Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Fumetsu Seimei

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Tokugawa
A-Rank Shinobi
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 06. 08. 11

Fumetsu Seimei Empty
PříspěvekPředmět: Fumetsu Seimei   Fumetsu Seimei Icon_minitimeSat Aug 06, 2011 8:49 pm

Životopis

Jméno a Příjmení : Fumetsu Seimei (říká si Fu)

Věk : 21

Země/Vesnice : Už ani neví, odkud pochází

Strach: Z uvěznění

Hodnost: Žádná, ale schopnostmi na úrovni B-A ranku

Pohlaví : muž

Sen : Moc

Klan/Rodina : Seimei (zaniklý)

Kekkei Genkai : Saisei (regenerace)

Popis Kekkei Genkai : Saisei je buněčná regenerace. Klan se snažil držet v ústraní a malém počtu, protože se dožívali velice požehnaného věku. Nikdo vlastně neví kolika, protože žádný člen nezemřel stářím. Většina těch nejstarších spáchala sebevraždu kvůli tomu, že přežili svého partnera, někteří hned dva a to je postupně zničilo a oni spáchali sebevraždu. Zbytek zemřel v boji za ochranu klanu.
Regenerace je instantní a mám díky ní vyšší puls, teplotu a tělo pořád zaplavené adrenalinem. Díky tomu, že je můj mozek neustále pod záplavou adrenalinu a nahrazujícím se buňkám, na mě nepůsobí nic, co ovládá mozek, jako Genjutsu a techniky klanu Yamanaka. Regenerace zlikviduje většinu jedů, jen ty nejrychlejší, mohou být smrtelné, protože tělo ho nemusí dost rychle zlikvidovat.
Malé škrábance se zacelí během několika vteřin, hluboká rána, pokud není vážná, během několika minut. Vážné zranění během hodiny a smrtelné zranění během dne. Je možné dokonce i dorůstání končetin, ale to trvá i pár let.

Styl boje/Specializace: Ninjutsu 40%, Taijutsu 60%

Zbraň, vybavení : ZVN

Schopnosti : Velká zásoba chakry a ještě lepší manipulace s ní. Díky ohromné síle, reflexům a hlavně rychlosti expert na Taijutsu (Jediné co moh trénovat, když byl zavřený) a pokud přidá do útoku chakru, což mu nedělá vůbec problémy, tak je smrtící a ohromně rychlý. Díky pokusům skvěle zvládá bolest.

Podstata : Doton

Popis Vzhledu a oblečení : Jako na obrázku, akorát bez čelenky. + obvazy na rukách.

Povaha : Neustále se přetvařuje a hraje si na milého a ublíženého, ale ve skutečnosti mu nezáleží na nikom jiném, než na sobě.

Příběh : Narodil sem se do klanu Seimei a v 8 letech byl celý klan vyvražděn a já spolu s dalšími 3 dětmi byl unesen Orochimarem. Dvě rozpitval kvůli zjištění, jak Kekkei Genkai funguje a na mě a zbývajícím dítěti dělal pokusy. Na třetím zkoušel hranice Kekkei Genkai a při tom ho zabil a zbyl sem jen já.
Celých 10 let, než byl zabit, na mě dělal pokusy a schovával si mě jako svou rezervní schránku, což mi dost pokřivilo morálku. Jako dítě sem byl klanem vychováván jako dobrosrdečný ochránce klanu, ale to vše se za těch 10 let změnilo. Jediná věc, která mě uchránila před pomatením, byla touha na pomstu Orochimarovi a tomu jeho poskokovi, Kabutovi.
Když se mé vězení dozvědělo o Orochimarově smrti, tak vypukla vzpoura a já byl osvobozen. Chtěl sem ještě zabít Kabuta a tak sem začal prolejzat všechny tajné skrýše a studovat všechny dokumenty. Díky nim sem se dozvěděl, co se děje ve světě a taky plno zajímavých technik, které se mi v budoucnu zachránili život, protože jeho skrýš občas ještě někdo chránil. Nejčastěji to byli hadi. Jednou sem měl štěstí a narazil na jednoho rozumného, se kterým sem uzavřel smlouvu.
Hadi mi potom pomáhali s pronásledováním Kabuta, ale i tak to nešlo podle mých představ, ale to hlavní co sem se za těch 10 let naučil byla trpělivost, takže sem pořád pokračoval.
Jednou se mi dost pošťastnilo a našel sem Kabutovu základnu, kde jsem našel svitek s jeho vylepšenou technikou přivolání do nečistého světa. Svitek byl zapečetěný a nebýt mého Kekkei Genkai, tak bych zemřel, ale já přežil a naučil se jeho vylepšenou techniku Edo Tensei. Ale jediné pořádné tělo, které stálo za uložení, bylo tělo Mandy. Po smrti Kabuta sem vyrazil do Konohy, kde mám v plánu předstírat, že sem Orochimarova a Kabutova oběť, ale ve skutečnosti, chci získat silná těla.

Obrázek Postavy :
Spoiler:
Hláška :

Techniky :
Ninjutsu
Shunsin no Jutsu (Technika problesknutí) - D
Sen'ei Jashu (Skryté hadí ruce) - C
Shikon no Jutsu (Technika mrtvé duše) - Uživatel tohoto jutsu může dočasně nějakou mrtvolu znovu oživit, a tím vytvořit iluzi pro nepřítele. Ten, kdo tohle jutsu použije, se převtělí do oživené mrtvoly a má nad ní kontrolu. - B
Souja sousai no Jutsu (Dvojitý hadí zabiják) - Tohle zakázané jutsu je sebevražedný útok - zabije uživatele i oběť (díky pokusům je mé tělo odolné). Uživatel vytvoří pečeť pomocí jedné ruky oběti. Potom se dva hadi s uživatelova rukávu zakousnou do jejich zápěstí a zabíjí je vstřikováním jedu
Sen'ei Tajashu (Stínová ruka mnoha hadů) - Větší počet hadů, jak u Sen'ei Jashu. - B
Chakra Kyuuin no Jutsu (Pohlcení chakry) - Tohle jutsu dovolí ninjovi absorbovat protivníkovu chakru položením svojí ruky na protivníka.
Nan Kaizou (Měkká modifikace) - Nan Kaizou je Ninjutsu technika, která umožnuje ninjovi, aby se jeho tělo stalo velmi ohebné a natahovací. Původně byla vyvinuta pro špionážní činnost. Tato technika může být použita po chirurgickém zákroku. Když tuto techniku ninja použije, tak může protáhnout své tělo do libovolného úhlu, což překvapí soupeře.
Jagei Jubaku (Hadí kouzlo osobnosti) - Uživatel vyvolá dva velké hady, kteří vylezájí z rukávu a omotají nepřítele, čímž ho znehybní. - C
Mandara no Jin (Vlna tisíce hadů) - Uživatel vypustí z úst obrovskou vlnu malých hadů, kteří velice rychle rostou a vytvářejí vlnu. Kvůli obrovskému počtu je téměř nemožné se jim vyhnout. Slouží jako obrana i útok. - B
Doton: Kage Bunshin (Země: Stínový klon) - Vytvoří stínový klon z bláta. Po zasažení se změní na bláto a přidrží soupeře. - B
Kuchiyose no Jutsu (Technika přivolání) - C
Kuchiyose: Edo Tensei (Přivolání: Reinkarnace do nečistého světa) - S
Taijutsu
Houshou (Drtící pěst) - Silný úder dlaní do hrudníku a rána je schopná odhodit soupeře kolem 30-40 metrů daleko.
Tokken (Útok ramenem) - Tvrdý úder ramenem.
Shoushitsu (Útok kolenem) - Tvrdý úder vrškem kolena.
Shou Geki Shou (Rostoucí náraz dlaně) - Tvrdý úder pocházející z útoku dlaňí, tato rána může poslat svého soupeře do vzduchu
Atsu Shou (Tlaková dlaň) - Konečný tah úderem dlaňí.
Gan Geki (Rána balvanem) - Silný útok pěstí.


Naposledy upravil Tokugawa dne Wed Aug 10, 2011 4:34 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Fumetsu Seimei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fumetsu Seimei   Fumetsu Seimei Icon_minitimeSat Aug 06, 2011 8:52 pm

Dedělej barvičky!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Fumetsu Seimei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fumetsu Seimei   Fumetsu Seimei Icon_minitimeSun Aug 07, 2011 9:36 pm

Ok přijato ale chybí mi tu ty barvičky!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

Fumetsu Seimei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fumetsu Seimei   Fumetsu Seimei Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 10:09 am

PŘIJATO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fumetsu Seimei Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fumetsu Seimei   Fumetsu Seimei Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fumetsu Seimei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Charaktery-
Přejdi na: