto hříšníka.Recitovala jsem.Když se okolo mě a zora oběvil obrocský kruh který zaceloval rány až je nakonec zacelil.Kaname poté spadla na zem vedle zora a omdlela na vyčerpání.Poté přišla Minami a Sachiko a oba dva odnesli někam do sílda.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:09 pm

Wuka

Padla som na kolená. Všetko čo som videla sa mi znova premietlo pred očami. Vzchop sa! povedala som sama pre seba prísnym tónom , keď som vykašľala krv. Kassei Ikite iru honoo snažila som sa aktivovať KG, ale nejako to nešlo, nech som sa snažila akokoľvek. Do pekla s tým, mysli...
Začala som sa rozhliadať dookola, vtom sa všetko tak rýchlo zomlelo. Jastrab, zranený muž na zemi, žena, ktorá ho začala liečiť a ďalší ľudia. Pomaly som sa postavila zo zeme a utrela si ústa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:26 pm

Houki


Prošla jsi.Oznámila jsem jí a došla pomalu k ní.Chceš tedy mluvit s vůdcem?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:33 pm

Wuka

Prešla? prekvapila som sa. Tak áno, a aj s ním budem bojovať? povedala som zvláštnym tónom, ktorý bol síce pokojný, ale hneď ako som to dopovedala, snažila som si predstaviť ako by prebiehal boj. Veď táto žena iba stála a mňa porazila bez mihnutia oka. A čo by potom spravil ich vodca. Toho by som asi ani neuvidela a už by ma porazil, ale osobne si ho neviem predstaviť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:43 pm

Houki


No pokud chceš.Tak tě tentokrát nebudu šetřit.Takhle bojuju s Genniny.Zatvářila jsem se jako ďábel.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 2:47 pm

Wuka

Počkaj vy ste teda Vodca Shíren?
Tak toto asi nebude ako med lízať. Čakajú ma horšie časy. No horšie asi ani nie. Možno horšie iba v boji a trénovaní. Musím sa čím skôr zdokonaliť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:02 pm

Houki


Ah ano.A teď ti řeknu pravidla .Odkašlala jsem se.Zaprvé organizace je jako rodina.Její členové jsou jako tví sourozenci a podobně.Za druhé zrazení organizace a podobné prohřešky jsou velmi přísně trestány.za třetí chovej se tu jako doma.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:09 pm

Zoro

A teď budeš mít příležitost vidět, jak moc přísně se trestá zrada.
Řekl sem té nové, když sem otevřel dveře a začal sem se belhat k nim. Neměl sem u sebe ani meč, ani ZVN. Došel jsem k Houki postavil sem se před ní. Narovnal sem se a čekal, co se mnou udělá.
Ještě než začneš, rád bych něco řekl... Řekl sem jim všechno co vím a díky mě teď asi vědí, kde máme skrýš, takže se odsud rychle pakujte.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:30 pm

Houki


Vlepila sem mu facku až se složil.A hlavně se snažíme udržet rodinný vztah Organizace.Řekla jsem a podívala se na Wuku.navrhni co by jsi s ním udělala.Řekla jsem tiše a následně začala křičet.Kde je kur*a Yato a Kanto?!na to mi bylo ale rychle odpovězeno.V ohni se zde oběvil předemnou Yato.

Yato

Kanta dostali.Debil.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 3:48 pm

Zoro

Zůstal sem ležet na zemi, jen sem se převalil na záda.
Cože? Kanto chcípnul? To snad ani není možný... Kdo ho dostal? Bylo to když ste utíkali z toho baráku Feudála?
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:02 pm

Wuka

Tretie pravidlo budem veľmi rada dodržovať. po dlhom čase som sa schuti zasmiala. Táto organizácia sa mi páči. Všetci tu ťahajú za jeden koniec. začína sa mi tu čím ďalej páčiť. V tom prišiel muž, ktorého zraneného priniesol jastrab. Ako mám potrestať brata? odpovedali som tichším hlasom. A keď Houki začala kričať a dala mu facku, trhla som sa a ešte viac, keď sa tu objavil ďalší človek. Každý sa tu objavuje ako chce.
Ďalej som sa pozerala na tých troch. Keďže som tu bola nová a nikoho som poriadne nepoznala bola som radšej tichý pozorovateľ.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:14 pm

Zoro

Bratra? Nejsem tvůj bratr, já nemám sourozence... Řekl jsem trochu zmateně a posadil jsem se. Houki, za co byla ta facka? Řekl jsem a promnul si tvář. Když mi ji dáš ty, je to horší, jak když mi Ibiki prohnal stehnem rozžhavený železo. Žádám vysvětlení. Řekl jsem zamračeně a trochu dotknutě. Sice sem nevědomky pod hypnózou vykecal skoro všechno co šlo, ale to neznamená, že mě může fackovat.
Zkus mě pro jednou potrestat hlubokým opovržením.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 4:49 pm

Houki


Já tě potrestám trochu jinak.Přišla jsem k němu s velkým úsměvem.Myslím že se ti to bude líbyt.Naklonila jsem se k němu a plíbyla ho.Shikkei Seppun.Začala jsem mu trochu vysávat chakru ale pak jse mtoho nechala.Nezapomeň Organizace je jako rodina.Odešla jsem dál od něj.

Yato

Kanto.Ted vůl.Začal sem se smát.Nechal se Sundat tsunade a spolem.Smál sem se eště víc.Jak já ho nesnášel.Škoda že mu někde zůstala hlava.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 5:18 pm

Zoro

Tohle se dělá někomu kdo před chvilkou rozdělil Konohu na půlku? Moc mi tý chakry nezbylo. Usmál jsem se a postavil se. Neřikám že nejste rodina, řikám že nemám sourozence. Zasmál sem se. Potom ale Yato řekl, že ho sundala Tsunade. Byli jste v konoze?
Návrat nahoru Goto down
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 5:55 pm

Wuka

Tak pre mňa za mňa môžeš byť aj dedko. zasmiala som sa, ďalej som však bola ticho a trocha som od nich odstúpila.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 6:49 pm

Yato


No dá se říct.Pobaveně jsem si zapalova ldoutník.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 7:43 pm

Zoro

I přes to, v jakém jsem byl stavu, jsem se poměrně rychle dostal k Yatovi a chytil jsem ho pod krkem a zvedl do vzduchu. Byl si tam s nim a nechal si ho chcípnout. Teď o tom vyprávíš a náramně se bavíš. Todle dělá rodina? Co kdybych ti teďka rozdrtil hrdlo a pak o tom vyprávěl, jako o veselé historce? Pak jsem hodil Yata stranou. Kanto sice byl debil, ale rodina je rodina. On porušil první pravidlo a já druhé. Jako trest navrhuju souboj. On s tím co má a já s katanou, místo svého meče. Pravidla jsou jednoduchá: 1. Nezabít, 2. Nezmrzačit, 3. Žádné trvalé následky. Řekl jsem Houki. Já sám si trest udělit nemůžu, proto se tě ptám. Jeho to ale nemine, potrestám ho takhle, jakožto zástupce Shirenu.
Dost mě to vytočilo. Kanta sem měl rád, byl to pěkně drsnej týpek, co nechcípnul ,ani když by vejpůl. Dobře se mi s nim trénovalo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 19, 2011 7:46 pm

Houki


Budiš.


Yato

Díky no.Řekl jsem otráveně a dotájl doutník jedním nátahem.Tsunade mě odkopla.Dodal jsem když jsem tasil svou katanu s oranžovo červeným ostřím.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Vstup na území organizace - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup na území organizace
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Organizace Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: