Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Sídlo organizace

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 9:13 pm

Kaname


Wuka-Chaaaaan?Běžela jsem hledajíc ji.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 6:38 pm

[Wuka

Začula som svoje meno. Otočila som sa za hlasom. Bola to Kaname. Tu som. ozvala som sa jej a šla som jej oproti.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 8:10 pm

Kaname

Umíš vařit?Zeptala jsem se mile a krásně se na ni usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 8:47 pm

Wuka

Variť? Samozrejme, sestra ma učila variť. Moja špecializácia je na falmbované pokrmy a najradšej robím flambované palacinky. zasmiala som sa. Spomenula som si, ako mi Akwe prvýkrát ukázala, ako sa dá urobiť teplé kakao vo vlastných rukách.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 8:58 pm

Kaname

Chytla jsem ji do kuchyně.Vítej v mém království.Dnes vaříš ty.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:15 pm

Wuka

Waa, tak teda beriem... Hmmm... Najskôr som si obzrela kuchyňu. Bála som sa aj dotknúť hocijakej časti nábytka, aby som to nezašpinila. Priskočila som ku mrazničke. Otvorila som dvere a nakukla aké zásoby to má Kaname. Uvidím niekoľko mrazených kurčiat. Tak teda rozhodnuté... medové kurča, vlastne kurčatá. Z jedného kurčaťa by sa tu asi ani jeden nenajedol. pousmiala som sa. Mrazené mäso so rozmrazila priamo v rukách (nie priamym ohňom.) a začala som pracovať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:20 pm

Kaname

KDyž jsi dovařila přišla jsem k tobě a podala ti neprůhlednou tašku.To si vem na sebe.Já zatím nandám,v tom budeš servírovat. Nandala jsem všechna jídla na talíře a šla vyzvednout ostatní.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:30 pm

Wuka

Vzala som si tašku. Nakukla som do nej a ... a. NIe, nie. Kaname to odo mňa nemôžeš chcieť. odpovedala som jej. To bol teda zlý vtip. Zobrala som si do ruky bielu čelenku s dačím na vrchu. Nasadila som si ju a pozrela sa na svoj odraz vo vyleštenom nábytku. Už iba s tou čelenkou som vypadala vtipne, nie to ešte v celom oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:34 pm

Kaname


Vytáhla jsem skalepl a pomalu došla k Wuce.A co když tě místo toho rozpitvám?Mé oči se zabarvili barvou krve a má tvář dostala krutý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 10:10 pm

Wuka

Urobila som krok dozadu. Kaname? Odlož to! A ja som si myslela, že tu majú demokraciu. No možnože je toto taká nejaká skúška od Kaname. Tak teda dobre. Rýchlo som sa prezliekla. Necítila som sa v tom veľmi príjemne. Vlastne som sa v tom cítila trápne. Tak v tom to sa predkláňať nebudem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 6:30 am

Kaname

Ohybat se v tom nemusíš.A vypadáš kawai Wuka-chan.Nahodila jsem kočičí výraz a připravovala ji talíŕe.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Joker
Shiren
Shiren
Joker


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 30. 08. 11

Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 8:38 am

Wuka

Tak čo ideme servírovať? opýtala som sa. Bola som rozhodnutá, že keď musím byť v niečo takomto oblečená, budem to brať ako zábavu a nebudem sa mračiť. Popravila som si čelenku, nahodila úsmev a zobrala si taniere na dlane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo organizace - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo organizace   Sídlo organizace - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo organizace
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Organizace Shiren
» Vstup na území organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Koš :: Shiren-Sídlo-
Přejdi na: