Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

Share | 
 

 Zoro Buredo

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
avatar

Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

PříspěvekPředmět: Zoro Buredo   Sat Aug 06, 2011 12:38 pm

Životopis

Jméno a Přímení: Zoro Buredo


Věk: Když byl zajat v poušti a několik let byl vězněn ninja-obchodníky s otroky, ztratil pojem o čase a zapoměl, kolik mu je let.

Země/Vesnice: původem je Zoro ze Země Větru/Sunagakure no Sato


Strach: Bojí se, že nebude schopen ochránit své přátele, až bude čas.


Hodnost: S-rank


Pohlaví: Muž

Sen: Se sny si hlavu nedělá, radši pomáhá plnit sny ostatních.


Klan/Rodina: Pochází z malé rodiny šermířů ze Suny, Buredo, ale jeho nová rodina je Houki a organizace Shiren.

Kekkei Genkai: -

Popis Kekkei Genkai: -


Styl boje/Specializace: Boj s jedním mečem a styl boje Itoryuu.


- Zbraň, vybavení: ZVN a jeho meč Kyushu suru

Kyushu Suru:
Spoiler:
 

Kyushu Suru: Je to speciální meč, který se v jeho rodině předával z generace na generaci. Má schopnost pohltit techniku, kterou tvoří nějaký element. Techniky do B-rank a někdy do A-rank pohltí celé a rank A+ nepohltí celé, takže ho část útoku může zasáhnout, podle toho, jak je útok rozsáhlý. Meč může útok pohltit a potom zpátky vyslat, ve formě vlny(když pohltí techniku Fuutonu, vlna bude z Fuutonu, atd.). Zoro taky může meč naplnit svoji chakrou a když k tomu přidá ještě svoji podstatu(Fuuton), je schopen přeseknou prakticky cokoliv.

Schopnosti: Zoro má celkem dost chakry, ale jeho hlavní výhoda spočívá v jeho fyzické zdatnosti. I bez použití chakry má nadlidskou sílu a když použije chakru, je rychlí a silný jako ninjové, co se specializují na taijutsu. Takovou sílu a fyzickou zdatnost, si poctivě vydřel. Jeho zacházení s mečem je na mistrovské úrovni, z části dané talentem a z části tvrdou dřinou a dlouholetým tréningem. Také má výborné reflexi.


Podstata: Fuuton


Popis Vzhledu a oblečení: Viz. obrázek.


Povaha: Je velice náladový a výbušný. Ke každému se chová jinak, podle toho, jak si zaslouží. Když se do něčeho pustí, vzdává to jen, když by to mohlo uškodit jeho přátelům. Za své přátele by položil i život a také by neváhal položit život, při pomoci se splněním jejich snů.


Příběh: Zoro se narodil do rodiny šermířských ninjů. Jeho otec byl velký šermíř a měl úžasnou zbraň, jménem Kyushu Suru. S ní byl schopen přeseknout všechno na světě. Zoro byl na otce velice pyšný a ještě pyšnější byl na to, že dostal jméno Zoro. Prý ho otec pojmenoval po velikém šermíři a vkládá do něj velké naděje, protože Zoro byl jediný mužský potomek, jejich rodu.
Jednoho dne, když Zoro slavil osmnácté narozeniny, se otec opozdil z mise. Zrovna v den jeho narozenin. Zoro byl kuli tomu naštvaný. Ten den ale otec nepřišel vůbec a vztek přešel na starost o otce.
Už se nikdy nevrátil. O pět dní později, zabouchali na jejich dveře ANBU z písečné a donesli jen Kyushu Suru. „Tvůj otec padl jako velký hrdnina. Bojoval s velitelem nepřátelských jednotek, ale v boji proti jeho ďábelské kekkei genkai, byl poražen a zabit. Stáhl s sebou ještě několik desítek nepřátelských jednotek. Velitel našich sil potom zabil nepřátelského velitele a sebral mu zbraň tvého otce, kterou nepřítel ukradl a mi ti ji vracíme zpátky. Zbohem.“ Řekli a zmizeli.
Zoro pln vzteku začal šíleně trénovat víc a víc. Když se neměl na kom pomstít, přísahal, že se stane nejlepším šermířem na světě.
Vyzíval všechny šermíře z vesnice, ale nikdo ho nemohl v šermu porazit. Měl ale takový zlozvyk. Každého koho porazil, ošklivě posekal, nebo zmrzačil a proto ho vyhostili z vesnice, protože odmítl se souboji přestat.
Tak se vydal na putování pouští. Hledal všude po městech šermíře, se kterými by se mohl utkat, ale jednoho dne, v poušti narazil na karavanu. Neměl jídlo a tak si řekl, že si ho prostě vezme. Jenže karavana byli ninja obchodníci s otroky. Přesila ho přemohla a udělali z něj otroka a vláčeli ho několik dní, možná i let, po poušti. Byl jako otrok velice cenný, protože byl celkem pohledný a měl vypracované tělo, takže ho udržovali na živu, ale v tom vedru se dalo jen ležet, protože každé plýtvání energií, by znamenalo smrt.
Nevěděl jaký byl den, ani jak dlouho ho vláčeli pouští a byl sotva při vědomí. Najednou uslyšel hluk a křičení hlasů. Ninja otrokáři s někým bojovali. Byla to Houki a její organizace. Zachránila mi život, dostala mě z klece a dokonce mi vrátila i můj meč, který otrokáři ukradli. Zavázal sem se jí, že budu pomáhat a přistoupil sem do jejich organizace.


Obrázek Postavy:
Spoiler:
 


Hláška: To už je ráno?/ Jednoho dne tě vážně zabiju!


Techniky: Fuuton: Kaze no nami(Větrná vlna) - Vlna větru co má nárazové účinky. - A

Fuuton: Kaze no shōheki(Větrná bariéra)- Stěna tvořená stlačeným, rychle proudícím větrem. - A

Fuuton: Kazaguruma(větrný vrták)- Na ruce se mu udělá takový vrták proudícího větru, který mu ruku chrání a zároveň funguje i jako vrták. – B

Ittoryuu: Arashi no taka(Jestřábí bouře): Zoro udělá několik rychlých seků mečem, jako dokola kolem sebe. Seky nejsou ani vidět a vytovoří vír, který vynese zraněného protivníka do vzduchu. Zranění je smrtelné a útoku se těžko vyhne, když seky nejsou vidět. Bez nějaké obrany není úniku. – S

Fuuton: Kazekiri: Z větru se utvoří několik čepelí a ty se rozletí na protivníka. - B

Fuuton: Misairu(střela): Z větru utvoří kuličku o velké průraznosti a vystřelí ji na protivníka. - C

Ittoryuu: Akuma katto(Démonický sek): Otevření brány pekla: Zoro nashromáždí do svého meče velké množství chakry a sekne. Sek je tak silný, že rozsekne zemskou půdu a vytvoří prasklinu, několik desítek metrů dlouhou a hlubokou tak, že není vidět na dno. - S

Ittoryuu: Buredo no su sen(Tisícero čepelí): Zoro začne kolem sebe sekat neuvěřitelnou rychlostí a vypadá to, jako by kolem něj bylo v kruhu nespočet čepelí. Používá to na obranu. - B

Fuuton: Shinkū ju: Z úst vysoukne velké množství vzduchu, který se zformuje do velké koule a ta roztrhá vše, co jí přijde do cesty. - A

Fuuton: Tobu- Zoro je díky manipulaci větru schopen stát ve vzduchu, létat a nebo se rychle přemisťovat. - S(není to náročné na chakru, ale těžké na ovládání, nicméně Zoro si za tu dlouhou dobu tréningu zvyknul)

Fuuton: Kaze no teikō(Větrný odpor)- Vytvoří tlak vzduchu, který je schopen zastavit běžícího člověka, ale neodfoukne ho. - C

Kuchiose no Jutsu: Normálně Zoro svolává jestřáby.

Kuchiose no Jutsu Kamisama: Svolám pět sloupů z kovu, které absorbují chakru z okolní přírody. Potom mezi sloupy dopadne bílí paprsek z nebe, který zničí všechno, co v pětiúhelníku sloupů. Ti kdož viděli Zoro používat tuto techniku, to považují za trest od boha.


Naposledy upravil SteamTiger dne Tue Nov 08, 2011 8:11 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Zoro Buredo   Mon Aug 08, 2011 12:18 am

Přijato
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-shiren.pops.tv
SteamTiger
Akatsuki-L
Akatsuki-L
avatar

Poèet pøíspìvkù : 600
Join date : 27. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Zoro Buredo   Mon Sep 19, 2011 11:00 pm

Edit vzhledu meče Kyushu Suru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Zoro Buredo   Tue Sep 20, 2011 3:15 pm

Krásnej Very Happy

_________________
What is it? It's a laugh!

Spoiler:
 

IS:
 

Překládám:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Zoro Buredo   

Návrat nahoru Goto down
 
Zoro Buredo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Shiren :: Charaktery-
Přejdi na: