Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Vstup na území organizace

Goto down 
+2
Kashike
Mister_zx
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 3:56 pm

Kantou


Jak já toho novýho nenávidim. řeknu naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 10:07 pm

Houki


Když už jsem se v lepším stavu vracela všimla jsem si nováčka.A co ti provedl?Řekla jsem stále nešťastně na Kantoua a poté došla ke Kashikemu.Ahoj jsem Houki vůdce těhle lidiček.Mírně jsem pokrčila kolena a chytla si sukni při představení.A tebe sem přivádí co?Otázala jsem se ho velmi přátelským ale trochu ubrečeným hlasem přečemž jsem se snažila na mé nešťastné tváři vykouzlit alespoň malinkatý úsměv abych nevypadala jako špatný šéf který není hoden přátel a vedení už jen kvůli svému chování k ostatním.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 7:46 am

Kantou





Houki za ten útěk se omlouvám.Ale on mi to......vypadalo to jako příkaz. řeknu a jdu si sednout na kámen
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:28 am

Kashike


Přišla ke mě další krásná dívka a představila se mi jako vůdce. V reakci na to okamžitě padnu do vojenského pokleku na jedno koleno a skloním hlavu. Jsem Kashike, paní, a přivádí mě sem pátrání po síle a několik osobních důvodů. Je mi nesmírnou ctí že vás poznávám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 3:30 pm

Houki


Vidím že jsi z konohy.Usměju se na něj a ukážu mu aby vstal.Poklon netřeba.Osobní důvody jo.Ráda bych aby jsi z Konohy taky zůstal.Úkol pro tebe jako dlouhodobého špeha.Chvilku se odmlčím vypdá to že přemýšlím.Vyber si jednoho z nás vyjímaje Kaname jelikož je to lékař a vyjímaje někoho kdo byl v konoze vidět jako tvůj doprovod a dá se říct stráž.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 5:07 pm

Kashike


Zatvářím se trochu dotčeně. Dá se říct stráž??? Chápu že mi ne tak úplně důvěřujete ale nepotřebuju za zadkem chůvu... beru to místo špeha, ale připadá mi opravdu zbytečné se mnou posílat dalšího člověka, kterého upotřebíte jinde.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 6:35 pm

Houki


Mám k tomu opravdu veliké důvody skloňující se k misi ze které jsem přišla.Odmlčela jsem se a pak se zahyhňala.Opravdu se ti snažím věřit ale jsem obezřetná.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 6:38 pm

Kashike


No jak je libo... a ještě jedna věc... počítal jsem že budu chvilku tady a trénovat se Sachiko... je to problém???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 7:28 pm

Houki


Potřebovala bych splnnit tu misi v té Konoze.Proto že tam je zajat jeden náš člen.Po odmlčení a poté co mi slza stekla po tváři jsem dodala.Je to můj zástupce.Hlas zněl jako ufňukané dítě ale výraz byl vidět že se velmi přemáhám.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 7:43 pm

Kashike


Upřímně??? Čekal jsem že mě trochu schopnostně vybavíte, než mě pošlete na misi. Tvého zástupce je mi líto. Jak se tam dostal??? Celou dobu stojím pevně a bez změny ve výrazu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:12 pm

Houki


Tak to už je jedno.Změnila sem pohled na prázdný.Proto tě taky nepošlu samotného.Vyber si tedy někoho mimo Kaname a toho kdo tě přivedl proto že tam očividně byl.Ty dnešní děti.Zaco?!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:18 pm

Kashike


Jak je libo. Tak ať jde se mnou ten kuřák... toho nikdo neviděl. Ale věřte mi že se mi dost nelíbí, že při ,,náboru,, mi byl přislíben trenink a zatím jediný ,,trenink,, kterého se mi dostalo byla ta provokující mrtvola.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:24 pm

Houki


Yato tě tedy doprovodí a on tě bude i trénovat když ho poprosíš.Když jsem začala mluvit o Yatovi kaname sebou cukla.Bylo vidět že nechce vidět brášku v nebezpečí a proto velmi naslouchala.Tak za ním di a vyražte.Podala jsem kashikemu dopis.Ten Yatovi dej ať ho dá hokage.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:48 pm

Kashike


Dobrá. S tím se otočím a vyrazím hledat Yata. Dopis si zastrčím do kapsy a cestou si pískám nějákou melodii.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 8:56 pm

Yato


Sedím těsně před odchodem z organizace vyhlížejíc nepřítele a přitom kouřím doutník.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 9:01 pm

Kashike


O Yata jsem málem zakopnul. Zdravím... máme rozkazy od velitelky... vracíme se zpátky do Konohy, primárně pro jejího zástupce.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 9:33 pm

Yato


Dotáhnul jsem třičtvtě doutníku na jeden zátah a vstal.Jasný kluku.Usmál jsem se na něj natěšeně.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kashike
Kage
Kage
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 739
Join date : 10. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 9:48 pm

Kashike


Vytáhnu dopis z kapsy. Nic mi do toho neni ale tohle máš předat Hokage. Při té představě se usměju.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 25, 2011 10:21 pm

Yato


Vemu si dopis a odejdu mlčky do konohy.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 1:36 pm

Kantou


Díval jsem se na oblohu a skoro spal
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:19 am

Sachiko


Přišla jsem k Kantouovi a kopla do něj.Proč je šéfka naštvaná?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:24 am

Kantou


Au!Kur*a proč všichni mlátíte mě? řeknu a tu otázku jsem chtěl ignorovat
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:33 am

Sachiko


Odpověz mi nebo tě zabiju!Zakřičela jsem na něj a znovu ho nakopla do žeber.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Kiss
Chuunin
Chuunin
Kiss


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 06. 08. 11

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:57 am

Kantou




Jakmile mě kopl tak jsem spadl na kolena.
Dobře asi protože Zora vzali do konohy a mě poprosil abych utekl tak jsem to udělal. řeknu
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 8:05 am

Sachiko


Měla jsem o tobě jiné mínění.Odbyla jsem ho a odcházela pryč.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Vstup na území organizace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup na území organizace   Vstup na území organizace - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup na území organizace
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sídlo organizace
» Organizace Shiren

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Okolí sídla-
Přejdi na: