Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto? Chtěl by sis vyzkoušet jaké je to být shinobi? Tak tohle MMORPG fórum je jak pro tebe stvořené! Neváhej a zahraj si textovou hru Naruto shiren!
Zaregistruj se,čekáme na tebe!
Naruto Shiren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Shiren

Fórum Naruto Shiren. Textové RPG ze světa Naruto.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fórku Naruto Shiren!

 

 Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 8:55 pm

Ryu

Zatasím a chytím se za břicho. Chvíli se rozdýchávám a poté se rozhlédnu. Pravděpodobně utekl. Avšak nepolevuju ve střehu. Pokračujem. řeknu nahlas a jmu se pokračovat v pátrání po svitcích.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:06 pm

Ryu

Hned jsi našel asi pět svitků.Nicc víc tam ale nebylo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:09 pm

Ryu

Projdu svitky, zda-li je některý ten co hledáme.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:11 pm

Ryu

Všechny svitky byli nějak utržené.Ale pokud si je spojil zjistil jsi že se stanou jedním.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:28 pm

Ryu

Spojím je abych se přesvědčil, že je to opravdu to co hledáme. Pokud jsou, schovám je do vnitřní vesty a otočím se na Yata, Jdeme.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:30 pm

Hidan

Možná tak k Jashinovi.Celý zdravý jsem letěl nad Ryuem a pokusil jsem se mu rozseknout hlavu napůl.Chcípni!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:35 pm

Ryu

Rychlý shunshin k Yatovi kterému předám svitky a postavím se do střehu proti Hidanovi. Fuuton: Kamikaze, Katon: Hibashiri. využiju rychle obě techniky snažíc se kolem Hidana utvořit ohnivé tornádo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:39 pm

Hidan

Přistanu na zemi a udělám postoj aby se mi nic moc nestalo.Já jsem nesmrtelný!Zaječím.

Yato

Až to budeš chtít ukončit řekni.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:41 pm

Ryu

Zamračím se a v pravém oku mi naskočí žilky. Zhmotní se kolem mě Susanoo jehož čepel si bleskurychle prorazí cestu přímo k Hidanově hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 10:09 pm

Hidan

Uskočím tak aby mě minul.Ale schytal jsem to do ramena.Krásná bolest!
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 12, 2012 9:06 am

Ryu

Tohle bude hodně Chakry. pomyslím si v momentě kdy Amaterasu vzplane na Hidanovi, doprovázené dalším pokusem Susanaa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 12, 2012 1:05 pm

Hidan

Zastavil jsem Susano´o Kosou.Bylo to neuvěřitelné ale dookážu využít 100% svalstva takže unesu několik tun.Zatím co na mě plálo amaterasu.Miluji oheň!Ječel jsem a nohou čmáral další kruh.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 12, 2012 2:02 pm

Ryu

Využiju toho, že je zaklesnut kosou v čepeli Susanaa a mrštím s ním o zeď mimo kruh pár tun zastavit může, ale pokud taky pár tun neváží tak se slušně proletí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 12, 2012 3:22 pm

Ryu

Hidan odletěl ale ty jsi to taky chytal.Náraz než odletěl ti dal trochu do těla.Při tvém stavu tě to dostalo na jedno koleno.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 10:37 am

Ryu

Moc chakry ani sil už mi nezbývá, takže... rovnou z kleku udělám rychlé pečetě. Katon: Gouryuka no Jutsu. což vyletí přímo na Hidana. Já okamžitě vstanu, čapnu Yata a i s ním zdrhám ven z budovy. Výbuch by jí dost dobře mohl zničit a udělat tak Hidanovi novej hrob.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 1:04 pm

Ryu

Žár tvého Amaterasu roztavil dům ještě díky Katonu.Jenže Hidan vyšel ven a nevypadalo to že by mu něco bylo.Poté se ti Yato vysmeknul a ty jsi uviděl jak všechen oheň i amaterasu zmizel.Enton:Ryuu!Z pusy vystřelil něco co připomínalo gigantického černo kamínového draka.Celá kiri se najednou proměnila v požár.Všechno bylo v černo kamínových plamenech.Poté Yato vyndal svitek ze kterého vylétl vodní meč a dal to ho do ruky.Měl by tě ochránit.Řekl a naznačil že máte odejít.

//Meč najdeš v popisku Shiren.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Geraltwolf
Jounin
Jounin
Geraltwolf


Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 04. 08. 11

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 1:10 pm

Ryu

Přijmu meč a kývnu na znamení díků. Poté se rychle odeberu za Yatem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Shiren-L
Shiren-L
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 1071
Join date : 27. 07. 11
Age : 29

Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 1:12 pm

Dále už piš do Shiren
Návrat nahoru Goto down
http://naruto-shiren.pops.tv
Sponsored content





Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri   Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ryu a Yato Hledání dokumentů v Kiri
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kashikeho hledání Naruta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Shiren :: Hra :: Konoha :: Mise-
Přejdi na: